FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 2. 2013 11:04 Odeslat příspěvek
Tak na jine pobocce CSOB mne nabidli ofic. dokument s razitkem, podpisem a zustatkem uctu v anglictine za 100 czk (dokonce me ho vytiskli zdarma vice nez jedenkrat). Co na to rici?

edit: a s usmevem k tomu!
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
12. 3. 2013 01:07 Odeslat příspěvek
FYI v nové verzi SmartBanking 1.5 chybí aktuální zbývající limit pro platby kartou, místo toho tam je statický celkový limit pro 3D platby na internetu. Škoda, já zrovna ten zbývající týdenní limit docela sledoval a i když ho mám na maximu (150K pro Visa Classic) tak se mi podařilo ho téměř vyčerpat, takže jeho absenci chápu jako velké minus. Ještě že mám všechny aplikace Androidu zálohvané a tak nebyl problém po aktualizaci na 1.5 se vrátit zpět na 1.4.
Nicméně nevím proč nebylo možné 3D limit prostě jen přidat navíc aniž by se něco jiného nezrušilo, tenhle přístup moc nechápu...


-
12. 4. 2013 13:05 Odeslat příspěvek
Za změnu limitu plateb kartou po internetu se platí přes IB 20 Kč, nevíte, jestli je tenhle poplatek i při změně na pobočce? Díky


Offline - Nadšenec Profil 
12. 4. 2013 13:45 Odeslat příspěvek
Poplatek za zmenu limitu je jednotny, je jedno jakym zpusobom bylo pozadano (zda-li IB, SB, osobne..)


-
12. 4. 2013 16:06 Odeslat příspěvek
Ok, takový poplatek, to je taky pěkná zlodějina.


Offline - Nadšenec Profil 
12. 4. 2013 17:22 Odeslat příspěvek
To je pravda, dnes to jde v každé druhé bance nastavit online a zdarma a to do velmi vysokých hodnot. U mojí Visa Classic je to u ČSOB týdně max. 150.000 Kč což asi většině klientů stačí ale uvítal bych vyšší (nejednou se mi povedlo limit vyčerpat že kartu už nešlo až do pondělí použít). Např. u mBank je možno limit stanovit neomezeně, u AirBank je to alespoň dvojnásobek 300.000 Kč


Offline - Návštěvník Profil 
13. 4. 2013 17:06 Odeslat příspěvek
.neo píše
Ok, takový poplatek, to je taky pěkná zlodějina.

skoro všechny poplatky v bankách jsou zlodějina. mě vždycky nejvíc vytočí, když jedna banka si za stejnou službu naúčtuje desítky i stovky korun a druhá tu samou má zdarma, například vedení úvěrového účtu


Offline - Inventář Profil 
19. 4. 2013 07:25 Odeslat příspěvek
A co te nuti vyuzivat sluzeb te prvni jmenovane?


Offline - Nadšenec Profil 
19. 4. 2013 07:37 Odeslat příspěvek
jo tak nejak. pouzivam CSOB protoze chci, zadny zavazek me tam nedri na trhu je moznost volby, nikdo tam nemusi byt z donuceni myslim ze ruznych uctu a sluzeb je na trhnu celkem dost a je z ceho vybirat.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 6. 2013 10:42 Odeslat příspěvek
Zdravím, čsob k 31.7. připravuje transformaci Studenského konta plus na produkt Studentské konto. Podezřívám banku ze záměru nepřímo konto zpoplatnit skrz nové MC, které by měly nahradit karty Visa. Drobná poznámka pod čarou odkazuje na ceny karet, nicméně MC student tam vůbec neuvádí, což byl sice stav i u Visa student. Na druhou stranu starší Studentská konta plus jsou vedeny v současnosti zdarma a novější Studentská konta za poplatek 30,-, nějak si mi nezdá, že by se banka najednou rozhodla pro takovou vstřícnost a přišla o zaručený zisk, byť nevelký, ale stálý.

Přivítám Vaše názory.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 6. 2013 17:25 Odeslat příspěvek
rickart píše
Zdravím, čsob k 31.7. připravuje transformaci Studenského konta plus na produkt Studentské konto. Podezřívám banku ze záměru nepřímo konto zpoplatnit skrz nové MC, které by měly nahradit karty Visa. Drobná poznámka pod čarou odkazuje na ceny karet, nicméně MC student tam vůbec neuvádí, což byl sice stav i u Visa student. Na druhou stranu starší Studentská konta plus jsou vedeny v současnosti zdarma a novější Studentská konta za poplatek 30,-, nějak si mi nezdá, že by se banka najednou rozhodla pro takovou vstřícnost a přišla o zaručený zisk, byť nevelký, ale stálý.

Přivítám Vaše názory.


Díky za upozornění, staré studenské konto mám, ale nevyužívám, ani jsem nezaregistroval, že čsob změnilo podmínky pro nová st. konta. Dle mého názoru to od srpna určitě zpolatní 30 Kč/měs.
Při nejbližší příležitosti ho zruším...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 6. 2013 21:12 Odeslat příspěvek
No oni právě sníží ten poplatek na 0,- a to mě znepokojuje, spíš to vidím na budoucí zpoplatnění vedení karet MC, které nepujde zrušit jen tak bez sankce. Tuším, že jsem četl o problémech při rušení kont v KB, kdy chtěli potom nějaké poplatky za zrušení MC.

nové sazebníky
http://www.csob.cz/cz/Csob/Sazebniky/Stranky/Nove-sazebniky.aspx


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 6. 2013 22:13 Odeslat příspěvek
Možná že zpoplatní kreditky, ale pochybuji o tom, že by zpoplatnili debetky vydané k ČSOB Student kontu, tomu nevěřím..


Offline - Inventář Profil 
6. 6. 2013 10:08 Odeslat příspěvek
Jako zajímavost, s novým sazebníkem zároveň ČSOB uvádí od 1. srpna nové kreditní karty, všechno MasterCard s PayPassem a mezi nimiž se nachází i MC World, která vrací 1 % (max. 1.000 Kč měsíčně) a zároveň je zdarma při útratě aspoň 5.000 Kč v měsíci.
Samozřejmě při této útratě vychází lépe Citi Life i s poplatkem (nad 10.000 Kč pak i vracecí KK RB), celkem ale překvapí, že i moloch se zmohl něco nabídnout.


Offline - Návštěvník Profil 
6. 6. 2013 21:29 Odeslat příspěvek
já bych je z ničeho nepodezříval.
Mají tam napsané: Jedna studentská kreditní karta MasterCard Standard pro majitele v ceně konta .
Společně s tou poznámkou pod čarou to chápu tak, že vedení je a bude zdarma, a ostatní poplatky by měly být v ceníku (asi ve sloupci MC embos..).
Pokud debetku zpoplatní, tak adios, alternativy tu jsou.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 300  Další stránka
Stránka 5 z 300 [ Příspěvků: 4486 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies