FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

ČSOB

Offline - Návštěvník Profil 
20. 11. 2020 19:39 Odeslat příspěvek
No klasická pojišťovácká sviňárna, pokud nevypovíš včas pojistku, tak budeš muset po roce začít platit pojistné.
Poslední příspěvek

20. 11. 2020 20:57 Odeslat příspěvek
Pojistné se platí měsíčně i ten první rok zdarma s tím, že banka bude automaticky vracet. Píšou, že před koncem období (po 1 roce) dají na výběr, jestli se klient rozhodne pokračovat. Každopádně jsem si radši dal upomínku do mobilu na listopad 2021.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 11. 2020 15:18 Odeslat příspěvek
Chci se zeptat, pokud tedy má někdo zkušenost. Jak fungují u ČSOB předschválené limity, po jaké době se nějaké zobrazí? Účet jsem zakládal v září, vím že u KB je to dost nepředvídatelné (někdo má, někdo ne). Účet jsem začal využívat celkem aktivně.

Offline - Diskutér Profil 
24. 11. 2020 16:43 Odeslat příspěvek
po 3 měsících by se měli začít objevovat, ale je otázka nakolik jsou v téhle době opravdu "předschválené"

Offline - Inventář Profil 
24. 11. 2020 16:57 Odeslat příspěvek
Předschválené nebyly nikdy.

24. 11. 2020 19:46 Odeslat příspěvek
Taky bych řekl, že se jedná pouze o reklamní trik.

25. 11. 2020 01:28 Odeslat příspěvek
Po 3m a po 6m je hypo.

25. 11. 2020 08:50 Odeslat příspěvek
JEN ti banka negarantuje, že to dostaneš

Offline - Administrátor Profil 
28. 11. 2020 08:49 Odeslat příspěvek
Spor s ČSOB vyhrán
https://www.mesec.cz/clanky/nabizi-vam- ... hargeback/

28. 11. 2020 10:20 Odeslat příspěvek
Možná zbytečný spor, protože i když po jarní covid vlně nabízely mnohé aerolinky (aspoň ty evropské) jen vouchery, tak jim pak EU "domluvila" a musely začít nabízet i refundaci voucheru zpět v hotovosti (dle způsobu platby). Takto to bylo u mě (KLM) - v dubnu na žádost vydán voucher s roční platností, v srpnu požádáno o jeho refund a v říjnu zpět vše do poslední Kč na kartě.

28. 11. 2020 10:52 Odeslat příspěvek
Mne easyjet a ryan vratili platbu bez problemu, jeden z nich automaticky

28. 11. 2020 11:55 Odeslat příspěvek
Jen aby teď nenásledovala výpověď smlouvy a zápis na blacklist?

28. 11. 2020 12:20 Odeslat příspěvek
Já souhlasil se 120% voucherem, u kterého je ale platnost 3 roky. To považuju za vcelku rozumné řešení než jít do nějaké bitvy. Když nabídnou ale 6měsíční platnost, tak se nedá nic dělat, to je nepoužitelné.

28. 11. 2020 16:17 Odeslat příspěvek
minarjo píše
Možná zbytečný spor, protože i když po jarní covid vlně nabízely mnohé aerolinky (aspoň ty evropské) jen vouchery, tak jim pak EU "domluvila" a musely začít nabízet i refundaci voucheru zpět v hotovosti (dle způsobu platby).
Aerolinky nakonec měly tu povinnost, ale většina zkrátka neměla peníze na to, aby vše vyplatila a tyhle požadavky všelijak zdržovaly a natahovaly, tj. spolehnout se na vrácení peněz aerolinkou riskovalo, že ona to zkrátka nenabízí, nedělá, nezaplatí, popř. mezitím zkrachuje, a přitom uběhnou lhůty na reklamaci u banky. Taky byla nějaká doba, kdy to od EU nebylo 100% jisté.

Ano, zákazník pro chargeback musí demonstrovat snahu věc vyřešit s obchodníkem, ale když se obchodník (v daném momentu) k vracení nemá, není na co čekat.

29. 11. 2020 02:34 Odeslat příspěvek
Už máte aktivováno?
https://content.csob.cz/dokapsy/podminky-nacesty.html

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134  Další stránka
Stránka 130 z 134 [ Příspěvků: 2001 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies