FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 3. 2017 08:37 Odeslat příspěvek
já posílal z AB v 10:45 a ve 12:01 to bylo u EB
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 3. 2017 09:02 Odeslat příspěvek
Franklin má pravdu, nedávno jsem z AB odeslal platbu v 11:19 a ve 12:00 přišel mail z EQUA, že bylo připsáno.


Offline - Diskutér Profil 
28. 4. 2017 13:46 Odeslat příspěvek
Air Bank by letos v létě ráda vydala novou verzi mobilní aplikace, která bude podporovat přihlašování pomocí otisku prstu. Ale prý to nemáme považovat za A-slib, žádný konkrétní termín ještě nebyl stanoven. :mrgreen:

Zároveň Air Bank mění obchodní podmínky k 29. 6. => kdykoliv do tohoto data je možné rámcovou smlouvu vypovědět s okamžitou účinností. Někomu se to může hodit.


Offline - Poslední varování Profil 
29. 4. 2017 14:12 Odeslat příspěvek
A k cemu je to dobre? Ke zruseni hypo to asi nejde pouzit?

__Pavel píše
Franklin má pravdu, nedávno jsem z AB odeslal platbu v 11:19 a ve 12:00 přišel mail z EQUA, že bylo připsáno.


viewtopic.php?style=5&p=10051348#p10051348 z 2014 se pise o 11:30

Mno mohli by to po letech uz poladit a dat 12:00


Offline - Přeborník Profil 
29. 4. 2017 14:26 Odeslat příspěvek
Hypotéky se nezbavíš ;-) max. ti zruší mobilní bankovnictví.. kdysi jsem vyslovil nesouhlas u KB, tam ale tenkrát došlo ke změně poplatků u hypoték a dalším změnám a nepustili mě ;-)
Kolik máš úrok u AB, že chceš utíkat?


Offline - Poslední varování Profil 
1. 5. 2017 22:44 Odeslat příspěvek
ja se ptal, k cemu je konkr. dobre u Airbank vyslovit nesouhlas (namisto klasicke vypovedi), jako k cemu se tato moznost da vyuzit... kdyz jak uvadis, na HYPO ci jine zavazky, kt. se nekdo muze chtit zbbavit, to nefunguje


Offline - Návštěvník Profil 
9. 6. 2017 08:44 Odeslat příspěvek
Chtel bych se zeptat jak prevest Kc na EUR ucet?

Poslat penize napr. pres europlatba.cz, s tim, ze zaplatim 25 Kc za prichozi platbu (Maly tarif)?
Samozrejme mi jde o to, tam ty penize dostat s nejakym normalnim kurzem.


Offline - Diskutér Profil 
9. 6. 2017 08:53 Odeslat příspěvek
Podle toho, kolik budeš převádět si spočítej, zda je pro tebe výhodnější europlatba.cz, jiná devizovka nebo nákup EUR přímo v AB.


Offline - Inventář Profil 
9. 6. 2017 10:06 Odeslat příspěvek
Jo, chce si to spočítat... Ale přesto ten zlom bude hodně nízko, rozdíl mezi prodejními kurzy europlatby a Air Bank budou i přes 40 haléřů (a to europlatba má už sama dost velký spread - vzhledem na to, že má jít taky o devizovku), že už taková částka jako je 60 € by měla vyjít výhodněji i s uvážením poplatečku za příchozí SEPA platbu (nehledě na to, že i ten lze hodit do koše).


Offline - Návštěvník Profil 
12. 6. 2017 09:35 Odeslat příspěvek
Já jsem to počítal, protože jsem to chtěl na dovolenou. Část peněz jsem chtěl v hotovosti a část na kartě. A jak jste psali, vzhledem ke kurzu Airbank, se to vyplatí již při relativně málo Eur.

Díky


Offline - Inventář Profil 
28. 6. 2017 20:05 Odeslat příspěvek
Neco k tematu:
:arrow: https://twitter.com/hashtag/AirBankFail?src=hash

Tak si rikam, ze neco podobneho by mozna nebylo od veci zavest pro vsechny banky :mrgreen:


Offline - Diskutér Profil 
11. 7. 2017 07:29 Odeslat příspěvek
Rada pro reklamu zpětně označila reklamu Airbank za klamavou.
http://archiv.ihned.cz/c1-65795390-kdyz ... ci-zrusila

Citace
Banka podle mluvčího zároveň vnímá význam slova "napořád" jako "bez předem určeného konce". I proto podala proti rozhodnutí arbitrážní komise Rady pro reklamu protest. Rada, která nemá pravomoci udělovat pokuty, však protest zamítla a vyzvala Air Bank, aby se zasadila o stažení reklamy ze sociálních sítí.


Offline - Diskutér Profil 
11. 7. 2017 07:36 Odeslat příspěvek
Takoví klienti jsou nej :-) Na druhou stranu mezi "napořád" a "na neurčito" je skutečně rozdíl.


Offline - Inventář Profil 
11. 7. 2017 08:14 Odeslat příspěvek
No, potvrdila se slova některých zdejších přispěvatelů. Banka, která si staví image na důvěře, lže jako když tiskne ... vůbec nevidím nic spatného na tom, že se klient ozve (osobního prospěchu dosáhne jen velmi těžko).


Offline - Inventář Profil 
11. 7. 2017 10:14 Odeslat příspěvek
Co byste taky chtěli. Vekslák si založí důvěryhodnou banku. Podle toho to vypadá a bude pokračovat.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 433  Další stránka
Stránka 269 z 433 [ Příspěvků: 6482 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies