FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Diskutér Profil 
17. 6. 2020 23:17 Odeslat příspěvek
ČSOB to půlroční navýšení odměn ale ještě okořenila další tisícovkou za samotné sjednání kreditky, na to nezapomeň. Hodně lidí odsud by si to založilo i jen pro tento jednorázový litr :).
A proč to banky dělají? No doufají, že klient zůstane, produkt si nechá a třeba i zruší stejný/podobný u konkurence.
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 6. 2020 17:38 Odeslat příspěvek
Omlouvám se za neznalost... KK asi nejde přebít a zaplatit více, než je limit, že...

Offline - Inventář Profil 
19. 6. 2020 18:13 Odeslat příspěvek
Přebít lze, maximální limit je možný do výše úvěrového rámce a je týdenní...

19. 6. 2020 18:36 Odeslat příspěvek
Nemá někdo zkušenost, zda s novými podmínkami jsou body do Světa odměn i za platbu kreditkou přes Google Pay nebo za platbu Twista?

19. 6. 2020 21:27 Odeslat příspěvek
Dle podmínek na stránkách Světa odměn, se body připisují za každou platbu kartou minimálně 100 Kč zaúčtovanou ve Světě odměn. Neodměňují se výběry z bankomatů, cashback, online sázky a hry, transakce provedené předplacenou kartou včetně jejího dobíjení a dobíjení předplacených služeb. Dále se neodměňují platby provedené kreditní kartou Premium, Platinum a transakce provedené kartou k Půjčce po ruce. Neodměňují se také platby kartou fakticky provedené aplikací nebo kartou jiné instituce (např. CURVE card, Revolut a jim podobné) ke které je kreditní karta pouze navázaná.

19. 6. 2020 21:40 Odeslat příspěvek
Kittyhawk píše
Nemá někdo zkušenost, zda s novými podmínkami jsou body do Světa odměn i za platbu kreditkou přes Google Pay nebo za platbu Twista?

Přes KK - Google Pay body přičteny, přes KK - Curve - Google Pay nikoliv.

19. 6. 2020 22:56 Odeslat příspěvek
Děkuji. To je přesně ta praktická zkušenost, na kterou jsem se ptal.

Offline - Inventář Profil 
19. 6. 2020 23:03 Odeslat příspěvek
Cimdal vic to, diky zneuzivacum, budou osekavat... moznosti na to maji.

20. 6. 2020 10:02 Odeslat příspěvek
A jak s tím souvisí placení přes GooglePay? Přece jestli platím kartou přímo nebo přes GP v telefonu je úplně jedno - to není žádné zneužívání.

20. 6. 2020 10:11 Odeslat příspěvek
Zeptám se, kdybych si teď založil tu kreditku s bonusem a pak ještě později budu chtít Premium konto s Premium kreditkou, jde to? Je možný mít současně "běžnou" kreditku a k tomu pak přidat tu Premium, má to tu někdo tak?

20. 6. 2020 10:42 Odeslat příspěvek
Nejde to, tu běžnou zruší a založí ti Premium.

22. 6. 2020 09:54 Odeslat příspěvek
hopo.hopo píše
Zeptám se, kdybych si teď založil tu kreditku s bonusem a pak ještě později budu chtít Premium konto s Premium kreditkou, jde to? Je možný mít současně "běžnou" kreditku a k tomu pak přidat tu Premium, má to tu někdo tak?

Já to tak mám, ale běžnou kreditku mám v poštovce...

22. 6. 2020 21:36 Odeslat příspěvek
Dorazila mně DK - na přední straně potisk na stojato jako u KK HB - obrázek, znaky ČSOB, VISA a bezkontaktních plateb. Všechny ostatní údaje na zadní straně jako u Curve karty, některé opět na stojato.
PS: když jsem před nějakým pátkem poprvé platil přímo Curva kartou v restauraci, číšník si myslel, že je to telefonní karta. :-)

Offline - Návštěvník Profil 
23. 6. 2020 07:01 Odeslat příspěvek
Nevi nekdo zda se odmena 2% z KK do sveta odmen - viz aktualni akce, poskytne i za platbu SIPO platby?

23. 6. 2020 07:11 Odeslat příspěvek
https://svetodmen.cz/uploads/assets/pra ... 5-2020.pdf
Vše na poště Max. 200 bodů za měsíc, proto jsem do toho nešel..

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 148  Další stránka
Stránka 118 z 148 [ Příspěvků: 2214 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies