FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Nadšenec Profil 
5. 7. 2022 14:16 Odeslat příspěvek
Asi to sledují,vyhodnocují a podle toho ty slevy dávají.Měl jsem 10+10%,což bylo super,pak 10+5%,teď dali 2 % od nákupu 500Kč.Vyplatili mi 1112,20,na 174 Kč čekám,období jsem nesledoval.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 7. 2022 19:13 Odeslat příspěvek
čulibrk píše
V aplikaci 10 % sleva v Albertu při platbě kartou bez limitu na platbu a maximální vratka 1000 Kč.

A už jsi někdy v minulosti tu slevu aktivoval a zaplatil kartou v Albertu? Vsadil bych se, že ne, protože jak bys ji jednou využil, tak už ti příště těch 10% nenabídnou.


Offline - Nadšenec Profil 
5. 7. 2022 19:22 Odeslat příspěvek
Já teda v Unicredit, ale minulý měsíc jsem měl 2+2 % a využil jsem, a tento měsíc tam mám 10 %


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 7. 2022 21:18 Odeslat příspěvek
blue.sky píše
U mě bylo 3 % + 3 % bonus, nad 500 Kč, nyní jen 2 % nad 500 Kč.

Na tuto hodnotu jsem se také jednou dostal. Teď moc nevím, jaká je ta hodnota, protože v IB o odměnách nic nepíšou a reálně mi appka v mobilu padá.


Offline - Diskutér Profil 
5. 7. 2022 22:03 Odeslat příspěvek
Heavy71 píše
A už jsi někdy v minulosti tu slevu aktivoval a zaplatil kartou v Albertu? Vsadil bych se, že ne, protože jak bys ji jednou využil, tak už ti příště těch 10% nenabídnou.


Jo, ale asi loni na podzim nebo před vánoci.


Offline - Diskutér Profil 
16. 7. 2022 08:26 Odeslat příspěvek
Dají se trvalé příkazy nějak pozastavit bez toho, aniž bych je rušil? AirBank používám hlavně na trvalé příkazy, ale teď zkouším něco jiného. Takže bych je potřeboval pozastavit a v případě, že se mi ten nový způsob neosvědčí, je zase aktivovat. Nerad bych je všechny mazal a pak je zase všechny nastavoval.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 7. 2022 12:47 Odeslat příspěvek
Resil sem to pred cca dvema roky a neslo to. Nicmene abych to nerusil tak jsem zmenil datum od kdy... Tenkrat mne to pustilo do roku 2028 a mam to tam do ted. takze pokud neco nezmenili tak jedine takto.


Offline - Diskutér Profil 
18. 7. 2022 18:01 Odeslat příspěvek
Tak jsem to tak udělal. Akorát je blbé, že při změně si IB nepamatuje zadané datum splatnosti. Je tam jen prázdné políčko. Musím si napřed ten příkaz prohlédnout, zapamatovat nebo zapsat datum a pak ho upravovat - nastavit stejný den (případně ještě měsíc) a posunout rok.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 7. 2022 21:36 Odeslat příspěvek
Jo to je mozne, podrobnosti uz nevim. Do kdy tam maj ten max. rok ted?


Offline - Diskutér Profil 
19. 7. 2022 04:04 Odeslat příspěvek
2032


Offline - Přeborník Profil 
23. 9. 2022 13:41 Odeslat příspěvek
Air Bank zveřejnila spoustu nových obchodních podmínek, převážně kvůli budoucímu zavádění podnikatelských účtů.

Ale je taky nový úrokový lístek od 27. 9. s produktem „účet na šetření“, 5 % do 250 t, podle webu jako doplněk dětského účtu.


Online - Diskutér Profil 
23. 9. 2022 15:51 Odeslat příspěvek
V podmínkách píšou
Citace
Vedle toho Vám také můžeme založit účet na šetření v korunách, který bude využívat Váš nezletilý disponent.
Tak je otázka jestli tam bude nějaká podmínka povinně zřídit toho disponenta a nebo půjde založit i bez toho.


Offline - Diskutér Profil 
24. 9. 2022 10:44 Odeslat příspěvek
Ten "účet na šetření" je dětský účet, ne? Aspoň to tak chápu z mailu, který poslali:
Citace
Účet na šetření pro děti
Spousta rodičů chce, aby se děti učily pracovat s penězi a byly tak lépe připravené na život. Jejich přání se brzy splní. V tuto chvíli pro děti chystáme účet na šetření – speciální typ spořicího účtu, který pro své dítě můžete založit a mít ho plně pod kontrolou. Děti si budou moci střádat peníze na svá přání a my je v tom rádi podpoříme hezkým úrokem.


Offline - Přeborník Profil 
24. 9. 2022 12:54 Odeslat příspěvek
Teď záleží jestli ty peníze lze jednoduše odlifrovat pryč..což pochybuji..a ten limit už je taky z pravěku..


Online - Diskutér Profil 
24. 9. 2022 18:59 Odeslat příspěvek
No já to pochopil tak že účet je veden na vás a dítě je pouze disponentem.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396 ... 433  Další stránka
Stránka 393 z 433 [ Příspěvků: 6482 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies