FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Diners Club Pure+

Offline - Návštěvník Profil 
18. 7. 2021 14:01 Odeslat příspěvek
mivasi píše
V záložce Můj účet, úplně dole.

Příloha
Snímek obrazovky 2021-07-18 v 11.02.26.png



v slovenskej lokalizácii stránky nič také nemám :hm ...ani v sekcii Moj Ucet to nikde nie je, prešiel som všetky záložky/podstránky... ale tak u nich ma to už neprekvapuje :)
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 7. 2021 14:16 Odeslat příspěvek
Tak hlavně, že to je stejná firma. :D V Česku to taky asi rok nefungovalo (dočasné technické potíže), ale někdy na podzim to spravili.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 7. 2021 07:48 Odeslat příspěvek
tak u mne nespravili :(
v sekci muj ucet mam prazdno - nemuzu ani vybrat kartu...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 7. 2021 12:07 Odeslat příspěvek
A je ta karta aktivni?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 7. 2021 06:11 Odeslat příspěvek
Vzhledem k tomu ze s ni uz dva roky platim tak predpokladam ze ano. Seznam karet v muj ucet je ale prazdny …


Offline - Nadšenec Profil 
22. 7. 2021 12:37 Odeslat příspěvek
muze mi nekdo hezky rict proc rad pouziva svoji Dinersku v cechach?


Offline - VIP uživatel Profil 
22. 7. 2021 12:40 Odeslat příspěvek
evelista: Citový vztah. Něco jako žena. Žije si svůj život, občas ji nerozumím, ale je nám spolu hezky :mrgreen:


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 7. 2021 14:11 Odeslat příspěvek
jumpmans píše
Vzhledem k tomu ze s ni uz dva roky platim tak predpokladam ze ano. Seznam karet v muj ucet je ale prazdny …

tak ledy se pohnuly, najednou se to tam zobrazuje....


Offline - Nadšenec Profil 
22. 7. 2021 14:37 Odeslat příspěvek
no ja to chapu, kazdy ma visu, master a pak mas proste dinnersu, trochu 90tkove sveta kde si urcite pekne pockas na kazde propsani plateb atd atd.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 7. 2021 17:38 Odeslat příspěvek
v kombinaci s Curve je to celkem ultimatni reseni, zvlast pri rocnim vedeni zdarma


Offline - Návštěvník Profil 
6. 9. 2021 14:31 Odeslat příspěvek
Uživatelská podpora DC je naprosto příšerná... hloupá... ale v poslední době sleduju trend imbecilizace uživatelské podpory, takže jdou asi celkem s davem.

Ach jo... Fakt nevím, jestli bych se na ně mohl jakkoliv spolehnout, kdyby se něco vymamlasilo a já potřeboval pomoct.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 9. 2021 07:46 Odeslat příspěvek
o co slo?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 9. 2021 20:07 Odeslat příspěvek
Po skoro dvou letech zase letim z PRG a koukam, ze v seznamu DC salonku neni Erste Premier, ale jen uz neexistujici Menzies lounge. Driv (rozumej skoro dva roky zpatky) me do EP s DC kartou bezne pousteli, nemate nekdo zkusenost z praxe, jestli ji porad berou a DC v tom ma jen na webu bordel, nebo jestli v EP s akceptaci DC prestali?

edit: ted koukam do web archivu na stranky EP lounge na prg.aero z roku 2019 a ani v te dobe tam DC mezi kartami, ktere umozni vstup, nezminovali, i kdyz behem 2019 i na zacatku 2020 jsem tam na DC chodil a uzival si, ze je to snad jedine misto v Cesku, kde porad pouzivaji imprinter, to je fakt bordel :D


Offline - Diskutér Profil 
8. 9. 2021 13:18 Odeslat příspěvek
dalich píše
evelista: Citový vztah. Něco jako žena. Žije si svůj život, občas ji nerozumím, ale je nám spolu hezky :mrgreen:

Velmi trefné. Mám to taky tak.


Offline - Návštěvník Profil 
9. 9. 2021 17:58 Odeslat příspěvek
chnapka_cz píše
o co slo?

Snažil jsem se dobrat způsobu počítání věrnostních bodů, odkázali mě na stránku s idiotsky naformátovaným textem (jako když zrušíte odstavce a všechen text s nadpisy a se vším slijete do jednoho bloku). A podpora ne a ne pochopit, o co mi jde, poslal jsem jim screenshot, oni mě stejný screenshot... no krása.

Jde o tuto stránku https://www.mujdiners.cz/jak-funguje-sbirani-bodu/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 103  Další stránka
Stránka 97 z 103 [ Příspěvků: 1543 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies