FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Sberbank CZ

Offline - Diskutér Profil 
1. 12. 2021 15:52 Odeslat příspěvek
@DrholecR, odborník na pc :-) že?
přece takohý vzhled klidně nastvíš na Win10, či "kdekoliv" jinde!
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 12. 2021 16:56 Odeslat příspěvek
DrholecR píše
Co to máte za operační systém? Něco snad ještě před Windows XP :D


W7. proc?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 12. 2021 17:44 Odeslat příspěvek
Windowsy nepoužívám dlouhý roky kromě pracovních počítačů a tam si s nastavením nehraju. Tak jsem nevěděl, že se dá vzhled nastavit. Osobně nechápu, proč si někdo na nový systém narve zastaralý vzhled, ale zjišťovat to nebudu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 12. 2021 18:16 Odeslat příspěvek
Frajeřina, hec, zjištění že "moderní" vzhled je méně praktický než ten "starý"? Možností je...
Proč lidé vymýšlejí jak udělat GUI linuxového distra co nejpodobnější některé z verzí widlí, nebo macOSu? Já měl kdysi na WinNT místo tlačítka "Start", napsáno "Fuck!". Jasně, bylo to podle návodu z nějakého časopisu (najděte v souboru řetězec A8 56 3B... a nahraďte pěti znaky podle tabulky ASCII), ale pro většinu mého okolí jsem tím byl PC guru kterého se chodili ptát i firmemní "ajťáci". :mrgreen: (slovy klasika: ...a přitom to byla taková blbost!)


Offline - Inventář Profil 
2. 12. 2021 05:15 Odeslat příspěvek
Tak bych si tipoval, že u většiny je snaha zachovat starý vzhled motivována tím, že jsou zvyklí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 12. 2021 09:15 Odeslat příspěvek
jak pise drkarel. ty novy mrkvosofti omalovanky nemusim. Mel bych doted XP (byly nej), ale jelikoz jsem loni musel menit zakl. desku a na tu uz nesly XP nainstalovat musel jsem dat W7.
Hrozim se toho az za x let budu muset kvuli vymene nejakeho HW (nebudou dostupne ovladace) prejit na neco novejsiho = barevnejsiho, preplacanejsiho atd.
Uz to uzavrem, at nejedem mimo tema sberbank


Offline - Diskutér Profil 
4. 12. 2021 15:38 Odeslat příspěvek
Nevím, jestli to tady už zaznělo. Sberbank Europe, majitel Sberbank CZ, prodává 6 ze svých 9 poboček. Příští rok by měla být tato transakce uzavřena. Nechá si pouze pobočky v ČR, Německu a Rakousku. Připomínám, že Sberbank Europe je vlastněna Sberbank RU, kde je nadpolovičním majitelem Ministerstvo financí RF. Takže Sberbank CZ bude pokračovat ve stávající podobě…


Offline - Nadšenec Profil 
3. 1. 2022 22:17 Odeslat příspěvek
Máte vrácený poplatek 199 Kč za vedení účtu ? Předpokládám, že ho dnes k půlnoci budou vracet. Zároveň doufám, že to nějak neovlivní tu akci za věrnost...

Účtovala Vám Sberbank někdy nějakou sankci, když jste se díky poplatku za vedení 199 Kč (který vrací nesmyslně až o den později) dostali do mínusu ? Mě se právě podařilo díky toho teď dostat do mínusu.


Offline - Diskutér Profil 
3. 1. 2022 22:26 Odeslat příspěvek
Každý měsíc jsem v mínusu. Zatím vždy vrátili (jednou až po reklamaci).


Offline - Nadšenec Profil 
3. 1. 2022 22:46 Odeslat příspěvek
Také mohu potvrdit, dosud nikdy nepenalizovali minusový stav účtu z důvodu "nevráceného" měsíčního poplatku. A rovněž vrácení poplatku za prosinec dosud neproběhlo, ale jak píše hannys85, nejspíš se tak stane přes tuto noc...


Offline - Trvalý BAN Profil 
3. 1. 2022 22:56 Odeslat příspěvek
No je to pěkná past ten poplateček...jednak na ten roční bonus za aktivitu 1234Kč a pak celkově do zrušení mobiltou pořád na to myslet a točit peníze a kartu.
Sem myslel, že od mého posledního angažmá v tomto ústavu, že již jsou s novými názvy účtů dávno ty poplatečky za vední účtíčků zrušeny a ono nee. :D


Offline - Přeborník Profil 
4. 1. 2022 01:53 Odeslat příspěvek
Nové podmínky zvýhodnění Sberbank (kromě stávajícího tvrzení, že sazba 0,2% v sazebníku „je stanovena na základě vývoje referenční sazby 3M PRIBOR“, na což se dá říct jen, že lhát se nemá), nově obsahuje i větičku
Citace
Sberbank sděluje, že Spořicí účty nejsou aktivně nabízeným produktem.
Chápe někdo, jaký to má smysl a co to má znamenat (když to zároveň inzerují jako pop-up přes celou stránku při návštěvě webu)?!


Offline - Trvalý BAN Profil 
4. 1. 2022 08:55 Odeslat příspěvek
Uznává SB jako to měsíční "Plnění aktivity FÉR účtu PLUS" s 5ti nutnými platbami kartou i platby z karty na Revolut ?


Offline - Diskutér Profil 
4. 1. 2022 22:49 Odeslat příspěvek
Jo, uznává. Těch 2,9 % je lepší než Moneta a ještě dá 1234 Kč ročně.


Offline - Nadšenec Profil 
5. 1. 2022 00:55 Odeslat příspěvek
ma proste sporici kpicka nastaveny jen pasivne na webu, je to ok.

klasicky tvrdy kpicka si s tebou projede banker na pobocce, docela to businessove dava smysl.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 167  Další stránka
Stránka 113 z 167 [ Příspěvků: 2492 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies