FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

Cetelem kreditní karta

Offline - Diskutér Profil 
26. 3. 2020 12:06 Odeslat příspěvek
Jo, asi to takto stále funguje. Minimálně na začátku terminál sice fakticky vyžadoval místo bezkontaktní transakce transakci kontaktní s PIN, ale tvářil se jakoby zamítl transakci z nedostatku prostředků na kartě/účtu. Minulý týden se mi totéž stalo v Lidlu, ale měl jsem pocit, že na některých terminálech už jsem viděl nějakou hlášku, ze které to vyplývalo jasněji.
Poslední příspěvek

26. 3. 2020 13:00 Odeslat příspěvek
Při používání HB nálepky k podobným obstrukcím nedochází, takže doporučuji používat ji :) - ani nemůže u ní být tento problém, když nálepka kontaktně platit neumí. Nevýhodou nálepky je snad jen denní limit maximálně 5 tisíc, ale nad tuto hranici se přeci jen za den neutrácí tak často :).

26. 3. 2020 15:07 Odeslat příspěvek
Jako tohle dělá tu kartu prakticky nepoužitelnou, přitom oni se vymlouvají na nařízení EU, ale u žádné jiné platební karty jsem tenhle problém neměl.

Příští měsíc mi přijde nová karta, tak uvidíme, jestli se něco nezmění.

26. 3. 2020 15:28 Odeslat příspěvek
Jak v Tescu tak Kauflandu to u samoobslužných pokladen po zamítnutí platby automaticky nabídne provést platbu znovu.

26. 3. 2020 16:06 Odeslat příspěvek
Já z toho důvodu používám kartu 2x obalenou, nejdřív do Curve a pak do ApplePay. Tím pádem nemusím zadávat PIN nikdy :-)

26. 3. 2020 17:56 Odeslat příspěvek
minarjo píše
Při používání HB nálepky k podobným obstrukcím nedochází, takže doporučuji používat ji :) - ani nemůže u ní být tento problém, když nálepka kontaktně platit neumí. Nevýhodou nálepky je snad jen denní limit maximálně 5 tisíc, ale nad tuto hranici se přeci jen za den neutrácí tak často :).

Další nevýhodou nálepek je ještě nemožnost změny PINu. Nebo to snad u nálepek Cetelem (HB) jde?

26. 3. 2020 18:44 Odeslat příspěvek
suram píše
Jak v Tescu tak Kauflandu to u samoobslužných pokladen po zamítnutí platby automaticky nabídne provést platbu znovu.

V Albertu ne, tam musíš volat obsluhu.

28. 3. 2020 14:44 Odeslat příspěvek
Milos píše
Další nevýhodou nálepek je ještě nemožnost změny PINu. Nebo to snad u nálepek Cetelem (HB) jde?

Ne, neumí, to už se řešilo. Já to hned zkraje "vyřešil" tak, že PIN nálepky jsem si nastavil skrz ATM i na kartu (nejen HB, ale třeba i Curve), a to se už zapamatuje lépe, když je používán často...
Mimochodem třeba u Twisto nelze změnit PIN ani u klasické karty, to je už horší :(.

28. 3. 2020 15:27 Odeslat příspěvek
A to já si zase podle PINu Twisto karty nastavil stejný PIN i pro ostatní platební karty ;-)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 244, 245, 246, 247, 248
Stránka 248 z 248 [ Příspěvků: 3714 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies