FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Přeborník Profil 
6. 7. 2020 18:48 Odeslat příspěvek
suram píše
Vklady platím já, je to vedeno na víc příbuzných, protože na každého z nich tak dostanu státní příspěvky.
Takže jsi banku přinejmenším uvedl v omyl ohledně skutečného vlastníka finančních prostředků, a od státu bereš peníze, které ti nenáleží.

Ani to nemyslím kdovíjak jako morální odsudek, ale je myslím dobré ujasnit si, co je to za situaci, a proč v takovém případě není nejmenší důvod, aby banka navrhovala autentizační systém tak, aby takovému používání vyhovoval. Běžní uživatelé můžou mít potvrzování v mobilu, a kolik je v SMS kódu písmenek, jim bude čím dál víc jedno.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
6. 7. 2020 19:34 Odeslat příspěvek
To nic nemění na tom, že je to uživatelsky nepřívětivé oproti jiným bankám.


Offline - Diskutér Profil 
23. 7. 2020 11:58 Odeslat příspěvek
budu vybírat větší obnos z bankomatu této banky a chtěl bych co největší bankovky 2/5k...umožnují všechny bankomaty čobky (nebo alespoň jejich vkladomaty) zvolit strukturu hodnot bankovek k výplatě?


Naposledy upravil tom brava dne 23. 7. 2020 12:14, celkově upraveno 1


Online - Inventář Profil 
23. 7. 2020 12:11 Odeslat příspěvek
Z mé zkušenosti klienta ČSOB/PS záleží na software v daném bankomatu (a nejspíš i na jeho stáří), některé to umožní, jiné ne. A na tom zda daný ATM má i funkci vkladomatu v tomto nijak nezáleží. Těžko radit konkrétněji, chce to u konkrétního zkusit na menší částce.
Každopádně pozor! I ty bankomaty ČSOB, které volbu bankovek umožňují, tak dávají jen na výběr třeba z 3-4 možností. Například při výběru 2000 Kč dají výběr 1x2000, 2x1000 nebo 1x1000 a 2x500 Kč. Plně na klientovi (tak jako třeba v Air bankomatech) tedy volba bankovek není u žádného.


Naposledy upravil minarjo dne 23. 7. 2020 12:15, celkově upraveno 2


Offline - Diskutér Profil 
23. 7. 2020 12:11 Odeslat příspěvek
I když umožňuje, nemusí je zrovna mít, může být vybraný.


Offline - Diskutér Profil 
23. 7. 2020 12:35 Odeslat příspěvek
A myslím, že 5000 Kč vůbec nemá. Pouze dvoutisícovky. Nikdy mi je žádný nedal i při výběru několika desítek tisíc.


Naposledy upravil tmx643 dne 23. 7. 2020 17:22, celkově upraveno 1


Offline - Diskutér Profil 
23. 7. 2020 17:04 Odeslat příspěvek
vypadá to jak říká tmx....vyzkoušeny 2 stroje, z toho jeden vkladomat, oba nabídka od 2k dolů...škoda pětky by byly ideál, aspoň že druh bankovek má člověk při výběru pod kontrolou. Marně vzpomínám na poslední výběr (to bude tak 10 let) a to tehdá nebejvalo.


Offline - Nadšenec Profil 
24. 7. 2020 22:19 Odeslat příspěvek
Žádný bankomat nemá 5 tisícovky.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 7. 2020 07:43 Odeslat příspěvek
Kdysi jsem vybiral z bankomatu vetsi obnos vice nez 0.5 mega. Banku jsem mel mbank. Bankomaty pro vyber byly pouzite libovolne, nastavis si nejdrive limit v bankovnictvi a pote lze vybrat maximalne 40 bankovek. Nejvyssi hodnotu bankovek nabizi 2000 Kc. Tzn lze vybrat jednarazove 80 tisic, pote ti bankomat da penize a vyjede karta. Tohle slo ve stejnem bankomatu opakovat 3x za sebou. Po techto krocich odchazis v kapse s 240 tisici z prvniho bankomatu. Dale jsem pokracoval pres cestu do noveho bankomatu, jina banka a stejnym zpusobem vybral opet 3 * 80000 Kc. Good luck.


Offline - Nadšenec Profil 
28. 7. 2020 19:24 Odeslat příspěvek
Tak jen tak pro zajímavost. Nakonec jsem neodolal a nechal si s partnerkou vyplnit potvrzení výdělku ze zaměstnání pro žádost o kreditní kartu.
Oba jsme kdysi specificky využívali cool karty a výsledek je takový, že mě byla kreditka zamítnuta a partnerce ji schválili.
Zajímavé na tom je, že zatímco na mě vyskakuje v bankovnictví ČSOB a poštovky jeden předschválený limit za druhým a sama bankéřka říkala, že nebude problém, tak problém byl. Partnerka, která má účet necelý měsíc žádné předschválené limity neměla. Jinak nedokázali v pátek dotáhnout podpis smlouvy a založení kreditky do úspěšného konce, systém jim to prý hned schválil, ale neumožnil vytisknout smlouvu, takže partnerka musela jít na pobočku ještě včera. Sdělili ji, že karta přijde do 10 pracovních dní a hned uvidí kreditní účet v bankovnictví. Ani dnes tam nemá nic...Za jak dlouho se Vám ten kreditní účet začal objevovat v bankovnictví ?


Offline - Diskutér Profil 
28. 7. 2020 19:47 Odeslat příspěvek
Parodie na banku a to chteji jeste vypalne za obycejne Plus konto nebo plneni podminek.To je banka panecku. A jeste k tomu pridaji spousty otravnych reklam do smart banky.


Offline - Diskutér Profil 
28. 7. 2020 20:18 Odeslat příspěvek
hannys85 píše
Tak jen tak pro zajímavost. Nakonec jsem neodolal a nechal si s partnerkou vyplnit potvrzení výdělku ze zaměstnání pro žádost o kreditní kartu.
Oba jsme kdysi specificky využívali cool karty a výsledek je takový, že mě byla kreditka zamítnuta a partnerce ji schválili.
Zajímavé na tom je, že zatímco na mě vyskakuje v bankovnictví ČSOB a poštovky jeden předschválený limit za druhým a sama bankéřka říkala, že nebude problém, tak problém byl. Partnerka, která má účet necelý měsíc žádné předschválené limity neměla. Jinak nedokázali v pátek dotáhnout podpis smlouvy a založení kreditky do úspěšného konce, systém jim to prý hned schválil, ale neumožnil vytisknout smlouvu, takže partnerka musela jít na pobočku ještě včera. Sdělili ji, že karta přijde do 10 pracovních dní a hned uvidí kreditní účet v bankovnictví. Ani dnes tam nemá nic...Za jak dlouho se Vám ten kreditní účet začal objevovat v bankovnictví ?


Safra již si přesně nevzpomínám jak to bylo s kreditním účtem, mám pocit, že obratem po podpisu smlouvy na pobočce, ale to mně oprášili staré již nepoužívané IB, karta došla skutečně do 10 pracovních dní.
Pokud chceš využívat vratku 2 % na půl roku, nechť Ti zřídí na pobočce manželka dodatkovou KK, je zdarma. Budeš muset ale na pobočku zajít s manželkou. Maželčinu KK si můžeš přidat do g-pay (s a-pay nemám zkušenosti) a platit mobilem s její kartou, jestli nechceš vyřizovat svoji dodatkovou, pokud to není v rozporu s přepisy banky, ale to zde určitě upřesní zdejší právníci. Do Curve nemá smysl KK přidávat, Curve má výluku z odměn.


Online - Inventář Profil 
28. 7. 2020 22:08 Odeslat příspěvek
V IB ČSOB/PS se občas stane, že nově sjednaný produkt se automaticky nezačne zobrazovat (není do IB automaticky přiřazen), za mnoho let u této banky se mi to stalo už 2x. Stačí jim ale napsat email, že se v IB stále ten nový produkt nezobrazuje, oni ho tam přidají ručně, pak už ok, žádná tragédie.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 7. 2020 21:55 Odeslat příspěvek
Tvl, když mi přišla asi třetí zpráva do appky, že mám předschválenej limit na kreditku a peníze můžu mít do 15 minut, tak jsem neodolal a zkusil si ji přes tu appku zřídit. Po naťukání všech údajů mi to napsalo, že proces bude dokončen během tří minut a za dalších 10 sekund vyskočil problém s tím, že to mám zkusit později nebo na pobočce. Zkusil jsem to později a to samý. A teď mi v bankovnictví visí dvě zamítnutý žádosti o kreditku :-D


Offline - Diskutér Profil 
29. 7. 2020 22:10 Odeslat příspěvek
Tak to máš i dvě negativní události v úvěrových registrech. ;-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 299  Další stránka
Stránka 123 z 299 [ Příspěvků: 4481 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies