FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Diners Club Pure+

Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 10. 2020 12:08 Odeslat příspěvek
Kurtis77 píše
Pridávam sa:
Online platby zase nefunkčné (išli cca 3 týždne). Kartu som "zneužitú" nemal. Žiadna komunikácia zo strany DC o prevydávaní kariet neprebehnla... - nič. Na mail z min. týžďna zatiaľ nereagovali.

Ak neodpíšu skúsim podať podnet na Nár.banku Slovenska, aj keď netuším či je to vôbec v ich kompetencii riešiť. Minimálne to, že mi neposlali žiadny email/sms/tel. o zneužití databázy s platobnými údajmi klientov DC :hm :!:

Na mail odpísali že už poslali novú kartu (tak ako zrejme všetkým) ale bez akéhokoľvek vysvetlenia...

Na Slovensku mám ale novú skúsenosť - nemožnosť platit kartou na Shell (majú aj oficialny oznam na stojanoch) + na Slovnaft pumpách mi už niekolko krát pokladník oznámil že ju neakceptujú lebo im robí problémy.
Samozrejme že som skúsil zaplatiť a platba samozrejme prešla... (stará karta bez čipu)
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
15. 10. 2020 14:17 Odeslat příspěvek
V průvodním dopise k převydané kartě je uvedeno, že došlo k úniku údajů, ale že moje karta nebyla zneužita. Stará bude fungovat do konce měsíce.

Offline - Návštěvník Profil 
18. 10. 2020 11:05 Odeslat příspěvek
Kartu mám čerstvě převydanou a na Alze jsem zaplatil právě teď, na eshopu, bez problémů. Žádný extra poplatek jsem nezaznamenal.

19. 10. 2020 01:09 Odeslat příspěvek
za twisto uz nejsou body?

Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 10. 2020 23:38 Odeslat příspěvek
jsou

20. 10. 2020 10:27 Odeslat příspěvek
na vcerejsim vypisu teda zadne nemam

Offline - VIP uživatel Profil 
20. 10. 2020 12:51 Odeslat příspěvek
Pokud tam už body nejsou (nevím, neplatím DC Twisto), tak začali uplatňovat podmínky jejich připsání, což nikdy u Twista připisovat vlastně neměli :)

20. 10. 2020 16:12 Odeslat příspěvek
DC jsem platil jen Twisto a body mam.

26. 10. 2020 22:57 Odeslat příspěvek
dneska mi konečně přišla převydaná karta, co mě dostalo, tak přišla jako obyčejné psaní, a karta již je aktivní rovnou k placení, tak já nevim, oni řeší průser s únikem dat, a nebojí se rozesílat aktivní karty v obyčejném psaní, ačkoliv to šlo přes Českou poštu, tak mi to přinesla nějaká paní co tady roznáší letáky...

za další nevím, proč tu kartu nevidím v tom jejich internetovém bankovnictví, jestli se to dá vůbec tak nazvat :D nebo se tam musím registrovat znovu pod novou kartou?

27. 10. 2020 12:08 Odeslat příspěvek
Necekal jsem to, ale u dealera Volvo se mi podarilo, kontaktne se zadanim PINu, v pohode zaplatit.

11. 11. 2020 12:06 Odeslat příspěvek
Už třetí den se nem§žu přihlásit do mujdiners.cz. Máte to někdo taky tak?

Offline - VIP uživatel Profil 
11. 11. 2020 13:11 Odeslat příspěvek
Mně to funguje, právě jsem si stáhl výpisy.

11. 11. 2020 13:24 Odeslat příspěvek
ted jsem to zkousel a funguje. je sice pomaly jak snek, ale dostal jsem se tam.

11. 11. 2020 17:51 Odeslat příspěvek
Tak mě už teď taky, ale včera vůbec a dneska ráno taky ne...

Offline - Nadšenec Profil 
21. 11. 2020 09:45 Odeslat příspěvek
Niekto body na predaj?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 95  Další stránka
Stránka 88 z 95 [ Příspěvků: 1425 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies