FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Nadšenec Profil 
7. 8. 2020 13:58 Odeslat příspěvek
Mám raději abecední seznam, pokud se jedná čistě jen o seznam trvalých příkazů. Ale pokud by to člověk mohl nastavit a uložit, proč ne.
Něco jiného je přehled o budoucích platbách, což nějak nepochopili u Equa v čekárně plateb. Nejdřív zobrazí tu s nejpozdější splatností.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
7. 8. 2020 17:52 Odeslat příspěvek
Mně by se právě líbilo, aby byly seřazeny od nejbližší splatnosti. Aby u každé bylo uvedeno, kolik dní zbývá do provedení a ještě lepší by bylo, pokud by v případě nízkého stavu konta bylo u platby uvedeno (zvýrazněno), jaká částka chybí. Ale to už bych asi chtěl moc. Úplně by stačilo, aby šlo nastavit a uložit, podle kterého sloupce (a jestli vzestupně nebo sestupně) se má třídit.


Online - Diskutér Profil 
7. 8. 2020 20:42 Odeslat příspěvek
Tohle preci muzes videt v seznamu budoucich plateb. Trvale prikazy tam jsou zahrnute pro nejblizsi periodu.


Offline - Diskutér Profil 
7. 8. 2020 20:59 Odeslat příspěvek
A kde ty budoucí platby najdu? Už chvíli procházím IB, ale nedaří se mi je najít.

...

Už jsem to našel.

Také už odpověděli na dotaz ohledně toho třídění: "... chápu, že by se Vám to hodilo. Ale trvalé příkazy se řadí podle data, jak byly vytvořeny. Nejdou tedy nijak jinak setřídit."


Offline - Nadšenec Profil 
8. 8. 2020 09:45 Odeslat příspěvek
Odměny za platbu kartou: ČD 7% - podařilo se někomu získat opakovaně? Už jsem kupoval cca před měsícem, od té doby nabídku obnovili a zajímá mě jestli se ten bonus aplikuje zase.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 8. 2020 14:16 Odeslat příspěvek
Ono jestli to nebude všechno jinak. Kdo z nás si to hlídá? Zkusmo jsem projel Albert a na jejich % zpět z nákupu jsem nikde nenarazil. Sice ve SB mi to hází, že zpět dostanu tolik a tolik z nákupu, ale od začátku roku jsem na žádnou vratku nenarazil.


Offline - Nadšenec Profil 
8. 8. 2020 14:25 Odeslat příspěvek
zrovna albert alespoň mě funguje spolehlivě, naposledy minulý týden, jinak pravidelně každý týden 1x


Offline - Nadšenec Profil 
8. 8. 2020 16:31 Odeslat příspěvek
stepano píše
Odměny za platbu kartou: ČD 7% - podařilo se někomu získat opakovaně? Už jsem kupoval cca před měsícem, od té doby nabídku obnovili a zajímá mě jestli se ten bonus aplikuje zase.


Nic neobnovili, je to porad ta puvodni nabidka (odmena na prvni nakup). A dnes ji vyplaceli...

Take dnes vyplaceno 10% odmena ze vsech plateb (pro oslovene klienty - ty co kartu moc nepouzivali)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 8. 2020 16:54 Odeslat příspěvek
aaischa píše
zrovna albert alespoň mě funguje spolehlivě, naposledy minulý týden, jinak pravidelně každý týden 1x

Tak už taky


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 8. 2020 19:05 Odeslat příspěvek
milanBrno píše
Take dnes vyplaceno 10% odmena ze vsech plateb (pro oslovene klienty - ty co kartu moc nepouzivali)

Hezké je, že to dali i za výběr s CRV.


Offline - Diskutér Profil 
8. 8. 2020 19:47 Odeslat příspěvek
Takže založit, nepoužívat a čekat. :D


Offline - Diskutér Profil 
11. 8. 2020 11:37 Odeslat příspěvek
Tak Air Bank poskytuje hypotéky už několik let a stále ještě neumí úvěr na rozestavěnou nemovitost. Takže zase budu muset v lepším případě k Fio nebo Creditas (jestli tyhle to umí, ještě nemám ověřeno, ale info na webu to naznačovalo), v horším k nějaké zkostnatělé bance, kterými se tady tak pohrdá...
Tahle banka se prostě "the only one" u mě stát nemůže, kdyby nebylo tak těžké přesvědčit manželku ke změně, zrušil bych tam účet úplně, nic zajímavého navíc už nemá.


Offline - Návštěvník Profil 
12. 8. 2020 19:27 Odeslat příspěvek
https://www.e15.cz/finexpert/pujcujeme- ... ou-1372330


Offline - Diskutér Profil 
23. 8. 2020 23:18 Odeslat příspěvek
koukám, že budoucí platba zadaná v mobilní aplikaci ze spořícího účtu již následně nelze v mobilní aplikaci najít, tedy s ní ani jakkoli dál pracovat - zkontrolovat, editovat nebo zrušit. To považuji za zásadní nedostatek. A neberu argument, že to mám posílat z BU, kde je o budoucích platbách aspoň nějaké info. Co v mobilní apce zadám, bych tam měl aspoň vidět a mít i možnost ihned zrušit nebo zeditovat.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 8. 2020 04:41 Odeslat příspěvek
Mě se budoucí platby u SÚ a možnost jejich editace nebo zrušení zobrazují normálně. Otevři spořící účet - záložku Přehled plateb - lupa vpravo nahoře - filtry vpravo nahoře - vyber budoucí a je to. Chce se to jen líp dívat nebo číst, nedávno to tu už někdo psal. ;-)



Naposledy upravil Rop dne 24. 8. 2020 08:06, celkově upraveno 1

Příspěvek po odeslání se dá editovat. Není potřeba jednoho smajlíka psát do dalšího příspěvku.

Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348 ... 433  Další stránka
Stránka 345 z 433 [ Příspěvků: 6483 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies