FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Diners Club Pure+

Offline - Návštěvník Profil 
22. 12. 2019 10:48 Odeslat příspěvek
Díky všem, to je pro mě novinka, že se u transakce dá předat sebepodrobnější popis zboží.

alfas123: Taky mě to překvapilo, když jsem to viděl poprvé, ale pak jsem si zvyknul na to, že KLM má v poplatcích bordel, pořádně neví, jestli prodává člověku v EU nebo mimo, a jednou mi na netu chtěli naúčtovat poplatek i za českou MC.
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
22. 12. 2019 21:37 Odeslat příspěvek
alfas123 píše
Co znamena "diky co-brandum Amex"?
AmEx karty byly v různých evropských zemích vydávány ve spolupráci s místními bankami (u nás kdysi KB); odlišný vydavatel karty a karetní systém jasně spadá mezi ty regulované případy.

-- 22. 12. 2019 20:40 --

alfas123 píše
To som nevedel. Ja som myslel, ze to su vsetky karty consumer EU.
Především se to v praxi netýká uzavřených systémů, tj. karet vydávaných a přijímaných jen jedním obchodníkem. V principu je to interchange fee regulation, tj. měla by dopadat na systémy, ve kterých existuje interchange fee.

23. 12. 2019 07:09 Odeslat příspěvek
Dik za vysvetlenie
Amex si pamätám, že sa stiahol. Kedysi (tak 10 rokov) CSOB dávala Dinersky. Je zaujímavé, že oni ostali v consumer segmente.
Uvidíme, čo prinesie ďalší rok. Ten Diners CS pekne zaostáva, dokonca už ani nezobrazuje disponibilny zostatok. Blokácia neukazoval snáď nikdy. O mobilnej aplikácii ani nehovorím...

27. 12. 2019 17:08 Odeslat příspěvek
Ja nevim, jestli konci, ale ani na dotazy emailem nikdo neodpovida. Zustatek se da zjistit jen na infolince. Opravdu tragedie...

28. 12. 2019 16:50 Odeslat příspěvek
Bohužel můžu potvrdit, že odpovědi na email se opravdu spíš nedočkáte... :-(

31. 12. 2019 04:46 Odeslat příspěvek
To skoro vypada, ze ani nema smysl o ni zadat.. chtel jsem ji kvuli nulovemu poplatku za vedeni a nizkemu uroku, ale ted uz mi prijde asi lepsi KB 4U nebo RB EASY.

Dotaz pro ty z vas co ji maji: Ma smysl do toho jit? Pouzivate ji? Jak je to aktualne s akceptaci?

31. 12. 2019 07:42 Odeslat příspěvek
Polistuj v histórii vlákna...

Samozrejme, že je akceptovaná a používaná
KB nazýva 13.9% super nízky úrok? Wtf haha

31. 12. 2019 09:47 Odeslat příspěvek
DC jako doplňková KK může být dobrá, jako hlavní rozhodně ne. Já ji mám a zbavovat se ji určitě nebudu.
KB 4U je zajímavý produkt, ale ne pro úvěrování. Úrok 14% je stále vysoký.

8. 2. 2020 20:39 Odeslat příspěvek
Má prosím někdo přehled které čerpací stanice akceptuji DC a tudíž je lze použit k aktivaci cestovního pojištění? Já vím určitě o Globusu a dříve jsme používal MOL, ale aktuální stav neznám...

8. 2. 2020 20:54 Odeslat příspěvek
Nedavno som to písal. Ono (chip + pin)
Nálepku ma Albert aj Eurooil
Benzína u nas nie.

8. 2. 2020 21:19 Odeslat příspěvek
Určitě podporují OMV a Eurooil.

9. 2. 2020 12:59 Odeslat příspěvek
Já ji sice mám ale je v šuplíku a nevidím důvod ji vytahovat. Teď otravovali že nemají můj aktuální OP což je blbost tak počkám co se stane ...

22. 3. 2020 22:26 Odeslat příspěvek
Alza zmenila bránu a DC už neberie (online)

22. 3. 2020 23:52 Odeslat příspěvek
Bere. I když tam není logo, tak lze kartu zadat a platba proběhne.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 3. 2020 22:24 Odeslat příspěvek
Na "slovenskej" stránke Alzi už bohužial neakceptuje -práve odskúšané a potvrdene aj cez infolinku.
Diners neprejde ani ako platba online / ani dobitie kreditu (skúsil som aj starú aj novú (chipovu) kartu).

možno to je v CZ verzii inak...

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 75, 76, 77, 78, 79  Další stránka
Stránka 78 z 79 [ Příspěvků: 1178 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies