FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Diskutér Profil 
24. 6. 2011 11:35 Odeslat příspěvek
S474N píše
...jsem sam, komu to spis pripomina stranky U:Fona?

nejsi
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
24. 6. 2011 12:11 Odeslat příspěvek
no hlavně platit za vztah je samo o sobě zvrhlé. Natož za vztah s bankou. Koneckonců ani v nevěstinci se tomu nedá říkat vztah, ale je to prostě služba.


Offline - Návštěvník Profil 
24. 6. 2011 12:39 Odeslat příspěvek
Air Bank spustila nový web.

http://airbank.cz/cs/


Offline - Inventář Profil 
24. 6. 2011 12:45 Odeslat příspěvek
Kamila: probuh Plho, vzdyt o tom uz se tu minimalne pul hodinu bavime :oboze


Offline - Diskutér Profil 
24. 6. 2011 13:56 Odeslat příspěvek
Podle toho, co je známé o současné nabídce, by měli cílit na klienty velké čtyřky, ale koukám, že na sociálních síti se tvaří jako nej, kůl a in- banka, podobně jako Zuno na Slovensku, ale toho sebevědomí je ale trochu přespříliš :-)

Ovšem segment early adopters je podle mě dost obsazený, jsem zvědavý na to přijetí. S paušálem někde kolem 70-90Kč bych řekl, že asi moc lidí z téhle skupiny nenachytá, takže bych to viděl spíš na nějakou masovku v jiných médiích.


Offline - Administrátor Profil 
24. 6. 2011 15:01 Odeslat příspěvek
Tak uvidíme, třeba
a) po pár měsících couvnou a nabídnou tajné-veřejné konto po vzoru Poštovky
b) naberou lidi na úvěry - dají klientům z Homecredit slevu z RPSN 25 % na 23,5 % při zřízení běžného účtu
c) - nějaká jiná varianta


Offline - Inventář Profil 
24. 6. 2011 15:44 Odeslat příspěvek
uvidáme, pravilo slepý... myslím že úplní blbci nebudo a mají spočítané jak z lidí vytahat prachy. Osobně nemyslém že by varianta a) byla reálná. Varianta b) taky moc ne, protože úvěrové produkty mají přijít až za rok a něco. Takže asi za c)


Offline - Diskutér Profil 
25. 6. 2011 09:58 Odeslat příspěvek
Ani mně rovnice nevychází...

Konzervy nedostanou, gramotní mají efektivní účet, takže kdo jim nakonec bude platit za vztah? Stáli byste jako banka o vztah s někým takovým? Pobočky?!

Ta banka má úplně jiný důvod existence než retail, jinak to není možné ;-)


Offline - Inventář Profil 
25. 6. 2011 12:53 Odeslat příspěvek
SocPredator: třeba to plánují sloučit shomecreditem. Koneckonců homecredit v rusku, číně a možná i jinde jsou banky.


Offline - Inventář Profil 
25. 6. 2011 14:17 Odeslat příspěvek
Já bych viděl jako možná dost důležitý důvod vzniku snahu schrastit levné vklady od obyvatel, aby mohli levně financovat svou expanzi do zahraničí. Nejdřív nalákat hejly na pár týdnů zvýšeným úrokem na spořicím účtu (ty jejich ostatní výkřiky bych moc vážně nebral), pak jim nabídnout něco jako má ČP IŽP "Výnos Plus", tedy v podstatě zastřený financování jejich aktivit v zahraničí (proběhlo to na penize.cz). Na to by se nalákala spousta lidí a než by pochopili, že už se dávno nejedná o pojištěné vklady, tak by bylo dávno pozdě.
Jinak pobavil mě článek jejich marketingového ředitele na jejich webu, kde nejdříve vysvětluje, že u nich bude všechno srozumitelné, jednoduché, férové, žádná bankovština, a o odstavec dál, že budou mít na pobočkách "bankovní asistenty", kteří tam budou od toho, aby vám poradili a pomohli (asi od peněz). Bankovní poradce asi nezní moc sexi a míchalo by se to s tím mrakem finančních poradců, o jejichž většině si už většina lidí své mínění udělala.
Já osobně bych i ty jejich kecy o "vztahu" a pobočkách rozšifroval tak, že "přijďte k nám na pobočku s penězma, my už vám sofistikovaně poradíme, že už s nimi žádné problémy mít nebudete".


Offline - Inventář Profil 
25. 6. 2011 14:33 Odeslat příspěvek
asistenti jsou jenom newspeak... soucast marketingovych kecu aby vypadali ze jsou jini. a ostatne poradce je spatny termin, protoze oni radit nemaji. jenom asistovat klientovi v tom co chce udelat.


Offline - Inventář Profil 
29. 6. 2011 19:56 Odeslat příspěvek
Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet a možná ještě dál, na rohu ulic Vodičkova a Školská, mají zelený rybníček...
Bohužel už asi zakryli díry v polepech oken a prý už není vidět dovnitř...


Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2011 12:10 Odeslat příspěvek
tak airbank prý "bude mít na spořícím účtu větší úrok než všechny ostatní banky". To zní tak vychloubačně, až jsem to musel napsat, abychom za pár týdnů viděli, jak se jim to podaří splnit.


Offline - Diskutér Profil 
1. 7. 2011 12:27 Odeslat příspěvek
Tož jsem taky zvědav, hlavně na to, co budou považovat za to ostatní, tj. jestli se budou snažit přeskočit 2,6% na Spořícím účtu A u Wustenrost a 2,5% u eKonta Flexi (při výpovědi 14 dní a vkladu nad 500 000), nebo jestli budou brát v úvahu jen současné nabídky bez omezení minimální výše vkladu a bez výpovědi.


Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2011 15:12 Odeslat příspěvek
Třeba opravdu přijdou s něčím inovativním za způsob UB nebo RB, je vidět, že marketingové oddělení mají opravdu vymakané. Třeba "úročení až 30% p.a.*".


*Úroková sazba 30 % p.a. pro pásmo 501.000 až 502.000,-. Pro ostatní pásma sazba 0,1 %.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 433  Další stránka
Stránka 6 z 433 [ Příspěvků: 6481 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies