FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Diskutér Profil 
12. 1. 2022 11:19 Odeslat příspěvek
Pravý Tomáš Marný píše
Už 21. ledna 2022 zvýšíme ...
to slovo "už" je celkem vtipné :-D skoro mě porazili tou svojí rychlostí
Moneta byla na stejných číslech 20. 11., tedy o 2 měs. dříve!
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 1. 2022 18:00 Odeslat příspěvek
Dotaz jen pro ujištění: Pokud na klasické debetce AB vynuluji v nastavení všechny limity, stejně tím nezabráním někomu v provedení bezkontaktní platby při případné ztrátě karty? Jinou možnost blokace bezkontaktních plateb jsem v nastavení neviděl... Je to tak? Děkuji


Offline - Diskutér Profil 
13. 1. 2022 19:16 Odeslat příspěvek
tak měj peníze na spořáku
a před platbou si to dej na běžný účet :-) "STOP PARANOIA"


Offline - Diskutér Profil 
14. 1. 2022 07:16 Odeslat příspěvek
Je to nekdy srandovni, kvuli jak nicotnemu riziku jsou schopni lide podnikat protiopatreni a obetovat komfort.


Offline - Trvalý BAN Profil 
14. 1. 2022 08:15 Odeslat příspěvek
Jojo, strašně dbají na bezpečnost a pak jsou schopni na žádost přeposílat autorizační SMS přes facebook.
:D


Offline - Inventář Profil 
14. 1. 2022 08:40 Odeslat příspěvek
řekl bych ale, že tyhle dvě skupiny mají velmi malý průnik. :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 1. 2022 17:15 Odeslat příspěvek
Je milé, jak se namísto odpovědi na konkrétní dotaz (bez znalosti pozadí situace) zvedne vlna reakcí v duchu paranoie a nepochopitelných obav ze zneužití...


Offline - Inventář Profil 
14. 1. 2022 23:13 Odeslat příspěvek
Pokud u karty nastavíš nulové limity, tak se žádná platba neprovede, ani ta bezkontaktní.


Offline - Nadšenec Profil 
6. 2. 2022 11:31 Odeslat příspěvek
Nacitaji se mi odmeny za platby kartou v Albertu. Kdy mi budou vyplaceny?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 2. 2022 11:47 Odeslat příspěvek
Zdravím, chtěl bych rodičům založit účet, ale nechci je tahat na pobočku. Nemají účet u banky, která podporuje bankovní identitu, takže nelze jednoduše založit online. Chci se zeptat, nevíte zda lze účet u Air Bank založit online s ověřením údajů přes kurýra?


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2022 11:56 Odeslat příspěvek
@Ulrico: U AirBank musíš na pobočku a rodič sám bez tvé pomoci musí dat 2x po sobě přes jejich klávesnici to šílené heslo s malými a velkými písmeny a čísly. Pamatuji na vtipnou scénu, kdy to na pobočce jedna rodina vzdala, protože starší člověk bez brýlí to nezvládl.

@Schwarzie: Načítají se podle podmínek, nevyplacené jsou vidět v aplikaci zde: odměny-->přehled (na displeji pod "vaše odměny" a "peníze zpět" "kupony" "dárky"). Já tam mám u Alberta ted 2 aktivní odměny 5% + 2%.
Všude je výslovně uvedeno, že za cash back odměna není. Teď tam mám odměnu i u Globusu 5% a tam ustanovení, že za cash back odměna není, není uvedeno. Máte někdo vyzkoušeno, že je odměna i za cash back v Globuse?


Naposledy upravil čulibrk dne 6. 2. 2022 12:52, celkově upraveno 1


Offline - Nadšenec Profil 
6. 2. 2022 12:16 Odeslat příspěvek
Uz jsem si to nasel ve FAQ. Mely by byt vyplaceny zacatkem mesice.


Offline - Nadšenec Profil 
6. 2. 2022 12:16 Odeslat příspěvek
Jo, kolem 8. následujícího měsíce.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 2. 2022 08:34 Odeslat příspěvek
8. odpoledne dalšího měsíce.


Offline - Administrátor Profil 
7. 2. 2022 15:41 Odeslat příspěvek
Ulrico píše
Zdravím, chtěl bych rodičům založit účet, ale nechci je tahat na pobočku. Nemají účet u banky, která podporuje bankovní identitu, takže nelze jednoduše založit online. Chci se zeptat, nevíte zda lze účet u Air Bank založit online s ověřením údajů přes kurýra?

Pamatuji si, když otec zakládal účet, měl problém stihnout časový limit pro přhlášení. Ale má pocit, že od té doby to trošku prohloubili.

-- 7. 2. 2022 15:42 --

Na FB je reklama na AirBank - 1 % z plateb v zahraničí, maximálně 1000 Kč za rok. Zdalipak to platí i na dobíjení Revolut nebo platby přes Curve?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387 ... 433  Další stránka
Stránka 384 z 433 [ Příspěvků: 6481 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies