FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Diskutér Profil 
2. 9. 2020 10:49 Odeslat příspěvek
to je super, akorát mi ji už 2x zamítli bez udání důvodu. Nelíbí se jim mé stávající 4 kreditky (na relativně nízké limity), nebo že u nich nemám účet, nebo že jsem ho už 2 po využití bonusu zrušil. Stejně začíná být čímdál těžší na všech utratit potřebnou částku, s tím jak se osekávají možnosti, i když u ČSOB / PS zatím nejspíš ještě tolik ne.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
2. 9. 2020 10:56 Odeslat příspěvek
Taky se jim nelíbím. (Ani to nezapsali do registru jako odvolanou žádost, takže asi interní blacklist.)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 9. 2020 12:31 Odeslat příspěvek
Já taky. To budou ty Coolkarty :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 9. 2020 22:17 Odeslat příspěvek
Jsem na tom stejně, kreditku mi minuly tyden nedali, žádost na pobočce zamítnuta ještě před nahlednutim do registrů. Předpokládám, že jsem na blacklistu za plnohodnotné používání cca 10 coolkaret v minulosti.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 9. 2020 15:41 Odeslat příspěvek
No s těma coolkartama těžko říct...
Já je taky nadužíval a taky i poté, co mi neustále vyskakují OPAKOVANĚ předschválené limity na kreditku v IB mi to přes IB neprošlo s tím, že mám přijít na pobočku. Na pobočce, to nebude problém a poté zamítnuto...
Na partnerku jsem měl taky registrováno pár cool karet, také jsem je nadužíval a na ní mi kreditka prošla..
No a nyní se dívám do prvního výpisu a naúčtovali ji poplatek 30 Kč i přesto, že z karty bylo utraceno výrazně více než je částka 3 000 Kč, takže v tom mají slušně řečeno nepořádek..


Online - Inventář Profil 
3. 9. 2020 15:54 Odeslat příspěvek
Pozor na to, do požadovaného limitu 3000Kč totiž nezahrnují spoustu různých plateb:

Do Platby se započítávají pouze bezhotovostní platby, jako je nákup zboží a/nebo služeb u obchodníků či přes internet. Započítávány nejsou výběry hotovosti, cash advance, cashback, transakce provedené u sázkových společností a v kasínech, obchodování s akciemi, převod prostředků na běžný platební účet nebo dobíjitelnou platební kartu, platby fakticky provedené aplikací nebo kartou jiného poskytovatele (např. CURVE card, Revolut a jim podobné), ke kterým je Kreditní karta pouze navázána či placení Kreditní kartou za služby na přepážkách a kurýrovi České pošty, pokud Kreditní karta tuto službu umožňuje.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 9. 2020 19:24 Odeslat příspěvek
JJ, já vím, ale já měl vše pouze klasické nákupy kartou v obchodech či na netu...Tím, že nedávají bonusy z Curve,revolut,twisto apod., tak už nemá cenu KK ani takto používat...


Offline - Inventář Profil 
3. 9. 2020 23:17 Odeslat příspěvek
@hannys, poplatek ze kreditku je naúčtován vždy, při splnění obratové podmínky je zkraje dalšího účetního období vrácen. Aspoň tak to bylo, když jsem jí měl cca před rokem.


Online - Mírně pokročilý Profil 
4. 9. 2020 07:14 Odeslat příspěvek
..a tak tomu je i nadále.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 9. 2020 10:35 Odeslat příspěvek
Od 2. listopadu půjde potvrzovat online platby kartou i otiskem přes Smart klíč. https://www.penize.cz/debetni-karty/419 ... -overovani


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 9. 2020 07:27 Odeslat příspěvek
Tento mesic otestuji dokonalost trideni plateb KK, musel jsem pouzit Revolut pro splneni obratu.
Nez Csob zamavam pei vyroci na rozloucenou mobilitou AB, jeste je pumpnu o bonus 300 za instalaci mobil aplikace.


Offline - Diskutér Profil 
19. 9. 2020 08:09 Odeslat příspěvek
Dají si tě pak na blacklist a budeš mít utrum. :D


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 9. 2020 10:38 Odeslat příspěvek
Nu coz, udelam klon.


Offline - Diskutér Profil 
2. 10. 2020 13:43 Odeslat příspěvek
Vona csob už neodesila platby do 14 hod do jinejch bank? Poslal jsem něco včera v 12.38 a přišlo to až dnes ráno.


Offline - Inventář Profil 
2. 10. 2020 14:11 Odeslat příspěvek
Pokud to nebylo jen do 12:00 (což, myslím, nebylo), pak by měla. Aspoň já problém neměl (cca před týdnem).
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 299  Další stránka
Stránka 126 z 299 [ Příspěvků: 4481 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies