FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Inventář Profil 
26. 4. 2021 13:19 Odeslat příspěvek
Mně to teda píše přes IB omezení na 50 tis., přitom mám nastavený limit pro IB myslím 1 mil. denně. A předtím ty vyšší částky přes okamžité platby normálně chodily, takže nevím, kde je zakopaný pes.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
26. 4. 2021 14:39 Odeslat příspěvek
Na včerejší dotaz přes IB jsem dostal dnes následující odpověď:

Aktuálně je možné poslat jako okamžitou platbu částku 50 000 korun jak z internetového bankovnictví, tak z mobilní aplikace. Jedná se o bezpečnostní nastavení, protože se čím dál častěji setkáváme s podvodníky, kteří se vydávají za banku a po klientech vyžadují i posílání vysokých částek okamžitou platbou. Pokud potřebujete poslat okamžitou platbou vyšší částku, nyní je to možné vyřešit pouze tak, že pošlete více plateb.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 4. 2021 14:47 Odeslat příspěvek
A to dava smysl, protoze kdyz ses dement a posles to jednou, tak 4x uz neni zadnej rozdil.


Offline - Inventář Profil 
26. 4. 2021 15:11 Odeslat příspěvek
Ještě k té TOP3 garanci - banka i slečna může přijít o dobrou pověst jen jednou, a to sestalo.

K těm 50 tisícům - to je teda úroveň. Proč to teda to toho omezení nenapíšou, že se to musí na víckrát? A to ty chytráky nenapadlo, že když mám cílový účet podepsaný a chodí tam roky stále větší částky, že si to asi nevykrádám? Fakt nepoužitelná.


Offline - Inventář Profil 
26. 4. 2021 15:26 Odeslat příspěvek
Jj, zvláště miluji, když mě chce někdo před něčím chránit. :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 4. 2021 19:47 Odeslat příspěvek
S tím limitem 50 000 Kč na jednu okamž.platbu, to se nedá slušně komentovat.
Ani se neobtěžují dát o téhle rádoby bezpečnostní vychytávce vědět zprávou do IB a SB.
Díky za update, tak to jsem udělala dobře, že jsem jejich spořák včas vynulovala.
A tedy doufám, že tímhle potom nenakazí Monetu


Offline - Návštěvník Profil 
26. 4. 2021 22:49 Odeslat příspěvek
Tak reklamace odměn byla úspěšná, vše připsáno.
A ohledně neustále propírané Top3 garance, když byly úroky okolo 3 %, tak to smysl mělo, ale když mají všichni okolo 0,5% a ještě omezené částkou, tak je to absolutní nesmysl.


Offline - Diskutér Profil 
27. 4. 2021 00:38 Odeslat příspěvek
1.4. Ještě pres 100k šlo normalne poslat okamžitou platbou, ale 12.4. Už ne. Posílal jsem 3x 50k jak de.ent do svy Postovky a pak to tam vypadá že airbank neumi najednou poslat peníze který ještě před 11 dny šly bez problémů odeslat v 1 platbě. Prostě jak v pomocný škole. Kam se na ně hrabe siditelna se 100k omezením.

Tudle to prej šlo přes Monetu asi XX lidi poslalo na smsku někam peníze a hnedka posílali z banky smsku ať lidi nikomu přihlašovací údaje nesdelujou natož nenahlasujou potvrzovaci kódy z SMS o převodu peněz.


Offline - Inventář Profil 
27. 4. 2021 15:50 Odeslat příspěvek
@DRSG:
Ono stačilo počkat. Já měl Albert odměny také viditelně uznané jen asi z poloviny případů, ale za cca 7-10 dní od zaúčtování, aniž bych cokoliv reklamoval, se to vše doplnilo. Jak zde byla citovaná ta reakce banky, chce to být trpělivý - tím "předschválením" některých odměn (často hned, před zaúčtováním) si nás Air Bank oproti konkurenci se stejným systémem odměn (ČS, UCB) rozmazlila, a teď by nikdo nechtěl čekat :).


Offline - Návštěvník Profil 
28. 4. 2021 11:57 Odeslat příspěvek
Ted pipam airbank kartou u airbank bankomatu a chci tedy vybrat z airbank uctu a prej moneta money bank odmitnuto nedostatek financi na uctu
Poposel sem par metru k jinemu airbank bankomatu a tam sem vpoho vybral
A to sem si rikal co tam ti lidi predemnou delaji tak dlouho a pak odesli bez penez


Offline - Návštěvník Profil 
30. 4. 2021 07:20 Odeslat příspěvek
pan Y. píše
Bohužel nově ano, docela mě zklamali, nevím, co je k tomu vedlo.


To je sice pravda, ale nezoufejte. ČNB má nové nařízení, že do června letošního roku musí banky navýšit limit u okamžitých plateb na 2 500 000 Kč (minimálně pro příjem) a pro odchozí platby se limit navýší, ale zatím postačí do maximální výše, které lze nastavit u dispozičního modelu a na podepisovacích metodách. Změna tohoto limitu se již implementuje na starně ČS a ČSOB. Ve spolupráci s KB se již tyto platby testují na testovacím prostředí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 5. 2021 05:33 Odeslat příspěvek
Nejede bankovnictví :-(


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 5. 2021 20:08 Odeslat příspěvek
Chápu to správně, že Moneta pohltí AirBank?
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/bank ... ppf-153510

Jsem u AirBank prakticky od začátku a velmi spokojen s tím, jak fungujou. Trochu se obávám, co nastane :-|


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 5. 2021 20:11 Odeslat příspěvek
Já se spíš obávám zaměstnanců Air Bank, protože zamítají reklamace narozdíl od Monety. Moneta má o hodně lepší přístup ke klientům.


Offline - Diskutér Profil 
6. 5. 2021 21:26 Odeslat příspěvek
JakoobCZ píše
Chápu to správně, že Moneta pohltí AirBank?
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/bank ... ppf-153510

Jsem u AirBank prakticky od začátku a velmi spokojen s tím, jak fungujou. Trochu se obávám, co nastane :-|

Po přečtení pár článků o kauze sloučení stále jednoznačně netuším kdo koho pohltí, což by mě jako klienta obou bank zajímalo ...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373 ... 433  Další stránka
Stránka 370 z 433 [ Příspěvků: 6493 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies