FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Sberbank CZ

Offline - Administrátor Profil 
6. 6. 2013 17:02 Odeslat příspěvek
Ne nemám. Není zdarma (včetně transakcí), tudíž mimo moje zorné pole :)
Poslední příspěvek

-
26. 6. 2013 13:38 Odeslat příspěvek
Teď zajímavé info - Kdo má zájem, ať rychle běží na pobočku nejpozději do 28.6.2013.

POZOR - Snižují se od 1.7.2013 ÚROKY a navíc zcela se ruší produkt - SPOŘENÍ na BUDOUCNOST.

viz info: http://www.sberbankcz.cz/obcane/sporeni

Minimální doba fixace Zvýhodněná úroková sazba Standardní úroková sazba
5 let 3,00 % p. a. 1,43 % p.a.
10 let 4,13 % p. a. 1,83 % p.a.

Kdy můžete své peníze vybrat?
Při konci doby fixace kdykoliv a bez sankce. Do 5 dnů od podání žádosti máte peníze na Vašem běžném účtu

-- 26. 6. 2013 13:38 --

Určitě je škoda této zajímavé nabídky nevyužít.

Offline - Diskutér Profil 
26. 6. 2013 14:00 Odeslat příspěvek
Odkud pochází tato informace? Na stránkách nepíšou nic nového.

-
26. 6. 2013 14:09 Odeslat příspěvek
Volala mě to finanční poradkyně, která se to dozvěděla na poradě vedení. Nové úrokové sazby, nemožnost založení produktu bude na stránkách až 1.7.2013.

26. 6. 2013 14:40 Odeslat příspěvek
Díky, je to zajímavá informace. Předpokládám tedy, že nové úrokové sazby se budou týkat i spořicího účtu a už nebude nadále TOP 1 (do 150.000 Kč).
Od konce loňského roku mám založenou 10 letou variantu Spoření na budoucnost, popřemýšlel bych ještě snad i na tou 5 letou, ale střednědobě spíše kalkuluji se spořicím účtem CREDITAS s výpovědní lhůtou 36 měsíců a úrokovou szabou 3,50 % p.a. (taky už nejde založit), tak bych to asi úplně nevyužil. Takže na nějaké slušnější zhodnocení částek pod 500.000 Kč podle všeho aktuálně akorát zbývá ERB se spořicím účtem s roční výpovědní lhůtou (2,85 % p.a.).

-
26. 6. 2013 15:27 Odeslat příspěvek
Nikoliv,spořící účet i nadále bude mit urok 1.73 do vkladu 150 tis. Kc. Tam se nic nemeni.

-
23. 7. 2013 11:34 Odeslat příspěvek
Já osobě jsem si založil u Sberbank běžný účet - Fér konto a mohu řící, že jsem spokojen.

Za účet sice platím, ale zhruba tak 50 Kč měsíčně. Oproti Equabank jsou zde v pracovní době on-line převody mezi běžným a spořícím účtem, kdy připsání trvá vždy max. tak 2-3 sekundy, nikdy ne delší dobu. Dokonce jsou převody prováděny o víkendu, zde to však trvá trošku déle.
Nikdy se mi nestalo, že by mě byla chybně zaúčtována transakce na účtě či blokace platební karty apod.

Mám u nich založen i termínovaný vklad se slušným úrokem.

Mohu potvrdit velmi vstřícné, příjemné a nevnucující jednání finančních poradců na pobočkách.
Teď navíc super věc: DÝŠKO - při platbě kartou až 500 Kč měsíčně

On-line banking se autorizuje tokenem, toto zůstane do budoucna zachováno.

Brzy se spustí mobilní aplikace Sberbank a v IB Sberbank také zobrazování katertních blokací. Zatím je vidět jen snížení disponibilního zůstatku.

HLAVNÍ VĚC: SILNÝ VLASTNÍK BANKY A NAVÍC BANKA JE V ZISKU (oproti ztrátě Equabank)

23. 7. 2013 13:48 Odeslat příspěvek
Mne se vzdycky libi jak nekdo "zasvecene" pise o silnem vlastnikovi te ktere banky. Vlastnici Equa Bank jsou silnejsi nez vlastnici vsech bank pusobicich v CR dohromady.
Navic jsou kecy o vlastnikovi banky zcela lhostejne, protoze 100% vkladu do 100.000 e kryje FPV.

23. 7. 2013 13:57 Odeslat příspěvek
Ruský polostátní moloch - to je opravdu výhra.

-
23. 7. 2013 15:24 Odeslat příspěvek
Klient ps píše
Mne se vzdycky libi jak nekdo "zasvecene" pise o silnem vlastnikovi te ktere banky. Vlastnici Equa Bank jsou silnejsi nez vlastnici vsech bank pusobicich v CR dohromady.
Navic jsou kecy o vlastnikovi banky zcela lhostejne, protoze 100% vkladu do 100.000 e kryje FPV.

Vlastníci Equabank jsou silnější z hlediska kapitálu apod než vlastníci všech působících bank v ČR. Tomu tedy nerozumím?

-- 23. 7. 2013 15:27 --

xls píše
Ruský polostátní moloch - to je opravdu výhra.

Je tady nějaké velké riziko pro drobné střadatele, že sem vstoupí tzv. ruský molouch - Sberbank?
Dle mého názoru je to silná mezinárodní i když ruská bankovní skupina.

Pořád lepší něž třeba Equabank nebo Fio apod.

Offline - Administrátor Profil 
23. 7. 2013 15:32 Odeslat příspěvek
kamarad.michal: a tobě platí za reklamu kolik, že o nich píšeš do vláken ostatních bank?

23. 7. 2013 15:33 Odeslat příspěvek
Míšo, polopaticky.
Vlastníci Equa bank (tj. ti kteří investují prachy do Anacap) jsou kapitálově silnější než všechny Erste, SG, KBC, RB, UCB, Sberbank a já nevím kdo ještě všechno dohromady. Stačí takhle?

-
15. 8. 2013 11:42 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
potřebuji poradit. Nedávno jsem platil platební kartou Maestro v Polsku a zajímalo by mě jakým způsobem a jakým kurzem banka provedla zaúčtování platby (především podle jakého kurzu)
Jedná se o banku - Sberbank a platba byla prováděna v POLSKU.

Oslovil jsem banku a tady mám odpověď. Potřebuji poradit, zda to chápu správně. Díky za odpověď.

Kopíruji odpověď banky:

Chápu 1.odstavec, kdy kurz není zveřejňován karetní asociací. Moc nechápu druhý odstavec.

Velice nás těší váš zájem o služby a produkty Sberbank CZ.

V případě použití platební karty jsou zahraniční transakce zpracovány aktuálním směnným kurzem zadávaným asociacemi platebních karet VISA či Mastercard, Sberbank CZ obdrží pro zaúčtování již korunový ekvivalent hrazené částky, kterou strhne z vašeho účtu. Kurzy karetní asociace nemá banka předem k dispozici.

Pokud je účet, ze kterého je transakce hrazena v jiné měně než v měně transakce či CZK, použije Sberbank CZ pro zúčtování kurz deviza prodej pro měnu účtu. Tyto kurzy naleznete na našich stránkách www.sberbankcz.cz.

Karta může být navázána k jednomu nebo dvěma účtům.
V případě dvou účtů:
- účty mohou být v různých měnách (uvedených v kurzovém lístku Sberbank CZ), není podmínkou, že jeden účet musí být veden v korunách
- na jeden zvolený účet banka účtuje tuzemské transakce a na druhý účet zahraniční transakce
- jestliže je měna zahraniční transakce shodná s měnou definovaného účtu pro zahraniční transakce, odpadá kurzový přepočet, transakce je transparentně zaúčtována, což navíc zjednodušuje kontrolu.

V případě jakýchkoliv dalších otázek jsme vám plně k dispozici.

15. 8. 2013 12:20 Odeslat příspěvek
Četls sis obchodní podmínky jaks to stvrdil svým podpisem při žádosti o vydání platební karty?

Stejně ti to píšou blbě - hlavně platební karty pro Sberbank CZ jsou vydávány ČSOB a transakce v cizích měnách jsou přepočítávány právě ČSOB (tudíž dle kurzovního lístku ČSOB deviza-prodej, v případě měn, které nejsou v kurzovním lístku to má být prý příslušnou karetní asociací).

Pak už pouze zmiňují, že debetní karta k běžnému účtu může fungovat jako multiměnová, ale nejvíce s dvěma účty, tzn. pokud máš účty např. v CZK a EUR, tak při placení v EUR se bude rovnou strhávat částka z EUR účtu, pokud to budeš mít kartu ale pouze k EUR účtu a budeš platit v cizí měně, třeba USD, tak myslím, že to opět píšou blbě - banka ti přepočítá kurzem deviza-prodej částku z USD, ale pouze na CZK, z EUR účtu ti strhnou částku přepočtenou z CZK kurzem deviza-nákup (měnový pár EUR/USD banka přímo nezobchoduje).

-
17. 8. 2013 17:51 Odeslat příspěvek
Zajímal by mě váš názor na novou Sberbank.

Zda je to dle vás silná banka a důvěryhodná banka?
Co říkáte na její produkty a služby?

Jakou vaše zkušenosti?
Co jejich nová reklama?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 101  Další stránka
Stránka 3 z 101 [ Příspěvků: 1512 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies