FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 12. 2020 17:52 Odeslat příspěvek
Levné bývá jen to, co je právě ve slevě. Ale tak je to všude, člověk musí sledovat letáky.
Poslední příspěvek

12. 12. 2020 12:13 Odeslat příspěvek
ČSOB měla údajně (opět) problém s platebními kartami:
https://www.penize.cz/platebni-karty/42 ... t-problemy

Některým se nedařilo zaplatit ani cizími kartami na platební bráně ČSOB.

Offline - Nadšenec Profil 
12. 12. 2020 12:23 Odeslat příspěvek
asi nejen ČSOB, volal jsem včera večer na infolinku RB a hned na úvod se ozvalo, že se omlouvají a řeší problém s nefunkčností platebních karet.

12. 12. 2020 12:26 Odeslat příspěvek
Řešil jsem s RB stejný problém. Nefungovala autorizace platby na platební bráně ČSOB.

Offline - Diskutér Profil 
13. 12. 2020 20:30 Odeslat příspěvek
Hledam to marne, bude mit CSOB take nejaky ten ePIN pro platby na internetu debetkou Visa / MC kreditkou nebo ne? :)
Pripadne bude nutna instalace appky pro ziskani smart klice, kde to zminuje zde
https://www.csob.cz/portal/-/n201208b?r ... tal%2Flide

Offline - Návštěvník Profil 
16. 12. 2020 21:37 Odeslat příspěvek
sudowodo píše
Chci se zeptat, pokud tedy má někdo zkušenost. Jak fungují u ČSOB předschválené limity, po jaké době se nějaké zobrazí? Účet jsem zakládal v září, vím že u KB je to dost nepředvídatelné (někdo má, někdo ne). Účet jsem začal využívat celkem aktivně.

drkarel píše
Předschválené nebyly nikdy.

ROlda78 píše
JEN ti banka negarantuje, že to dostaneš

Funguje to zvláštně. Dřív mi tam lítaly částky pro hypotéku do nesmyslných částek.
V červnu jsem řešil úvěr v situaci, kdy jsem neměl doložitelné příjmy - první rok na živnosťáku.
Při první návštěvě pobočky mi juniorní kluk tvrdil, že mám smůlu.
O dva týdny později jeho kolegyně řekla - "Vždyť vy tady máte předschválené limity na základě obratu!"
Nakonec to šlo úplně bez problémů, jen teda úrok nic moc proti tomu, co zrovna inzerovali jako "již od", ale bez jakékoliv úvěrové historie...asi nic lepšího nešlo.

28. 12. 2020 15:55 Odeslat příspěvek
Ústav má dnes nějaký výpadek ?

28. 12. 2020 15:55 Odeslat příspěvek
Ústav má dnes nějaký výpadek převodů ?

29. 12. 2020 07:11 Odeslat příspěvek
Ano, výpadek. Eshopy co využívají platební tlačítko ČSOB (převod e-shopu v reálném čase) jako jednu z forem platby rovněž informovaly, že kvůli problémům na straně banky to není dočasně dostupné.

29. 12. 2020 20:56 Odeslat příspěvek
mimous píše
"Vždyť vy tady máte předschválené limity na základě obratu!"
Nakonec to šlo úplně bez problémů, jen teda úrok nic moc proti tomu, co zrovna inzerovali jako "již od", ale bez jakékoliv úvěrové historie...asi nic lepšího nešlo.

kolik teda meli to slavne rpsn? Ja driv takto vyuzil nenavidenou mBank a ta dala na tu dobu rpsn 5,1% coz bylo ok jen na zaklade obratu. Jina banka umela treba rpsn 4,8% ale zase s vopruzem. KK mi dala CSOB bez niceho jsem se divil, stacilo jen nadiktovat udaje, pani nabouchala a to jsem necekal.

6. 1. 2021 23:41 Odeslat příspěvek
Používá někdo k Premium kreditce kartu dodatkovou? Je opravdu zcela zdarma nebo, jako Mastercard standard ovlivněna nákupem nad 3 tisíce?

7. 1. 2021 00:20 Odeslat příspěvek
Jo, dal jsem ji jako nálepku manželce. Neplatí se nic.

7. 1. 2021 12:44 Odeslat příspěvek
Manželka má dodatkovou kartu k mé kreditce MC Elite, ale je to obyčejná MC a je úplně zdarma.

11. 1. 2021 11:15 Odeslat příspěvek
Dnes opět v tomto Ústavu prakticky nefunguje celý web, načítá se až minutu nebo taky vůbec. :D

Prosím jak lze přesně fyzicky uplatnit ty jejich body ze Světa odměn při nákupu přes kartu u jejich partnerů ?
Na webu mají spoustu zbytečných žv.stů, ale přesný postup uplatnění bodů při placení kartou na netu nikde. :D

11. 1. 2021 11:39 Odeslat příspěvek
Těžko něco radit..
Svět odměn funguje: https://svetodmen.csob.cz/jak-to-funguje
Body se neuplatňují při platbě kartou, ale za body nakoupíš voucher https://svetodmen.csob.cz/seznam-odmen a ten pak zadáš na stránkách partnera.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 142  Další stránka
Stránka 133 z 142 [ Příspěvků: 2119 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies