FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Sberbank CZ

Online - Diskutér Profil 
4. 8. 2020 14:58 Odeslat příspěvek
Tak jsem kouknul na Sberbank Fér účet (ten nový typ zřízený v rámci akce zkraje dubna, 2.4. aktivační platba, pak pár dní nato na pobočce zadaná osobně mobilita) a včera 3.8. mi byla odměna 1234 Kč za mobilitu připsána. Tedy zcela dle očekávání po 3 celistvých měsících (květen až červenec) plnění podmínek, tedy jsem spokojen. Ostatní co zřídili hned zkraje akce jako já už také odměnu máte?
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
4. 8. 2020 15:22 Odeslat příspěvek
Taky tak. A to jsem zařizoval až 27.4. s tím, že mobilita proběhla až v květnu, takže jsem to čekal až v září.

4. 8. 2020 15:53 Odeslat příspěvek
Potvrzuji připsání odměny za mobilitu 3.5 měsíce od založení účtu.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 8. 2020 17:25 Odeslat příspěvek
Také já potvrzující připsání bonusu za mobilitu.

4. 8. 2020 18:59 Odeslat příspěvek
Když budetehodné děti, a budete dále plnit, tak za dalších 11 a půl měsíce dostanete dalších 1234 korunek

4. 8. 2020 20:27 Odeslat příspěvek
No, myslím, že to bude podstatně dříve a bude to několikrát 1234,-...Bonus za mobilitu byl taky několikrát ... celkem fajn.

Offline - Návštěvník Profil 
4. 8. 2020 21:22 Odeslat příspěvek
vpe píše
Když budetehodné děti, a budete dále plnit, tak za dalších 11 a půl měsíce dostanete dalších 1234 korunek

Odměna za věrnost má být po 12 měsících od založení účtu, takže už jen za 8 měsíců, ne?

Online - Diskutér Profil 
4. 8. 2020 22:42 Odeslat příspěvek
Ne, při využití obou odměn je to 12 měsíců od splnění podmínek té první za mobilitu. Neboli v žádném měsíci není možné plnit podmínky pro obě odměny naráz: první tři měsíce to bylo na odměnu mobility, dalších 12 měsíců (i opakovaně, než to změní či zruší) na odměnu za věrnost. Tak to bylo v pravidlech akce jasně definováno, i z grafu časové osy co mi ukazoval na pobočce to takto bylo jasné. Tedy odměna za věrnost by měla přistát zkraje srpna 2021, když ta za mobilitu byla teď.

5. 8. 2020 11:22 Odeslat příspěvek
taky jsem dostal včera odměnu za mobilitu za 3,5 měsíce po založení účtu.

5. 8. 2020 11:36 Odeslat příspěvek
Taky mi odměna přišla a účet přes mobilitu zase ruším, protože je jinak nepoužitelný a nebaví mě každý měsíc šaškovat s obratem a 5 platbami kartou kvůli stovce i když věřím, že některým to za to stojí (viď Patriku).

Offline - Administrátor Profil 
5. 8. 2020 17:59 Odeslat příspěvek
Tak jasně. Jestli na začátku měsíce dobiju Regiojet 8 krát (3 Equa + 5 Air), nebo 13 krát (+Sberbank) už je fuk :)
A nádavkem mám (další) cestovní pojištění

Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 8. 2020 11:33 Odeslat příspěvek
Přemýšlím, že bych taky využil nabídky Odměny za věrnost a založil si účet. Vy co ho už máte, spokojenost? Nebo nějaké problémy?

Online - Diskutér Profil 
6. 8. 2020 20:21 Odeslat příspěvek
Spokojenost u Sberbank je dost nejapný vtip :). Pročti si toto vlákno pár týdnů/měsíců zpět a pochopíš. Stále jsme v podstatě betatesteři nového online bankovnictví-třeba před pár dny nefungovala autorizace jednorázového příkazu v Smartbankingu, v IB ale ano... To množství chyb zde bylo opakováno nejen mnou... To je fakt jen pro otrlé jen kvůli té odměně.

6. 8. 2020 21:50 Odeslat příspěvek
jir.vesely píše
Taky tak. A to jsem zařizoval až 27.4. s tím, že mobilita proběhla až v květnu, takže jsem to čekal až v září.

Tak to čumím, mám totiž pocit, že jsi zde popisoval úplně stejný problém, co jsem měl já, kdy jsem musel podruhé na pobočku kvůli mobility z důvodu, že bankéřka poprvé vypočítala špatně 13 den převodu účtu a v creditas kvůli toho převod účtu zamítli. Taky to bylo právě mezi svátkama v květnu.Já každopádně dle pravidel počkám ještě do září...Možná jsem moc pyskoval, tak mi odměnu nevyplatí :-)

6. 8. 2020 22:15 Odeslat příspěvek
Já se jenom obával, že to úplně neproběhlo, protože k tomu datu se ten převáděný účet tvářil jako by se nic nedělo, ale to bylo kvůli tomu, že tam pak běžela ještě měsíc výpověď. V každém případě jinak proběhlo všechno napoprvé a v pořádku. Teda co se mobility týče. Autorizace platby ve smartbankingu (po tom, co konečně udělali aplikaci pro iOS) mi taky na začátku nefungovaly. Pokud se budeme bavit o spokojenosti, tak s tím, že nám za používání něco ta banka dá, tak s tím spokojený jsem. Kdybych musel mít jenom jednu banku, tak tohle mezi adepty patřit určitě nebude ani s tím bonusem.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101  Další stránka
Stránka 99 z 101 [ Příspěvků: 1512 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies