FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Návštěvník Profil 
12. 2. 2021 23:22 Odeslat příspěvek
Ja jsem uzaviral na pobocce CSOB pred mesicem hav +pov a bylo mi vysvetleno, ze 20% dostanu zpatky po 3 mesicich a dalsich 20% po roce. Znamku na pobocce nedavaji, pres net jo, ale zase vychazela mnohem vyssi castka te pojistky, o tisice.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 2. 2021 12:01 Odeslat příspěvek
Mne před pár dny při návštěvě pobočky ČSOB pobavila nadšená pracovnice na přepážce, když mne opakovaně přesvědčovala, že ČSOB má tu nejlepší nabídku BU z českých bank. Ptala se mne, jaké parametry u bankovního účtu preferuji. Odpověděl jsem, že primárně preferuji vedení účtu zdarma bez podmínek a výběr z bankomatů všech bank bez poplatku. Tak jí zamrzl úsměv na tváři...


Offline - Poslední varování Profil 
13. 2. 2021 16:12 Odeslat příspěvek
MP007, tak tos jim to v čobce nandal.
MP v tvém nicku je zkratka Městské policie? Osvětlilo by to tvůj příspěvek.


Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 2. 2021 16:50 Odeslat příspěvek
Náhodou jí vtipně setřel. ;-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 2. 2021 16:52 Odeslat příspěvek
ČSOB, to je jedna z těch bank, kde si klient v případě potřeby osobního jednání musí vzít dovolenou, aby se dostal na pobočku otevírací době? :D


Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 2. 2021 17:03 Odeslat příspěvek
ČSOB měla v minulosti jen 2 dobré produkty, Cool kartu a PaySec. Oboje zrušila, protože byly dobré.


Offline - Inventář Profil 
13. 2. 2021 17:16 Odeslat příspěvek
Dobré jen pro klienty dojiče, zvlášť odsud, pro banku byly oba tyto produkty zcela jasně ztrátové.


Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 2. 2021 18:50 Odeslat příspěvek
Nesmysl.


Offline - Diskutér Profil 
13. 2. 2021 19:48 Odeslat příspěvek
Jak mohla být coolka ztrátová? Poplatek za vydání, za výběr, marže z transakce... Zařízla to regulace.


Online - Nadšenec Profil 
18. 2. 2021 19:23 Odeslat příspěvek
Přes datovou schránku jsem úspěšně zrušil jeden duo profit a spořící účet. Zrušení jsem kontroloval dnes po 2 dnech bylo zrušeno.


Offline - Diskutér Profil 
1. 3. 2021 10:02 Odeslat příspěvek
Původně sem chtěl odlifrovat 100k z toho SU s bonusem hned dneska po formálním splnění nároku na pětibábu, ale čtu v podm. https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... 00-ssb.pdf:
V případě, že v rámci Akce bude zjištěno jednání Účastníka Akce, které bude v rozporu s těmito Pravidly nebo v rozporu s dobrými mravy nebo v rozporu s účelem Akce nebo bude zjištěno jiné spekulativní jednání nebo jednání, které by mohlo ohrozit nebo poškodit dobré jméno Pořadatele, vyhrazuje si Pořadatel právo jednotlivé případy posoudit a rozhodnout o případných sankcích, čímž se rozumí ztráta takto získané první nebo/a druhé části Odměny.....
...ted váhám, zda spíš nepočkat až připlujou kapříci na konci dubna a až pak lifrovat pryč.....Nemáte někdo zkušenosti z předch. obd. akcí jak moc jsou na to hákliví, resp. přetahovační ve smyslu vyplácení odměn? Loni/předloni u přílež. dne spoření to bylo jinak, tam nebyla dělená odměna, co?


Naposledy upravil tom brava dne 1. 3. 2021 10:14, celkově upraveno 1


Offline - Nadšenec Profil 
1. 3. 2021 10:13 Odeslat příspěvek
Kdo chce moc, nema nic...a u CSOB to plati dvojnasob...


Offline - Diskutér Profil 
1. 3. 2021 10:15 Odeslat příspěvek
to jen strašíš, nebo podloženo reálnou zkušeností ?


Offline - Diskutér Profil 
1. 3. 2021 21:18 Odeslat příspěvek
tak třeba za účelové využití 3 nabídek na založení účtu s odměnou a jejich následným zrušením mi pak opakovaně neschválili kreditku, přestože k tomu podle mě nebyl jiný důvod, než tato moje historie.


-
2. 3. 2021 09:24 Odeslat příspěvek
Třeba se to někomu hodí, našel jsem v IB, já aktivoval. Bohužel Kompletní pravidla jsem nedohledal.
Citace
Získejte 200 Kč do Mall.cz za aktivaci DoKapsy od ČSOB
Stáhněte a aktivujte si v březnu aplikaci DoKapsy a získejte poukázku 200 Kč na Váš příští nákup u Mall.cz.

Stačí si do 31. 3. 2021 stáhnout a aktivovat verzi naší aplikaci DoKapsy od ČSOB pro uživatelem s účtem (tzn., že k aktivaci aplikace musí dojít prostřednictvím kódu vygenerovaného v internetovém bankovnictví) a my po skončení akce pošleme prvním 4 000 účastníkům poukázku v hodnotě 200 Kč do Mall.cz. Akce je nepřenosná a platí pouze pro klienty registrované do Světa Odměn. Kompletní pravidla naleznete zde.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 299  Další stránka
Stránka 137 z 299 [ Příspěvků: 4481 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies