FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Návštěvník Profil 
28. 1. 2021 10:37 Odeslat příspěvek
Air Bank od 1. dubna přestane posílat jednorázové SMS kódy při platbě kartou na internetu, typicky v e-shopu. K ověření budou klienti potřebovat mobilní aplikaci. https://www.penize.cz/nakupy/422623-tri ... z-aplikace
Poslední příspěvek

29. 1. 2021 12:34 Odeslat příspěvek
Zase ukázka jak jednoduše nacpat lidem bankovnictví do mobilu. ÚŽASNÉ, nenainstaluješ apku=nekoupíš!!!

Offline - Diskutér Profil 
29. 1. 2021 12:53 Odeslat příspěvek
Nezbyde než se poohlédnout po bance bez nutnosti SM a potvrzování transakcí a přihlášení přes SB. Čím složitější sw a hw, tím větší šanc na systémovou poruchu a spadnutí v nejméně vhodnou chvíli či v krizi.

Naposledy upravil redhaven dne 29. 1. 2021 12:55, celkově upraveno 2

Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 1. 2021 12:53 Odeslat příspěvek
Njn, obchody zavřené a nákupy na e-shopech se ztíží tímhle opatřením... S Hello Bank! zas od března člověk nezaplatí v kšeftech nepodporujících 3D Secure, takže v Číně si člověk neškrtne.

1. 2. 2021 13:49 Odeslat příspěvek
UCB MasterCard kreditka Miles & More (ke kontu Premium zdarma) co ma kurz asociace? Byla by vhodna i u placeni bez 3D Secure? :)
respektive mBank Visa Svet

Offline - Nadšenec Profil 
1. 2. 2021 14:04 Odeslat příspěvek
To je otazka. Ja by som skusil Curve alebo Revolut
X-krat sa mi stalo, ze sa nedalo v USA zaplatit kartou CSOB napriamo, ale iba tak, ze natukali rucne cislo karty. Myslim, ze to je MO/TO transakcia.
Potom existuju dalsie historicke sposoby, ako sa da karta zatazit aj bez 3d secure. Takze embosovana visa credit by to mala podporovat.

5. 2. 2021 20:13 Odeslat příspěvek
jsem u Airbank mnoho let a ta novinky od 1.4.21 mě dost naštvala. Jelikož nepoužívat "chytré apky", Zvažuji přejít k jiné bance.

Je mi pořád není jasné v čem je bezpečnější, jít do IB přes telefon a potvrdit to v aplikaci na stejném přístroji oproti přístupu z PC a potvrzení kódem z SMS na jiném zařízení?

co říkáte na Fio?

5. 2. 2021 20:24 Odeslat příspěvek
Fio? Co říct než se opakovat. Mrkni do jejich vlákna. Jsem u nich ještě z dob záložny, pro mé potřeby nej banka, naprostá spokojenost. Preferuji jednoduché a rychlé bankování bez serepetiček a barevných kašparád. Mám u nich osobní i firemní účet. A mobilní appka, za mě naprostá bomba, úvodní stránka je složena z libovolných panelů, jednoduché a přehledné, mám tam 4 panely pro účty, jeden pro platby a jeden na odhlášení. Zase, jednoduché, přehledné, rychlé.
Ale jsme ve vlákně Air, tak než někdo začne řvát, jen reaguji na tvůj dotaz. A samozřejmě, co člověk, to jiný názor...

Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 2. 2021 20:42 Odeslat příspěvek
Fio má moc omezené okamžité platby. Nebrat.

5. 2. 2021 21:29 Odeslat příspěvek
Omezené okamžité platby? Skutečně? V čem?

5. 2. 2021 23:22 Odeslat příspěvek
Max 100 tisíc a kumulativne, tohle mají fakt na *****. Ale jinak jsou v pohodě a jako transakční banka parádní.

5. 2. 2021 23:44 Odeslat příspěvek
Fio má dost nevyrované až vyloženě nepoužitelné obchodní podmínky, např. https://www.lupa.cz/clanky/bez-antiviru ... t-nesmite/ a podle zpráv tady relativně horší přístup k reklamacím karetních transakcí.

6. 2. 2021 00:04 Odeslat příspěvek
Ale tak kdo tady platí debetkou?

6. 2. 2021 09:51 Odeslat příspěvek
Mimonik píše
Max 100 tisíc a kumulativne, tohle mají fakt na *****. Ale jinak jsou v pohodě a jako transakční banka parádní.

Jo, max výše odchozích 100k. No, to asi pro někoho může být limit. Pro mě tedy ne, pro mě je podstatné, že přicházejí i odcházejí okamžitě. A debetka? Za 20 let jsem reklamaci nemusel řešit, takže nepotvrdím ani nevyvrátím...
Ale, teď po redukci, mám 15 bankovních ústavů a po těch letech už mohu srovnávat a platí viz výše...

Offline - Administrátor Profil 
6. 2. 2021 10:52 Odeslat příspěvek
K FIO - osobně zkoušeno. 1 okamžitá platba maximálně 100 tisíc, na stejný účet v jeden den lze poslat dvě stotisícové, další dvě stotisícové na jiný účet, maximálně tak 400 tisíc okamžité platby za den. Na běžné platby žádné omezení není.

K těm reklamačním podmínkám u karet - ano, Fio je má velmi striktní, dle mého názoru až v rozporu se zákonem, ale od toho je tu finanční arbitr. Já reklamační oddělení banky potřebuji jen k tomu, abych s jeho zamítavým stanoviskem mohl jít na finančního arbitra, už mám za sebou čtyři (mBank, Unicredit, ČSOB a Hello) vyhrané spory, pátý (s Unicredit) mi zrovna běží.

Aplikaci Fio nemám, jejich IB považuji za nejlepší u nás. Umí podepsané šablony, takže na zařízení, které označím jako důvěryhodné používám autorizační SMSky jen párkrát za měsíc .

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365 ... 377  Další stránka
Stránka 362 z 377 [ Příspěvků: 5651 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies