FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Diners Club Pure+

Offline - Diskutér Profil 
29. 5. 2021 08:47 Odeslat příspěvek
Přece je trochu větší pravděpodobnost, že se zaplatit podaří, když už se to někde někomu povedlo. Je škoda, že majitel DC CZ/SK, což je UniCredit Bank, tak se značkou zachází. Např. ve Slovinsku a Chorvatsku vydávají karty DC tamní banky z Erste Group (kam patří i ČS) a velmi dobře fungují.
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
29. 5. 2021 17:00 Odeslat příspěvek
S tou kartou jsou samé problémy..


Offline - VIP uživatel Profil 
31. 5. 2021 23:18 Odeslat příspěvek
"S tou kartou" jsou samé problémy, protože na to serou procesoři a acquiři a neaktualizují terminály. Prostě se jim to vlivem počtu vydaných karet nevyplatí a dělají to "až jdou kolem a je čas a DC moc řve". DC v tomto tahá za kratší provaz. Viz ne-akceptace karet DC na MOLce (o což se stará ČSOB)

A acquiři navíc obchodníkům účtují za DC poplatek i 2,70 %, přitom soukromé DC jsou součástí regulace.


Offline - Diskutér Profil 
1. 6. 2021 10:48 Odeslat příspěvek
Kdyby DC vydávala přímo banka, bylo by to lepší. Malá firma s jednou kanceláří má velice omezené možnosti.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 6. 2021 22:05 Odeslat příspěvek
Dnes jsem se na fóru Curve dočetl že v tichosti začínají podporovat Dinersky. Někomu funguje někomu ne. Tak vám to dávám vědět.


Offline - Diskutér Profil 
1. 6. 2021 22:41 Odeslat příspěvek
Díky moc za informaci. Přidat kartu se mi podařilo, zítra zkusím zaplatit...


Offline - Diskutér Profil 
2. 6. 2021 10:51 Odeslat příspěvek
DC s Curve funguje.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 6. 2021 21:03 Odeslat příspěvek
Skvělá zpráva, karta do Curve přidána bez problému.

Napadá mne jedna otázka: Když přes Curve (s podkladovkou Diners) zaplatím např letenky nebo benzín, aktivuje se tím cestovní pojištění?


Offline - Návštěvník Profil 
3. 6. 2021 20:28 Odeslat příspěvek
Tak jsem zkoušel platit to Twisto.. Nejde. 2x to neprošlo. Tady je odpověď od nich.

Přílohy

Screenshot_20210603-212700-827.png
Screenshot_20210603-212700-827.png
[ 72.79 | Zobrazeno 47 krát ]




Offline - VIP uživatel Profil 
3. 6. 2021 21:19 Odeslat příspěvek
Zdá se, že uložená DC funguje, ale novou to už nejde.


Offline - Návštěvník Profil 
3. 6. 2021 22:52 Odeslat příspěvek
https://www.mesec.cz/clanky/twisto-osek ... tiz-drahe/


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 6. 2021 08:33 Odeslat příspěvek
funguje vám přihlášení do eaccount?
mně ani ťuk, přitom jsem nic neměnil, vyzkoušeno i v jiném prohlížeči, nic. Přitom to nehlásí žádnou chybu, jen se vymaže obsah polí jméno a heslo a zůstane to viset na přihlašovací stránce.


Offline - Diskutér Profil 
6. 6. 2021 08:56 Odeslat příspěvek
Nefunguje to, minimálně včera už to nešlo. Přitom ale do "Můj účet" (kde je adresa a dlužná částka) se překliknout pak jde. Nefunguje jen ten e-account.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 6. 2021 20:54 Odeslat příspěvek
mareka píše
Skvělá zpráva, karta do Curve přidána bez problému.

Napadá mne jedna otázka: Když přes Curve (s podkladovkou Diners) zaplatím např letenky nebo benzín, aktivuje se tím cestovní pojištění?


Nečekal bych to…


Offline - Návštěvník Profil 
14. 6. 2021 00:33 Odeslat příspěvek
Nedávno v Tescu jsem platil DC a prodavačka se divila, co to mám za kartu a že takovou se tam neplatí. Naštěstí tam mají minipiktogram DC. Musel jsem jí ho hledat :-D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 103  Další stránka
Stránka 95 z 103 [ Příspěvků: 1543 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies