FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Diskutér Profil 
30. 1. 2021 10:25 Odeslat příspěvek
A jak získat pozvání, když člověk v ČSOB nic nemá?
Poslední příspěvek

30. 1. 2021 21:42 Odeslat příspěvek
Mirek.M: v IB lze zrušit spoření s bonusem?

31. 1. 2021 10:58 Odeslat příspěvek
Spoření s bonusem jsem nezaložil, tedy nemohu v IB se pokusit o zrušení a odpovědět Ti na Tvou otázku. Nedávno jsem rušil DK a s časovým odstupem BÚ a KK. V obou případech jsem musel na pobočku.

31. 1. 2021 11:07 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
Mirek.M: v IB lze zrušit spoření s bonusem?

nelze

31. 1. 2021 11:17 Odeslat příspěvek
V čem spočívá bonus u spoření, pokud dotyčnému nenabídnou těch 1000 Kč za založení a udržení vkladu?

31. 1. 2021 11:47 Odeslat příspěvek
Bonus u tohoto produktu Mirku spočívá v pásmovém úročení, která je ale nezvykle s vkladem rostoucí, namísto u jiných bank typicky degresivního. Tedy kdo vloží víc, má dle terminologie banky "bonus" na úroku:
ČSOB na svém webu píše
Úspory do 250 tisíc Kč úročíme 0,25 % p.a. A může to být ještě lepší!

Na účtu ale stačí mít i jen 1 halíř nad 250 000 Kč a hned získáte úrok 0,30 % p.a. na celé úspory.

A při úsporách nad 500 000 Kč celé úspory dokonce úročíme 0,35 % p.a., a to až do 1 000 000 Kč.

Navíc děti do 18 let mají úrok o fous lepší. A zrušit online Spoření s bonusem nelze.

31. 1. 2021 14:19 Odeslat příspěvek
Takovouto úrokovou almužnu bych se styděl nazvat bonusem.

2. 2. 2021 18:56 Odeslat příspěvek
Ta csob a postovka to je cenová skupina, to jsem si myslel že mě se jejich zpráva o zdvojenych platbách netýká a ejhle dneska vodpoledne 3 platby zaúčtovány podruhy, na druhým účtě taky, prej stará já tam nic dvakrát nemam, ráno jsem se koukala a lup koukne večer a taky zdvojeny platby.

Offline - Nadšenec Profil 
2. 2. 2021 20:50 Odeslat příspěvek
„Problém byl způsoben dodavatelem technického řešení a už došlo k jeho odstranění."

:mrgreen: :roll:

2. 2. 2021 21:12 Odeslat příspěvek
Tato banka se k chybě veřejně přihlásila na rozdíl od nedávných problémů v HB.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 2. 2021 22:26 Odeslat příspěvek
MirekM. píše
Takovouto úrokovou almužnu bych se styděl nazvat bonusem.

Ano, nyní je to “almužna”, ale to mají dnes skoro všechny banky. Ještě loni měli to nejvyšší pásmo za 1%, což mezi velkými bankami, které nemusí agresivně soupeřit o klienty, nebylo málo. Ostatně i nyní těch 0,35% pro 0,5-1M není úplně špatný ve srovnání s jinými bankami, na to, ze to je bez podmínek jako používání karty atd.

Co jsem však na tomto produktu, resp na CSOB oceňoval, bylo, ze s množstvím vkladu stoupá úroková míra. Obecný a dle mého soudu zcela špatný trend v ČR je přesně opačný. Čím víc někde mas, tím menší úrok, případne to zastropovat nějakou směšnou částkou jako 150 či 200 tisíc. Případne opicarny za používání karty apod abys dostal bonus úrok k základu 0,1 atd.

3. 2. 2021 00:08 Odeslat příspěvek
To není vlastnost produktu, to je dáno výdělečností vkladů: Když jsou mezibankovní sazby relativně vysoké, banky se snaží přitáhnout vklady a všichni mají pásmové úročení, aby marginální sazba (podle které se klient rozhoduje) byla vyšší než průměrná (kterou banka platí). Když jsou nízké, banky se snaží vkladů zbavit a když už úročí, aby u nich klient měl jiné výdělečné produkty, tak jen s limity a podmínkami.

3. 2. 2021 00:08 Odeslat příspěvek
To není vlastnost produktu, to je dáno výdělečností vkladů: Když jsou mezibankovní sazby relativně vysoké, banky se snaží přitáhnout vklady a všichni mají pásmové úročení, aby marginální sazba (podle které se klient rozhoduje) byla vyšší než průměrná (kterou banka platí). Když jsou nízké, banky se snaží vkladů zbavit a když už úročí, aby u nich klient měl jiné výdělečné produkty, tak jen s limity a podmínkami.

-- 2. 2. 2021 23:09 --

Kdysi bylo pásmové úročení naprosto běžné, pak sazby klesly a dlouhá léta nic, a loni se to zase u několika bank objevilo.

To, že to teď v ČSOB je, spíš znamená, že zaspala, než cokoli jiného.

3. 2. 2021 00:16 Odeslat příspěvek
A stejně to tam lidi nasypou i kvůli 0.1% p.a. rozdílu ;) Člověk v tom musí vidět i tu druhou stranu. Minulý rok byl po dlouhé době plný příležitostí pro investice, spořáky šly postupně úplně do kopru a přesto bankám zůstalo ležet ve vkladech spousta peněz. Docela by mě zajímalo, o kolik se reálně odlilo bankám kapitálu kvůli té padající úrokové míře, ale asi by mě spíš překvapilo, kdyby z toho měla vyplývat nějaká zadání motivace nabízet něco, co by šlo proti proudu.

12. 2. 2021 22:42 Odeslat příspěvek
Nemá někdo zkušenost s akcí od ČSOB pojišťovny :
"Právě teď je ten nejlepší čas pojistit si auto u nás. Ušetříte až 40 % a jako bonus získáte elektronickou dálniční známku na rok 2021.

Jak na to? Pojistěte si u nás auto aspoň na 6 000 Kč ročně nejpozději do 31. března 2021. Více informací naleznete na
našich stránkách"
Hlavně by mne zajímalo těch 40% úspory, byť nevím ve vztahu k čemu. Dávám to sem, protože mi to přišlo jako nabídka do internet bankovnictví ČSOB.
.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 142  Další stránka
Stránka 136 z 142 [ Příspěvků: 2119 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies