FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Diskutér Profil 
25. 8. 2020 08:47 Odeslat příspěvek
IB mají sice použitelný, ale třeba u Fio je ještě mnohem lepší.
Poslední příspěvek

Offline - Administrátor Profil 
25. 8. 2020 09:37 Odeslat příspěvek
No, tak jsem zrušil přebytečných 9 účtů, aspoň to přes IB jde celkem snadno a rychle.

Offline - Návštěvník Profil 
25. 8. 2020 09:54 Odeslat příspěvek
xls píše
IB mají sice použitelný, ale třeba u Fio je ještě mnohem lepší.

Ano, u Fia je dobrý, dokud od toho člověk nechce víc - třeba kategorie plateb nebo loga společností, které také pomáhají v orientaci. Bohužel to tímto směrem vylepšovat asi nebudou. Chápu, že třeba pro firemní sféru je jinak IB Fia naprosto super, ale pro domácí finance bych uvítal některé další možnosti.

25. 8. 2020 10:11 Odeslat příspěvek
Sto lidí, sto chutí. Já loga (která jsou občas chybně) klidně oželím výměnou za to, že se mi na obrazovku vejde více plateb (lépe se pak orientuji). Také považuji IB FIO za nejlepší.

25. 8. 2020 11:25 Odeslat příspěvek
PatrikChrz: sakra a ted budes mit malo uctu ne? :D To jako zes AirBank zrusit uplne a nebo alespon 1 ucet u nich ponechal? :)

Me se IB libi toho typu co ma Moneta nebo Equa Bank. U AirBank je to spise zvyk, da se.

25. 8. 2020 13:06 Odeslat příspěvek
Zrušil jsem jen těch 9 "přebytečných" běžných účtů, tj. zbyl jeden běžný a jeden spořící.

25. 8. 2020 13:24 Odeslat příspěvek
Ono už Airbank se nehodí na moc jiného, než, jako rušící účet přes online mobilitu pro jiné banky...Je to taková průměrná banka, která neoslní.

25. 8. 2020 14:01 Odeslat příspěvek
Přesně. Airbank není špatná, ale že by něčím vyloženě oslnila, to vůbec. Snad jen ta online mobilita :-)

25. 8. 2020 17:21 Odeslat příspěvek
Na každodenní běžné výdaje potřebuji b.ú. s okamžitou platbou (OP gratis). Proto mi vyhovuje MMB (b.ú.+s.ú.) //před OP to byla Air//, kam měsíčně nasypu částku, na b.ú. si nechávám 2tKč, zbytek na s.ú. a z něj operativně mobilem doplňuji zpět na b.ú. Takže je mi "jedno", za co platím (loga netřeba). A tímto zp. neutrácím ani moc rychle a dobře se kontroluje celk. měsíční útrata. Občas to kombinuji platbami kreditkou a na s.ú. si nechám finance. Přehlednost a dohledatelnost je podstatná (tj. mB je pro mě díky "mPřehlednosti" nepoužitelná...).

25. 8. 2020 20:21 Odeslat příspěvek
Dělám to podobným stylem, plus ještě něco málo pravidelně do ETF. V dnešní době moc nerozumím kroku AirBank, že nechá zpoplatněné výběry z cizích bankomatů, zvlášť po té dlouhodobé prezentaci v reklamě, že oni nejsou jako jiné banky. No, už jsou.

Offline - Pokročilý Profil 
25. 8. 2020 20:50 Odeslat příspěvek
Jednu dobu (v současnosti nevím) byl šéfem retailového bankovnictví Roman Truhlář, bývalý GŘ mBank ... :-)

Patriku, v čem se ti zdá být IB nejlepší?

Fio jsem nedávno zrušil, ale cca před rokem jsem lašoval o založení něčeho, s čím bych musel na Fio pobočku na Slovensko. Nemohu si vzpomenout co to bylo. Nějaké nápady, co to mohlo být?
PS: Fio pobočka je již i v Piešťanech.

Naposledy upravil MirekM. dne 25. 8. 2020 22:02, celkově upraveno 1

25. 8. 2020 21:14 Odeslat příspěvek
OnderCZ píše
V dnešní době moc nerozumím kroku AirBank, že nechá zpoplatněné výběry z cizích bankomatů, zvlášť po té dlouhodobé prezentaci v reklamě, že oni nejsou jako jiné banky. No, už jsou.

Před časem jim nevyšlo spojení s Monetou... Vypadá to, že o naoko načinčanou nevěstu přestal být zájem, takže teď je naopak nutné cenu nevěsty co nejvíc snížit, aby o tu šmudlinku měl vůbec někdo zájem.

25. 8. 2020 21:20 Odeslat příspěvek
IB FIO dle mě nemá koknkurenci. Logická klikačka je asi základ. Můžeš si např. vybrat sloupečky a jejich pořadí. Bezva přehled plateb i na čekačce, vyhledávání, editace poznámek plateb i již odešlých. Ale hlavně má celkový přehledný dlouhý výpis (od první platby). A ještě další finesty.

25. 8. 2020 22:19 Odeslat příspěvek
Jj, nejlepší finest je to, že ti tahle parodie na banku vypoví nevyužívaný kontokorent, protože jsi si dovolil nechat posílat výplatu do jiné banky, a dá ti to do registru jako zesplatněný úvěr. A stáhne to až pod pohrůžkou soudem. FIO NEVER MORE.

25. 8. 2020 22:29 Odeslat příspěvek
OnderCZ píše
Dělám to podobným stylem, plus ještě něco málo pravidelně do ETF. V dnešní době moc nerozumím kroku AirBank, že nechá zpoplatněné výběry z cizích bankomatů, zvlášť po té dlouhodobé prezentaci v reklamě, že oni nejsou jako jiné banky. No, už jsou.

Nejen nechá, ale ještě je zdraží... :roll: Jo, ono se řekne, však se dá platit kartou. No, v Praze a větších městech jo. A tam se i ten zelenej bankomat najde. Ale pak člověk vyjede někam pryč (prodloužený víkend v Harrachově a Špindlu, dovolená v Beskydech) a kartou nezaplatíš ani v solidně vypadající restauraci a seš rád, že najdeš aspoň bankomat té ošklivé velké banky a nemusíš vybírat z Euronetu.

Jo mimochodem, odjel jsem do Bulharska s 10 EUR cash v peněžence, že si vyberu až tam (však mám Revolut a mBank svět, že), jak tady často čtu coby rady. Pak jsem byl 2 dny bez Leváků, během nichž jsem obešel všechny bankomaty 3 bank, které byly poblíž, všechny mimo provoz a 3. den vybíral z Euronetu. Tak já nevím, možná je pro některé zdejší diskutéry hledání vhodného bankomatu zpestřením dovolené, jako třeba geocashing nebo jsem fakt smolař... O:-)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350 ... 357  Další stránka
Stránka 347 z 357 [ Příspěvků: 5341 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies