FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Přeborník Profil 
4. 7. 2021 12:11 Odeslat příspěvek
Jaký mají cca spread?
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
4. 7. 2021 12:13 Odeslat příspěvek
Tady je od Dalicha aktuální článek https://www.mesec.cz/clanky/kurzy-plate ... lene-2021/ Obecně průměrný...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 7. 2021 17:32 Odeslat příspěvek
Chápu to správně, že bankovni identitu v AB nemůže využívat disponent? :lol:

...Službu poskytujeme pouze přímým vlastníkům účtu, od kterých máme aktuální doklad totožnosti vydaný úřadem v České republice, a které jsme v nedávné době viděli tváří v tvář....


Online - VIP uživatel Profil 
8. 8. 2021 18:42 Odeslat příspěvek
Dnes 18:25
Air Bank hlásí výpadek online bankovnictví. Lidem nejde platit kartou
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... u-40368468


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 8. 2021 19:39 Odeslat příspěvek
Zvláštní náhody, do Hello Bank se taky nejde přihlásit ani v IB (něco se pokazilo), ani v aplikaci (HTTP 500 Error).


Offline - Inventář Profil 
8. 8. 2021 20:59 Odeslat příspěvek
Tak i ty útoky v Americe byly ne na konečné uživatele (firmy), ale různé integrátory, softwarové firmy a jejich produkty, a teprve jejich prostřednictvím na konečné oběti. Takže v ČR stačí napadnout 1 firmu-dodavatele softwaru pro banky a jejím prostřednictvím banky. Počítám, že takových dodavatelů bude jen pár, kteří pracují pro více bank. Důsledky si spočítejte sami.


Online - VIP uživatel Profil 
8. 8. 2021 21:44 Odeslat příspěvek
Mne Hello bank mobilni aplikace nyni funguje OK.


Offline - Návštěvník Profil 
10. 8. 2021 16:42 Odeslat příspěvek
Už jsou to alespoň 2 měsíce, co po mně chtějí bankomaty Air Bank při výběru se zahraniční kartou (Curve, Revolut) bez DCC poplatek 125 Kč. Nevíte, kdy se to změnilo? Nepodařilo se mi to dohledat v jejich podmínkách.


Offline - Nadšenec Profil 
10. 8. 2021 17:55 Odeslat příspěvek
Ja jsem ted vybiral pres Curve z ATM Airbanky bez poplatku i bez nabidnuti DCC (mam britske BIN).


Offline - Inventář Profil 
10. 8. 2021 21:43 Odeslat příspěvek
@ExpressCard:
Tohle v podmínkách banky typicky nedohledáš, protože se to netýká jejich klientů, ale těch cizích, typicky zahraničních. To snad nikde veřejně na webu o tom poplatku nepíše ani ČS, Moneta či UniCredit, vždy až konkrétní bankomat to sdělí. Navíc ne každý bankomat dané banky poplatek musí chtít, jak je vidět i z těchto Air zkušeností (nebo měl @Schwarzie jen štěstí na Air bankomat se starším softwarem). Po mně totiž také před 10 dny jeden pražský Air Bank bankomat při odmítnutí DCC těch 125 Kč chtěl (použita britská Curve), tak jsem odmítl a transakce byla zrušena. Hned vedle bankomat ČSOB naštěstí stále bez poplatku. Přibývá to napříč bankami, nechtějí ty zahraniční karty zdarma nechat využívat svou síť víc a víc, bohužel :(


Offline - Přeborník Profil 
11. 8. 2021 05:21 Odeslat příspěvek
mate nekdo funkcni online nastroj na overeni BINu karty? neco jsem v minulosti pouzil, ale nemuzu to dohledat, ted nachazim jenom samy scam...diky


Offline - Nadšenec Profil 
11. 8. 2021 05:56 Odeslat příspěvek
https://binlist.net/
Myslis toto?

Jeste k tomu vyberu. Pipl jsem na bankomatu bezkontaktne hodinkami.


Offline - Návštěvník Profil 
11. 8. 2021 08:55 Odeslat příspěvek
Já to zkoušel vložením karty i bezkontaktně. Moje zkušenosti jsou se čtyřmi bankomaty Air Bank, přičemž dva byly v Brně, jeden v ČB a jeden v Praze. Co se použitých karet týče, jednalo se o dvě karty s britským BIC a jednu kartu s polským BIC.

EDIT: Teď jsem akorát koukal, že virtuální MC karty vygenerované v aplikaci Revolut mají český BIC. Nevím, jak je to s kartami v rámci Google Pay, jelikož nepoužívám tuto funkci.


Offline - Nadšenec Profil 
28. 8. 2021 06:53 Odeslat příspěvek
Prisel mail z Airbank. Vyuziti kontokorentu az do 3k je zdarma a neurocene. Zatim na neomezene dlouhou dobu, akce vsak muze byt kdykoliv ukoncena.


Offline - Diskutér Profil 
28. 8. 2021 07:58 Odeslat příspěvek
Tak to se mně ihned vybavila akce SÚ mezi TOP3 až do konce světa. :-)
Když TOP3 zrušili, poslal jsem panu Truhlářovi, řediteli retailového bankovnictví AIR, bývalému GŘ mBank (znali jsme se z mRady) odkaz na reklamu AIR "až do konce světa" a tím komunikace z jeho strany se mnou skončila. :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 433  Další stránka
Stránka 378 z 433 [ Příspěvků: 6493 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies