FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 11. 2019 18:24 Odeslat příspěvek
Sporeni s bonusem: zakladal jsem 31.10., to mam i na smlouve ,ale mne zatim zadna smka neprisla. Trochu jsem s tim zakladanim 31.10. bojoval, nebyl jsem si jist, zda je v IB zalozeno, infolinka nepomohla, tak jsem jeste pro jistotu o ten ucet zazadal na formulari jako novy zakaznik, jenom tim ze jsem zadal svoje tel. cislo pro zavolani. Ktery ale pro ne neni anonymni, oni ho v systemu maji, po jeho zadani musi zjistit, ze u nich mam Zakladni ucet.
Dalsi den mi evidentne nekolikrat volali (predvolba 49), nemohl jsem zvednout.
Ale, jak jsem psal, v IB smlouvu s tim potrebnym datem mam.
Asi jsem paranoidni ale myslite, ze jsem si ten bonus mohl nejak zkomplikovat, tim ,ze jsem jim to nezvednul?
(koneckoncu kdyz clovek vola jim ,tak taky ceka vecnost na spojeni)

-- 2. 11. 2019 18:30 --

Jo a nevite uz nekdo, jak muzu jako stavajici klient prejit na Plus konto s bonusem 500 kc? Mel bych mit narok, nikdy jsem Plus konto nemel. Podle infolinky pry se bonus nevztahuje, kdyz si o zmenu pozadam na pobocce, ale muzou kecat, nebylo by to poprve. Asi si budu muset nechat zavolat, ze jo? Protoze online to pro mne pravdepodobne nejde. Ale nevite, budou mi pak vnucovat jenom kuryra nebo mne i nabidnou zmenu dokoncit na nektere z pobocek?
Nez mi mailem relevantne na toto odpovi, to bude zase vecnost. Kdyztak diky.
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
2. 11. 2019 19:47 Odeslat příspěvek
Plus konto je s bonusem 1000Kč a jen při tlf založení !

https://www.csob.cz/portal/lide/ucty/usetreno/pravidla


Offline - Návštěvník Profil 
5. 11. 2019 08:12 Odeslat příspěvek
Google Pay už jede


Offline - Návštěvník Profil 
5. 11. 2019 08:49 Odeslat příspěvek
Apple Pay spusteno, pouze s Mastercard. Visa karty maji zatim smulu :(


Offline - Nadšenec Profil 
5. 11. 2019 08:55 Odeslat příspěvek
redhaven píše
Plus konto je s bonusem 1000Kč a jen při tlf založení !

https://www.csob.cz/portal/lide/ucty/usetreno/pravidla


Plus konto je s bonusem 1000 Kč i při založení online podle další akce

https://www.csob.cz/portal/kampanove-st ... rabni-litr


Offline - Inventář Profil 
5. 11. 2019 09:01 Odeslat příspěvek
uphoun píše
Apple Pay spusteno, pouze s Mastercard. Visa karty maji zatim smulu :(


Takze s Visa Infinite mame smulu a ja to od rana marne zkousim.


Offline - Návštěvník Profil 
5. 11. 2019 09:06 Odeslat příspěvek
”Momentálně je však možné digitalizovat pouze platební karty vydavatele Mastercard. Byť banka tvrdila, že se spuštění bude týkat i Visa (což měl být jeden z důvodů, proč podpora Apple Pay takovou dobu trvala), není tomu tak skrz technické potíže. Ty by měla ČSOB vyřešit začátkem příštího roku.”


https://www.applecrunch.cz/2019/11/pozd ... astercard/


Offline - Diskutér Profil 
5. 11. 2019 15:01 Odeslat příspěvek
už někomu připsali bonus na spoření s bonusem založeném 31.10.?


-
5. 11. 2019 17:46 Odeslat příspěvek
Mě ještě ani nepřišla sms o založení spořáku, v přehledu produktů to v aplikaci take nevidím.
Budu tam muset zítra zavolat.


Offline - Inventář Profil 
5. 11. 2019 17:48 Odeslat příspěvek
Ne


Offline - Inventář Profil 
5. 11. 2019 22:58 Odeslat příspěvek
@wit.cz:
To by jsi na ČSOB hoooodně spěchal :), vždyť dle podmínek má na připsání bonusu čas do 30.12., slovy podmínek:
Odměna bude Účastníkovi Akce připsána na účet Nového spoření ve lhůtě do 30. dne kalendářního
měsíce následujícího po měsíci, ve kterém bylo Nové spoření založeno.

No a jelikož založení spoření, o které bylo požádáno (v IB nebo telefonicky) 31.10. v Den spoření kvůli té odměně, proběhlo v první dny listopadu, mají čas až do toho 30.12. Ale snad to stihnou jako dárek ještě před Vánoci, možná i ještě v listopadu, kdoví.


Offline - Návštěvník Profil 
6. 11. 2019 12:17 Odeslat příspěvek
To jsou sasci, az po sesti dnech zjistili, ze to nejde a poslali SMS.

Dobry den, Sporici ucet, o ktery jste zadali pres internetove bankovnictvi, jsme bohuzel nemohli zalozit. Navstivte prosim kteroukoli nasi pobocku, kde Vam rekneme vice informaci. Dekujeme, Vase CSOB.


-
6. 11. 2019 12:36 Odeslat příspěvek
nnnokiaE52 píše
Mě ještě ani nepřišla sms o založení spořáku, v přehledu produktů to v aplikaci take nevidím.
Budu tam muset zítra zavolat.

Já jsem se zkoušel dopátrat, co se děje, a prej je to divný a ať počkám do konce týdne. Zadal jsem online reklamaci.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 11. 2019 18:53 Odeslat příspěvek
Tak uz jsem se chtel rozcilovat, ze mi dosud neprisla smska o cisle noveho Sporeni s bonusem z te akce, ale ted jsem kouknul do IB a k memu celkem prekvapeni uz tam to Sporeni vidim, se zustatkem O kc a urokem 0,5%.
Ale datum zalozeni pry 3.11. (nedele), tak jestli si mysli, ze mi ten bonus kvuli tomu nepripisou ,tak to se teda pletou. V tom pripade budu reklamovat. Na smlouve o Sporeni s b. mam 31.10.

PS Prisla vubec nekomu smska s cislem uctu Sporeni s b.?


Offline - Inventář Profil 
6. 11. 2019 21:17 Odeslat příspěvek
SMS přišla a založeno jsem měl 2.11., ale buď v klidu, pro bonus je podstatné datum žádosti o účet, ne založení. Vždyť hned po žádosti psali, že založení bude cca do 3 pracovních dní (u mě tedy 2 dny). To že založení je až v listopadu způsobí jen to, že dle pravidel připsání odměny na to mají čas až do 30.12., viz můj včerejší příspěvek výše.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 300  Další stránka
Stránka 67 z 300 [ Příspěvků: 4486 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies