FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Inventář Profil 
5. 3. 2021 10:33 Odeslat příspěvek
Ano, bude to ověřování net plateb kartou, pro ty co nepoužívají appku, kombinací hesla do IB plus SMS kódu, nebo v případech kdy to Air vyhodnotí jako bezpečné (asi menší částky, známější obchodníci) jen SMS kódem.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 3. 2021 19:16 Odeslat příspěvek
Tak aplikace ve verzi 6.3.0 pro Android se teď hned po spuštění podle komunikace už na FaceBook nepřipojuje a zaškrtávátko s nesouhlasem zůstává aktivované. Jestli ale vůbec něco vypína je otázka, protože Adobe a na app-measurement.com jsou stále posílána nějaká data bez ohledu na stav toho přepínače.

Co to udělá po přihlášení uživatele, nevím, nezkoušel jsem.


Offline - Diskutér Profil 
18. 3. 2021 19:39 Odeslat příspěvek
V MyAir akce 5 % v Albertu při nákupu nad 500 Kč (může se lišit) - lze kombinovat s dalšími akcemi, u mě 2 %, celkem tedy 7 % v Albertu do 4. 4.


Offline - Inventář Profil 
18. 3. 2021 20:19 Odeslat příspěvek
To je slabé, já mám na ten Albert u kreditky ČS 10+5 tedy 15%, navíc libovolný nákup, ne jen nad 500 Kč. Dělají to fakt hodně personalizované, dle využití těchto odměn v minulých obdobích (já tolik ne) atd. A je jedno zda jde o Air, ČS či UCB, všem třem to dělá stejná reklamní agentura.


Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 3. 2021 21:26 Odeslat příspěvek
Takže když teď nevyužiješ 15 %, dají ti příště 20 %?


Offline - Inventář Profil 
18. 3. 2021 21:47 Odeslat příspěvek
Ono asi není využití jako využití. Třeba u této Albert nabídky je odměna zastropovaná částkou 500 Kč. Kdo ji vyčerpá celou či z většiny, příště dostane třeba výrazně méně, kdo z toho vyčerpá třeba jen stovku či ani to ne (můj případ z minulé Albert akce), může dostat zase dost. Tak to aspoň já historicky vnímám: cíl té reklamní agentury dělající tyto nabídky pro ČS, Air či UCB je jediný, tedy podpořit prodej svého zákazníka (zde tedy Alberta). Tak je jasné, že u toho kdo utratil v Albertu dost, už není třeba podporovat tak silně.


Offline - Diskutér Profil 
19. 3. 2021 11:53 Odeslat příspěvek
Blbý je, že
Dárkovou kartu ALBERT můžete použít v každé prodejně Albert v České republice. Karta není určena pro platby u samoobslužných pokladen a na čerpacích stanicích Albert.
https://www.albert.cz/darkovakarta


Offline - Inventář Profil 
19. 3. 2021 13:20 Odeslat příspěvek
Ano, dárkovou kartu umí u Alberta jen klasické pokladny obchodů, narozdíl třeba od Globusu, kde to umějí i samoobslužné. Třeba na SW pokladen někdy zapracují :).


Offline - Nadšenec Profil 
19. 3. 2021 14:35 Odeslat příspěvek
Věčná škoda, že zrušili ty papírové dárkové poukázky, ty se nechalo využít i na benzinkách.


Offline - Diskutér Profil 
19. 3. 2021 17:26 Odeslat příspěvek
OT: dnes jsem nakupoval v Tescu, s využitím slevových kupónů ze 3 ClubCard účtů a Velikonočního kalendáře jsem se dostal na slevu 38% a to jsem ještě zbytečně nakoupil za moc (cena před slevou cca 1000 Kč) a 2x 70Kč kupón mi neprošel. Tesco je sice většinou dost drahé, ale tyto akce a kupóny a 1% vratka za každý nákup do často značně kompenzují.


Offline - Nadšenec Profil 
23. 3. 2021 11:44 Odeslat příspěvek
Už máte někdo funkční bankovní identitu přes Air? Podle internetového bankovnictví po mě nutně chce jít se ukázat na pobočku...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 3. 2021 11:50 Odeslat příspěvek
Ano, měl jsem ji funkční a mám ji zase deaktivovanou. Ale účet jsem zakládal osobně a na vyzvání doložil před určitým časem současnou verzi OP. Pokud je u nich v systému staré číslo OP, resp. neproběhlo ověření identity osobním kontaktem (měl stačit kurýr), např. při zakládání on-line pomocí dokladů a převodu z jiné banky, bude asi třeba návštěva pobočky.


Offline - Nadšenec Profil 
23. 3. 2021 22:34 Odeslat příspěvek
Mám ji čerstvě aktivní. Nikam jsem nemusel (jen ke klávesnici). Nějak to ale vázne v Monetě.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 3. 2021 23:04 Odeslat příspěvek
pmoravec píše
Tak aplikace ve verzi 6.3.0 pro Android se teď hned po spuštění podle komunikace už na FaceBook nepřipojuje a zaškrtávátko s nesouhlasem zůstává aktivované. Jestli ale vůbec něco vypína je otázka, protože Adobe a na app-measurement.com jsou stále posílána nějaká data bez ohledu na stav toho přepínače.

Co to udělá po přihlášení uživatele, nevím, nezkoušel jsem.


Není to náhodou verze 6.2.0 ?


Offline - Diskutér Profil 
26. 3. 2021 07:34 Odeslat příspěvek
outlier píše
Už máte někdo funkční bankovní identitu přes Air? Podle internetového bankovnictví po mě nutně chce jít se ukázat na pobočku...

Kde tu identitu v IB a SB najdu? Nic takového ve svých nevidím, ale mohl jsem něco přehlédnout.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368 ... 433  Další stránka
Stránka 365 z 433 [ Příspěvků: 6493 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies