FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 8. 2021 10:34 Odeslat příspěvek
Schwarzie píše
Prisel mail z Airbank. Vyuziti kontokorentu az do 3k je zdarma a neurocene. Zatim na neomezene dlouhou dobu, akce vsak muze byt kdykoliv ukoncena.

A už jsi někdy v minulosti ten kontokorent u AirBank využil?
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
28. 8. 2021 12:17 Odeslat příspěvek
Asi ne. Maximalne na par minut/hodin, protoze penize si za urok nepujcuju, takze maximalne kratkodoby minus na uctu, ktery nepouzivam.


Offline - Inventář Profil 
28. 8. 2021 14:04 Odeslat příspěvek
Ten kontokorent mi připomíná, když dealer rozdává před základní školou dávky zdarma.

Za mě všechno, co takhle AiB (PPF) propaguje, *****í na 100 honů.


Offline - Návštěvník Profil 
28. 8. 2021 17:13 Odeslat příspěvek
Schwarzie píše
Prisel mail z Airbank. Vyuziti kontokorentu az do 3k je zdarma a neurocene. Zatim na neomezene dlouhou dobu, akce vsak muze byt kdykoliv ukoncena.

V podminkach akce pisou ze to je na dobu neurcitou a pokud akci zrusi daji min. 2 mesic pred koncem vedet mailem i v ib.
https://www.airbank.cz/file-download/ne ... ntokorentu


Offline - Nadšenec Profil 
28. 8. 2021 18:46 Odeslat příspěvek
Heavy71 píše
Schwarzie píše
Prisel mail z Airbank. Vyuziti kontokorentu az do 3k je zdarma a neurocene. Zatim na neomezene dlouhou dobu, akce vsak muze byt kdykoliv ukoncena.

A už jsi někdy v minulosti ten kontokorent u AirBank využil?


Tuším loni 10-12 dávali bezúročně 10k. Poslal jsem to na ty 3 měsíce na spoření u RB a trhnul na tom asi tak 2 piva. :-D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 8. 2021 10:35 Odeslat příspěvek
Schwarzie píše
Prisel mail z Airbank. Vyuziti kontokorentu az do 3k je zdarma a neurocene. Zatim na neomezene dlouhou dobu, akce vsak muze byt kdykoliv ukoncena.

Jenže pořád je to jako úvěr v registrech...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 8. 2021 10:48 Odeslat příspěvek
Lol Phirae píše
Heavy71 píše
Schwarzie píše
Prisel mail z Airbank. Vyuziti kontokorentu az do 3k je zdarma a neurocene. Zatim na neomezene dlouhou dobu, akce vsak muze byt kdykoliv ukoncena.
A už jsi někdy v minulosti ten kontokorent u AirBank využil?
Tuším loni 10-12 dávali bezúročně 10k. Poslal jsem to na ty 3 měsíce na spoření u RB a trhnul na tom asi tak 2 piva. :-D
Pri 1% v RB by 10k udelalo na 3M 21,27kč - takže předpokládám 2 lahváče za toto snazeni jo :-D
Nebo to bylo na nejakem lepsim sporici?


Offline - Nadšenec Profil 
29. 8. 2021 13:59 Odeslat příspěvek
Bylo to 50 tis.


Offline - Nadšenec Profil 
30. 8. 2021 11:19 Odeslat příspěvek
mlrs píše
Pri 1% v RB by 10k udelalo na 3M 21,27kč - takže předpokládám 2 lahváče za toto snazeni jo :-D
Nebo to bylo na nejakem lepsim sporici?


Bonus akce RB s 3% na půl roku.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 9. 2021 13:31 Odeslat příspěvek
Mám už delší dobu Creditas účet i proto, že nabízí propojení na další banky. Neumí však zobrazit graficky vývoj zůstatku účtů. Vybavuji si, že tohle uměla RB, ale tu už nemám. Pokud bych si založil účet u Airbank, dokázal bych si něco takového zobrazit u nich?


Offline - VIP uživatel Profil 
8. 9. 2021 14:11 Odeslat příspěvek
Jen info:
Creditas (stejne jako FIO) ma vlastni API rozhrani (ne to zkriplene PSD2 API jako jine banky), takze lze velmi snadno udelat miniaplikaci/skript, ktera pres to API (1 HTTP API dotaz) stahne historii transakci napr. do CSV a pak si nad tim aktualnim CSV udelat uz cokoliv, napr. to zobrazeni vyvoje zustatku.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 9. 2021 11:44 Odeslat příspěvek
No tak si odpovím sám. Air Bank to taky nezvládne. Teoreticky to vypadá, že i z toho CSV bych asi mohl dokázat získat kontingenční tabulku, která už tohle hravě dopočítá. Ale jinak mne láká zkusit Spendee, které zřejmě tohle zvládne taky.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 10. 2021 08:58 Odeslat příspěvek
LOL https://www.airbank.cz/novinky/zvysujem ... h-2021-10/


Offline - Diskutér Profil 
20. 10. 2021 09:35 Odeslat příspěvek
Tak to je opravdu k smíchu. Myslím že pod 1% to nikdo nečekal spíše každý čekal dorovnaní nabídky od Monety.


Offline - Návštěvník Profil 
20. 10. 2021 23:47 Odeslat příspěvek
stačí jen udělat pět plateb kartou za měsíc. Žádná jiná podmínka u nás není - tak to si z nás dělají srandu
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382 ... 433  Další stránka
Stránka 379 z 433 [ Příspěvků: 6493 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies