FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Diners Club Pure+

Offline - Návštěvník Profil 
3. 5. 2014 11:53 Odeslat příspěvek
astrapa píše
Ale pokud se nepletu, tak u Citi je vratka omezena 1000 Kč měsíčně, kdežto u DC útraty omezeny nejsou, body se spočítají i z útraty 200.000 Kč ? Čili DC se hodí pro větší útraty, naopak Citi pro menší platby?

Sbírání bodů v rámci Club Rewards:
- maximální obrat na jedno zúčtovací období, za které se přidělují body je 122 500 CZK a maximální počet bodů, které lze připsat za jedno zúčtovací období, je 300 bodů.

Sbírání bodů v rámci Premium Rewards:
- maximální obrat na jedno zúčtovací období, za které se přidělují body je 192 500 CZK a maximální počet bodů, které lze připsat za jedno zúčtovací období je 1 000 bodů.
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
3. 5. 2014 13:31 Odeslat příspěvek
Vždyť jo, my co jsme si teďka udělali kartu varianty Měšec máme přece Premium Rewards.

3. 5. 2014 14:01 Odeslat příspěvek
To ano, ale reaguji pouze na to, že DC nemá strop, jak jste se ptal.

3. 5. 2014 16:37 Odeslat příspěvek
Mají někde na stránkách seznam, kdo je akceptuje? Našel jsem jenom ATM lokátor.
Pojištění dobré, ale pokud jsem se v okolí díval na nálepky na obchodech, tak mám problém jak ho aktivovat. U eshopů se mi prozatím nepodařilo nalézt jediný, u kamenných vím o Tescu a snad Lidlu

3. 5. 2014 17:18 Odeslat příspěvek
Dost eshopů podporuje platby přes PayU (mimo jiné i Aukro) a tam platit s DC jde.

Offline - Administrátor Profil 
3. 5. 2014 18:06 Odeslat příspěvek
Pozor na platby přes PayU, je pak problém s vracením zboží. Kolega koupil nějaký objektiv na AARON.cz a když ho vracel, strhli mu 1240 Kč, které museli zaplatit za zprostředkování platby PayU!

3. 5. 2014 18:11 Odeslat příspěvek
libol Ano, mají. Zde je odkaz: http://www.dinersclub.cz/locator
PatrikChrz A není snad jejich zákonná povinnost vrátit úplně vše? To si mají oni vyřídit s PayU, teda alespoň si to myslím.

Netušíte v jakých velkých obchoďácích krom Lidlu akceptují DC?

Naposledy upravil hangrybirds dne 3. 5. 2014 18:31, celkově upraveno 1

Offline - Administrátor Profil 
3. 5. 2014 18:16 Odeslat příspěvek
Tak jako reklamuje to, ale už je to odhadem půl roku a a těch 1240 Kč dosud nevrátili.

3. 5. 2014 19:22 Odeslat příspěvek
hangrybirds: super díky

Offline - Nadšenec Profil 
4. 5. 2014 00:48 Odeslat příspěvek
hangrybirds píše
libol Ano, mají. Zde je odkaz: http://www.dinersclub.cz/locator
PatrikChrz A není snad jejich zákonná povinnost vrátit úplně vše? To si mají oni vyřídit s PayU, teda alespoň si to myslím.

Netušíte v jakých velkých obchoďácích krom Lidlu akceptují DC?

namatkovo Tesco, Billa, Kaufland, Albert, skor by som to vymedzil na to kde to DC kartou nepojde platit....

4. 5. 2014 08:45 Odeslat příspěvek
Bezva, diky moc. Takze to zrejme nebude tak spatne, jak nekde pisou. A nemate nekdo zkusenosti s Okay, Euronics, Electroeorld, Ikea ..? Diky :-)

4. 5. 2014 18:06 Odeslat příspěvek
nnnokiaE52 píše
Dost eshopů podporuje platby přes PayU (mimo jiné i Aukro) a tam platit s DC jde.

A také akceptují platbu přes paypal
Už jsem kartu registroval

-- 4. 5. 2014 17:07 --

hangrybirds píše
Bezva, diky moc. Takze to zrejme nebude tak spatne, jak nekde pisou. A nemate nekdo zkusenosti s Okay, Euronics, Electroeorld, Ikea ..? Diky :-)

Ještě Penny, Billa,

6. 5. 2014 13:07 Odeslat příspěvek
LuiS_666, PULPANM: Díky moc. A jestli akceptuje i Datart, Euronics, Okay, Electroworld .. nevíte? Jde mi o to, až budu kupovat pračku a ledničku, tak abych věděl kam jít :-))

Jinak žádost o aktivaci karty jsem vhodil do schránky v úterý 29.4 a kvůli zkušenosti se ztrátou zásilek u ČP jsem volal na DC linku pro ujištění, jestli zásilka dorazila a bohužel ne ... Chápu, že byl ve čtvrtek svátek, ale tohle už trvá dlouho ... :-\

Offline - Nadšenec Profil 
6. 5. 2014 15:08 Odeslat příspěvek
Ja som to posielal podobne, zatial tiež nič....

Inak kto kde akceptuje, vačšinou je to napísané na stránkach obchodu.

Tie zvyšné vymenované to vypsané nemajú, napíš na infomail určite ti radia odpovedia ;)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 5. 2014 15:21 Odeslat příspěvek
PULPANM píše
nnnokiaE52 píše

A také akceptují platbu přes paypal
Už jsem kartu registroval

-- 4. 5. 2014 17:07 --

hangrybirds píše

Ještě Penny, Billa,

Také Globus, Kaufland - vyzkoušeno

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 97  Další stránka
Stránka 6 z 97 [ Příspěvků: 1450 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies