FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Návštěvník Profil 
25. 8. 2021 14:19 Odeslat příspěvek
Ta image karta je teda zpoplatněná, za 200 myslím. Při založení online to chtělo scan rodného listu a vypsat docela dost údajů. A je tam nějaké omezení, že po 15. roce bude muset dítě na pobočku se prokázat, jinak nebude mít povoleny platební operace v internetovém bankovnictví. Takže pobočce se ve finále ani u ČSOB podle stávajících podmínek nevyhneme.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 8. 2021 05:32 Odeslat příspěvek
Tak nevím, dneska ráno na benzínce nešly karty, ani teď nemůžu zaplatit kartou přes net, platební brána ČSOB vyhlásí chybu.

Edit: Tak chyba vznikne při přesměrování z platební brány ČSOB na http://acs2.gpesecure.com


Offline - Diskutér Profil 
26. 8. 2021 07:53 Odeslat příspěvek
jirkau píše
Ta image karta je teda zpoplatněná, za 200 myslím. Při založení online to chtělo scan rodného listu a vypsat docela dost údajů. A je tam nějaké omezení, že po 15. roce bude muset dítě na pobočku se prokázat, jinak nebude mít povoleny platební operace v internetovém bankovnictví. Takže pobočce se ve finále ani u ČSOB podle stávajících podmínek nevyhneme.

Jojo, to jsem četl, o pobočce, no tak klukovi to za těch 600 asi tolik vadit nebude, zajít na pobočku.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 9. 2021 19:22 Odeslat příspěvek
Máte někdo zkušenost se sjednáním účtu po telefonu? Posílají následně kurýra nebo lze proces dokončit na pobočce?


Offline - Trvalý BAN Profil 
1. 9. 2021 20:18 Odeslat příspěvek
Lze oboje.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 9. 2021 20:30 Odeslat příspěvek
MALL CZ už nějakou dobu nabízí odměnu 2000CZK za založení Plus konta u ČSOB:
https://www.mall.cz/plus-konto

V Pravidlech akce jsem našel pouze podmínku do 1 měsíce aktivovat SB. Využili jste někdo tuhle akci a není tam schovaný ještě nějaký zádrhel? Předchozí akce na KK MALL od RB měla podmínku kartu nezrušit 12 měsíců.


Offline - Inventář Profil 
1. 9. 2021 21:24 Odeslat příspěvek
Žádnou záludnost v podmínkách této akce jsem nenašel. Osobně jsem tuto akci ale nevyužil, jelikož už jsem klientem ČSOB.


-
2. 9. 2021 06:18 Odeslat příspěvek
Včera jsem vypovídal na pobočce Plus konto, spořák a kreditní kartu.
Vše během 8 minut, jen jeden vytištěný papír. Spokojenost.
To jen tak pro informaci.


Offline - Nadšenec Profil 
6. 9. 2021 15:20 Odeslat příspěvek
Kdysi jsem se dost nepohodl s ČSOB/ERA. V ČSOB jsem měl účet na společenství vlastníků, u ERA soukromý. Každý z účtů měl vlastní přihlášení do banky a vlastní kontaktní údaje. Po zrušení účtu ČSOB se mi snažili do ERA naroubovat ČSOB klíč a některé další artefakty z ČSOB, jednu dobu mi nešlo na internetu platit soukromou platební kartou kvůli nějakému dalšímu provázání ERA/ČSOB.

Teď jsem byl nucen pro ERA si zřídit ČSOB Identitu a po zavedení ČSOB identity mi automaticky do ERA přiřadili přihlašovací údaje ze zrušeného ČSOB účtu a to včetně kontaktů ze společenství vlastníků. Místo soukromými ERA údaji jsem se do banky musel hlásit ČSOB údaji, kde jsem už neměl aktuální přihlašovací údaje. Po zablokování hesla mi byl poslán e-mail pro odblokování na adresu společenství, kam jsem měl také problematický přístup. Neskutečný chaos.

Nějak jsem se z toho dostal, jen pokud byste někdo byl v podobné situaci, dávejte si při zřízení ČSOB identity pozor. (Vím že ERA je dnes Poštovní)


Offline - Návštěvník Profil 
13. 9. 2021 06:16 Odeslat příspěvek
Já zakládal ČSOB tak před 3 měsíci a na SMS s kodem na MALL čekám marně dodnes.


Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 9. 2021 07:05 Odeslat příspěvek
Ono je podminkou i aktivace Smartbanking, a možná jestě něco dalšiho.


Offline - Diskutér Profil 
13. 9. 2021 09:43 Odeslat příspěvek
Tak reklamuj. V podmínkách je uvedeno:
Odměna bude Účastníkovi Akce poslána formou SMS po kontrole splnění všech podmínek Akce stanovených v Pravidlech, a to do konce kalendářního měsíce následujícího po měsíci, ve kterém došlo k aktivaci aplikace Smartbanking. Jiná forma předání Odměny není možná.

https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... o-mall.pdf


Online - Diskutér Profil 
13. 9. 2021 13:43 Odeslat příspěvek
No reklamovat? U ČSOB? Běh na dlouhou trať. Ženě došlo
Citace
Vašemu podání se intenzivně věnujeme, k pečlivému prošetření okolností však potřebujeme součinnost dalších subjektů, od nichž jsme do dnešního dne neobdrželi veškeré nezbytné informace.
- jedná se o poplatek.
Když už i účtování poplatků outsourcujou, tak kdoví jak je to se zakládáním účtů.


Offline - Diskutér Profil 
13. 9. 2021 15:09 Odeslat příspěvek
Vím o případu, kdy byl účet založen minulý týden a SMS přišla dnes. Já založil dříve a nic nepřišlo, takže čekám až uplyne měsíc a budu reklamovat.


Offline - Návštěvník Profil 
13. 9. 2021 19:23 Odeslat příspěvek
Já založil 3.6. a SMS došla 30.7. Přišly dva vouchery á 1000 Kč. Jeden jsem úspěšně utratil již dříve. Druhý dnes propadá a MALL mi ho už několik dní nechce vzít z důvodu "údržby systému..." ;-)
Prý mi ho prodlouží ale písemně to zatím nepotvrdili.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 300  Další stránka
Stránka 153 z 300 [ Příspěvků: 4486 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies