FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 12. 2019 15:29 Odeslat příspěvek
Tak jsem ve ctvrtek 26.12. podruhe vyplnil formular na zalozeni Plus konta s bonusem 1000 kc (akce "CSOB usetreno"), protoze poprve, pred Vanoci, operatorce uz jel vlak a nic se nestihlo (viz vyse ve vlaknu), a zatim nebyl zadny pokus o kontakt (ted jsou to 2 prac. dny). Mozna mezi svatky ti telefonisti opravdu nepracuji a mozna tedy uz vubec neni sance tuto "telefonickou" akci letos stihnout.
Protoze mi driv mailem po nejake reklamaci nabidli bonus 500 kc za Plus konto, i kdyz na nej jenom zmigruju svuj stavajici Zakladni ucet (pripad jsem vyse taky sdilel), tak mam chut jit na pobocku pozadat o migraci ze Zakl. uctu na Plus konto a pak si pozadat o ten slibeny bonus 500 kc, at mam aspon neco. Pokud to teda vubec stihnu.

Protoze i kdyby nahodou zavolali z callcentra jeste zitra 31.12., tak kuryr se uz nestihne urcite a do pobocky bych to asi taky tezko stihal, ze jo...
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 12. 2019 15:39 Odeslat příspěvek
nnnokiaE52 píše
Za založení Spoření s Bonusem jsem také ještě nedostal 500. Mám to reklamovat nebo počkat do konce měsíce?


Tak bohužel, ani dnes třicátý den a nic nedorazilo.


Offline - Nadšenec Profil 
30. 12. 2019 15:44 Odeslat příspěvek
Persbrandt píše
Protoze i kdyby nahodou zavolali z callcentra jeste zitra 31.12., tak kuryr se uz nestihne urcite a do pobocky bych to asi taky tezko stihal, ze jo...


Jestli jde o akci 1000 ušetřeno, tak tam, pokud jsem to dobře pochopil, stačí do toho 31. 12. požádat vyplněním toho kontaktního formuláře.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 12. 2019 16:32 Odeslat příspěvek
no to je prave to dilema, jestli staci do 31.12. vyplnit formular (ja treba jsem (podruhe) vyplnil 26.12.) a zalezi na nich, jak rychle zavolaji, jenom to musi clovek pri jednom z pokusu zvednout, nebo jestli do 31.12. musi jiz byt ucet zalozen. Podminky to podle mne nerikaji, takze to mozna budou uznavat, jak se jim bude chtit.
Uz jsem byl rozhodnut tam jit, ale ted jste mne teda nahlodal.

-- 30. 12. 2019 16:37 --

ale problem je, ze jsem ten formular sice vyplnil (dokonce dvakrat, poprve zavolali ,ale pak se to kvuli nim jakoby stornovalo), ale oni vubec nemusi zavolat, i kdyz by meli a pri tom prvnim pokusu mi zenska rikala, ze zase zavolaji, kdyz znovu vyplnim...
Proste je to trochu holub na strese.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 12. 2019 13:44 Odeslat příspěvek
Pajkyt píše
nnnokiaE52 píše
Za založení Spoření s Bonusem jsem také ještě nedostal 500. Mám to reklamovat nebo počkat do konce měsíce?


Tak bohužel, ani dnes třicátý den a nic nedorazilo.


u mě dneska připsáno ;-)

-- 31. 12. 2019 13:47 --

hopo.hopo píše
Persbrandt píše
Protoze i kdyby nahodou zavolali z callcentra jeste zitra 31.12., tak kuryr se uz nestihne urcite a do pobocky bych to asi taky tezko stihal, ze jo...


Jestli jde o akci 1000 ušetřeno, tak tam, pokud jsem to dobře pochopil, stačí do toho 31. 12. požádat vyplněním toho kontaktního formuláře.


já dával žádost o poštovní účet 22.12. přes online formulář, včera poslána 1Kč (po tom co přišel apel emailem pro dokončení aktivace účtu) a dneska mám již BÚ aktivní ;-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 1. 2020 13:06 Odeslat příspěvek
Zřejmě mezi svátky to callcentrum, přes které se zakládaly účty s bonusem nefungovalo. Já stihl založit jen ČSOB, ale byl jsem přihlášený i do PS akce, ale před Vánoci jsem od nich nestihl zvednout telefon a ikdyž jsem formulář vyplnil znovu, tak už z PS nezavolali. A nebo je taky možné, že volali jen těm, kdo nemají ani ČSOB a ani PS.
Jinak jsem zvědavý, jestli připsání bonusu bude bezproblémové. Přecijenom zakládání Plus konta bylo dost hektické.
V ČSOB nově akci prodloužili do konce roku 2020, ale už zpřísnili podmínky - není možné založit, pokud máte nebo jste měli PS v poslední roce. Tato podmínka tam dříve nebyla.

Jinak nevíte někdo kolik měsíců u Plus Konta se nemusí dělat měsíční obrat? Někdo tvrdí jen 1 měsíc a někdo 2 měsíce.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 1. 2020 14:50 Odeslat příspěvek
..proto bylo lepší na call centrum 100% nespoléhat, ja PSko zrealizoval přes online formulář a byla to jistota.


Offline - Diskutér Profil 
3. 1. 2020 19:34 Odeslat příspěvek
Stará vyplnila někdy 29.12. Volali ji 2.1. A že jí bonus za csob přijde za měsíc, smlouvy přiveze kurýr. A PS má hodně dlouho.


Offline - Diskutér Profil 
3. 1. 2020 21:34 Odeslat příspěvek
Zkusil jsem ČSOB Premium Concierge - zadal jsem sehnání lístků na fotbal v Liverpoolu.
Odpověď: Lístky jsou vyprodané a odkaz na stránku Liverpoolu, kde jsou samozřejmě lístky vyprodané...
Takže za mě zcela zbytečná služba... :roll:


Offline - Nadšenec Profil 
6. 1. 2020 16:43 Odeslat příspěvek
Za mě teda zbytečná není, ale vypadá to, že lístky na fotbal shánět prostě neumí. Kamarád takhle zkoušel Milan pár měsíců zpátky a s podobným výsledkem.


Offline - Diskutér Profil 
6. 1. 2020 20:25 Odeslat příspěvek
To je asi blbost zakládat teď Plus konto kvůli 500 a pak převést na premium konto, když bych rád právě prémium konto.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 1. 2020 20:27 Odeslat příspěvek
Máš nějaké příklady, jak službu využít?


Offline - Nadšenec Profil 
7. 1. 2020 00:22 Odeslat příspěvek
Jednu takovou perličku bych měl. V září jsme byli v kamarádama v Alpách na motorkách a jeden udělal gumy, takže jsme potřebovali přezout na Rakouském venkově. Večer na penzionu jsem zavolal asistentovi, nadiktoval mu rozměr a typ gum, směr další cesty a ráno jsem měl v emailu servisy po cestě do další destinace, do kterých se dovolali a potvrdili si, že gumy mají. To nám práci celkem ulehčilo.


Offline - Diskutér Profil 
7. 1. 2020 08:47 Odeslat příspěvek
To už jsi někde psal, že? Ale dobrá zkušenost tedy


Offline - Nadšenec Profil 
7. 1. 2020 09:20 Odeslat příspěvek
Jj už jsem to psal k prémiovým účtům. Rozhodně dobrá zkušenost. Ono to asi souvisí s tím, že jim to dělá AXA a ta tyhle věci asi umí. Kamarádovi zase 2 nebo 3 roky zpátky sehnali lístky na F1 do Rakouska, kde už byly oficiálně vyprodaný. Ale fotbal evidentně moc neumí. Za to bych je ale asi hned nezatracoval, kor když jde jenom o to zavolat a za chvíli víš, jestli dokážou nebo ne.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 300  Další stránka
Stránka 79 z 300 [ Příspěvků: 4486 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies