FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Air Bank

Offline - Návštěvník Profil 
17. 10. 2019 07:39 Odeslat příspěvek
Do Německa jako Velvon :) https://www.penize.cz/bezne-ucty/409972 ... vym-nazvem
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
18. 10. 2019 16:12 Odeslat příspěvek
Ja jsem o investice v IB požádal a byly mi zřízeny již dávno. Nicméně od příštího roku budou investice do fondů již zpoplatněné, takže už to nebude moc zajímavé...

Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 10. 2019 10:45 Odeslat příspěvek
Jak investice vypadají v Air? Nějaký screen nebo je to někde k přečtení? Docela jsem zvědavý.

29. 10. 2019 08:18 Odeslat příspěvek
Ahoj,

jsem klientem Air bank, podařilo se mi koupit obecní byt za 80% odhadní ceny. Chci si na něj vzít hypo a zajímají právě zkušenost lidí, co u AB hypo mají. Jak to probíhalo? Netrvá jim proces schvalování neúměrně dlouho oprati konkurenci? Dá se u nich vyjednávat o výši úroku, pokud mi konkurence nabídne nižší sazbu?

Produkty AB se mi líbí, mám u nich účet a zajímavá mi přijde i jejich offsetová hypotéka s "chytrou rezervou".

Vím, že to je trochu off-topic, tak mi raději odpovídejte přes soukromou zprávu.

29. 10. 2019 13:47 Odeslat příspěvek
offsetová hypotéka s "chytrou rezervou" je u AirBank TOP, ale s úr. sazbou nehneš

31. 10. 2019 16:04 Odeslat příspěvek
Funguje vám přihlášení do IB skrze potvrzení přihlášení v mobilní aplikaci? Mně ani ženě to nefunguje. Notifikace do telefonu přijde, potvrdíme, applikace vypíše zprávu, že ok, ale v IB žádná reakce, odpočet dojde do nuly a nic.

Online - Návštěvník Profil 
31. 10. 2019 16:17 Odeslat příspěvek
To JardaIIx: Ano, funguje. Zkoušeno dnes dopoledne. Když se chci přihlásit podruhé na stejném počítači, tak už to potvrzení na telefonu nechce a pustí to bez potvrzování. Na odpočet jsem nečekal. Hned poté co jsem potvrdil na telefonu mě to pustilo.

31. 10. 2019 19:37 Odeslat příspěvek
Tak to nechápu, kde může být problém, že to nejde na dvou různých účtech/telefonech. Snad jedině zkusit jiný prohlížeč a když tak se obrátit na banku. Díky za info.

1. 11. 2019 11:22 Odeslat příspěvek
Doufam ze vratka z nakupu u AB funguje i u devizoveho uctu s platbou debetni kartou?

3. 11. 2019 14:26 Odeslat příspěvek
JardaIIx píše
Tak to nechápu, kde může být problém, že to nejde na dvou různých účtech/telefonech. Snad jedině zkusit jiný prohlížeč a když tak se obrátit na banku. Díky za info.

Dvě osoby z mého okolí také měli problém s přihlášením a banka nevěděla co s tím. Nakonec pomohlo zajít na pobočku, tam se přihlásit a změnit heslo. Poté už jim přihlašování opět fungovalo ze všech počítačů.

4. 11. 2019 17:59 Odeslat příspěvek
Mně to přihlášení pořád nefunguje, takže prostě vadí kombinace Opera+iPhone (ev. i nějaká další?). Když místo Opery dám Explorer, tak ok. Jiní lidi Opera ze stejného počítače+Android taky ok.

4. 11. 2019 21:03 Odeslat příspěvek
pls jdou vam zprávy prijemci z air do air?

5. 11. 2019 11:53 Odeslat příspěvek
Air Bank dneska spustila Google/Garmin/Fitbit Pay.

6. 11. 2019 09:00 Odeslat příspěvek
evelista píše
pls jdou vam zprávy prijemci z air do air?

Jo, jdou. Dokonce i příslušné symboly. Jen se to nesmí zadat jako přesun mezi vlastními účty, ale jako šablona...

6. 11. 2019 09:02 Odeslat příspěvek
Neví někdo zda se AB chystá vydávat kreditní karty? Pokud ano, nějaký časový horizont?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320 ... 322  Další stránka
Stránka 317 z 322 [ Příspěvků: 4819 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies