FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Návštěvník Profil 
1. 8. 2021 10:10 Odeslat příspěvek
Účet jsem zakládal 1.6., bonus 2x voucher na 1000,-Kč do Mall.cz příšel SMS 30.7. Bonus za kreditku ještě nepřišel, zakládal jsem asi o týden později.
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
1. 8. 2021 20:59 Odeslat příspěvek
Jsou ty vouchery nějak omezeny? Např. možnost využít jen jeden v rámci jednoho nákupu nebo platnost jen při nákupu nad nějakou hodnotu? Jakou mají časovou platnost? Děkuji.


Offline - Návštěvník Profil 
2. 8. 2021 09:51 Odeslat příspěvek
Platnost do 13.9.2021. Omezení snad jenom to, že je nutno uplatnit voucher najednou, t.j není možné na jeden voucher nakoupit 2x (např. 600,- + 400,-).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 8. 2021 12:43 Odeslat příspěvek
Dnes jsem telefonicky žádál o KK a při zakládání mě překvapilo, že lze nastavit výpis pouze poštou. Ptal jsem se proto hned, zda to nejde jinak, udajne ne.
Druhá věc, která mě zaskočila byla, že ke KK je vydávan pin za 90kč..
Žádost by nakonec nebyl schválena ani zamítnuta a budu muset doložit dokumenty (zatím čekám na email které) a odnést je na pobočku...
Kdybych takový průběh tušil, šel jsem na pobočku rovnou se všemi potřebnými doklady..


Offline - Poslední varování Profil 
12. 8. 2021 12:55 Odeslat příspěvek
Tatatoooo píše
Dnes jsem telefonicky žádál o KK a při zakládání mě překvapilo, že lze nastavit výpis pouze poštou. Ptal jsem se proto hned, zda to nejde jinak, udajne ne.
Druhá věc, která mě zaskočila byla, že ke KK je vydávan pin za 90kč..
Žádost by nakonec nebyl schválena ani zamítnuta a budu muset doložit dokumenty (zatím čekám na email které) a odnést je na pobočku...
Kdybych takový průběh tušil, šel jsem na pobočku rovnou se všemi potřebnými doklady..


Hele, Tatatoooo, a nebyl spíš problém na tvé straně? Pár let jsem řídil zákaznický servis jedné firmy, a člověk žasne co za debily mezi námi žije.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 8. 2021 13:10 Odeslat příspěvek
Hele kliente, zkus bejt konkretnější. Tím tvým nicneříkajícím plácnutím si chtěl říct co ?. Ono čim víc máš debilů kolem sebe, tím víc by ses měl zamyslet sám nad sebou.. Zavolej mámě, pochlub se jí, že si vedl jakýsi servis, jakési firmy a možná tě pochválí. Tady ta informace nemá žádnou hodnotu.
Jak si vůbec přišel nato, že mi vznikl nějaký problém? Popsal jsem, jak probíhala moje žádost a že mě odpovědi zaskočili.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 8. 2021 13:18 Odeslat příspěvek
ČSOB mám čerstvě měsíc, ale je to plné překvapení, už mi napálili (a zase vrátili) dva poplatky, jeden byl za doručení PINu.

Výpis lze samozřejmě elektronicky v různých formátech, stejně jako normální účet.
Příloha
NastaveniVypisu.png
NastaveniVypisu.png
[ 19.9 | Zobrazeno 61 krát ]



A dokáží tedy i posílat PIN za 90 Kč, záleží, jak to nastaví...


Offline - Diskutér Profil 
13. 8. 2021 14:37 Odeslat příspěvek
v Moje info zprávě do mailu o platbě kartou (možná jen když se jedná o vratku) mají špatně desetinnou čárku, to dále je notifikace na vratku 336 Kč.

dne 13.8.2021 14:12:37 byla autorizována transakce platební kartou.
Parametry transakce
Částka transakce 33600,00 203


Offline - Inventář Profil 
13. 8. 2021 14:46 Odeslat příspěvek
To je už hodně dlouho, v podstatě od přechodu na nový systém s přihlašováním Bankovní identitou (novou mobilní appku i IB integrující dohromady značky ČSOB a PS). Poprvé mě to také zarazilo (po upgradu IB na to nové s Identitou), ale už to neřeším když to vím.


Offline - Nadšenec Profil 
24. 8. 2021 11:47 Odeslat příspěvek
Nemáte teď problém se Smart klíčem? Appka se spustí a hned spadne. Dosud to fungovalo bez problémů.


Offline - Inventář Profil 
24. 8. 2021 16:22 Odeslat příspěvek
Mě appka funguje zcela bez problému.


Offline - Nadšenec Profil 
24. 8. 2021 20:22 Odeslat příspěvek
Tak to asi souvisí s updatem MIUI, reinstalace appky pomohla.


Offline - Diskutér Profil 
25. 8. 2021 07:43 Odeslat příspěvek
Ahoj, ČSOB láká rodiče na dětské konto s kapesným až 600 Kč ( připíšou na dětský účet po nějaké platbě kartou apod).
To je docela pěkná odměna pro školáka, než konta založím, netušíte, jestli není někde nějaká jiná, lepší akce/odměna?
Nebo bych mohl počkat, třeba se ještě něco po prázdninách objeví.


Offline - Návštěvník Profil 
25. 8. 2021 08:57 Odeslat příspěvek
Taky jsem to teď procházel, akci má i RB, dává 555 Kč a má výběry ze všech bankomatů zdarma (i v zahraničí) https://www.rb.cz/osobni/ucty/bezne-uct ... nty-a-deti

ČSOB jen ze své sítě. Rozhodli jsme se pro ČSOB, jde tam image karta s vlastním obrázkem a to dítě ocení. Takže od pondělí čekám až se ozve kurýr a přiveze smlovu


Offline - Diskutér Profil 
25. 8. 2021 09:26 Odeslat příspěvek
RB má starší synek, když ale nebyla akce.
Také myslím, že oběma zařídím ČSOB, nějak se mi s touto bankou poslední dobou lépe spolupracuje.
Obrázek na kartě od ČSOB je dobrý fór, jdu na to mrknout.
Hlavně u ČSOB jde dětské konto založit online přes eshop v IB, konto v RB jde založit jedině na pobočce.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 300  Další stránka
Stránka 152 z 300 [ Příspěvků: 4486 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies