FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Prémiové účty u českých bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 7. 2019 12:06 Odeslat příspěvek
Ne. Při zařízení účtu jsem měl na debetce 20k. Změnil jsem to na 500k přes mobil a pak zase zpátky úplně bez problému.
Poslední příspěvek

Offline - Návštěvník Profil 
22. 7. 2019 12:37 Odeslat příspěvek
Diky za reakci. Jasny, ale porad je tedy nutne to nejdrive zvysit s bankou a az potom si s tim clovek muze hrat sam (do limitu domluveneho s bankou) dle svych potreb a predstav. Taky si to tedy zvysim telefonicky, lepsi nez chodit na pobocku, ale proc to u debetnich karet omezuji jde mimo me...

22. 7. 2019 13:36 Odeslat příspěvek
Není nebo aspoň u mě nebylo. V bance jsem byl akorát založit účet. Tam jsme se domluvili na 20k (víc na debetce nepotřebuju). Až při téhle debatě jsem to zkusil změnit a šlo to. Nikam jsem volat ani chodit nemusel.

22. 7. 2019 13:43 Odeslat příspěvek
Ach tak, ja to pochopil, ze jste to zmenil (navysil na tech 500k) pres telefon s zivolou na druhy strane (telefonicky pres pobocku). Tak to me to nejde navysit vic nez na 50k.

22. 7. 2019 14:04 Odeslat příspěvek
Mi taky přímo v mobilní aplikaci IB ČSOB svítí možnost nastavení limitu 5-500k. Nikde jsem nic neměnil nikde jsem nežádal o žádné navýšení, prostě to tam je...

22. 7. 2019 14:53 Odeslat příspěvek
Asi záleží na kartě.

VISA Classic vydaná k EUR účtu - 100 až 150 tisíc
VISA Infinite (debit) k CZK účtu - 5 tisíc až 500 tisíc
MC World Elite (credit) - 5 tisíc až limit kreditky

22. 7. 2019 20:38 Odeslat příspěvek
Asi taky zalezi, o jaky limit jde. Ja jsem si snazil nastavit vyssi "Limit pro platby kartou pres internet" a tam mi to nabizi pouze 5-50k.
Limit pro platby a vybery si skutecne mohu nastavit 5-500k.
Pak tam mam taky natvrdo nastaveny "Celkovy limit pro nakupy" na 50k a to nejde zmenit ani jednim smerem.

Offline - Diskutér Profil 
24. 7. 2019 15:41 Odeslat příspěvek
Je možnost dostat ČSOB Premium pro rodinného příslušníka, který nesplňuje podmínky obratu?

Offline - Nadšenec Profil 
24. 7. 2019 18:03 Odeslat příspěvek
Nie, odporucia Ti cez jeho ucet tocit 50k mesacne

Offline - Diskutér Profil 
24. 7. 2019 21:52 Odeslat příspěvek
Dá se to reálně dostat pro 18 letou dceru?

25. 7. 2019 04:35 Odeslat příspěvek
Zakladaju to kazdej socke, tak preco nie :-)

25. 7. 2019 06:32 Odeslat příspěvek
Účet určitě. U kreditky, která dělá ty výhody, ale dost pochybuju, pokud dcera nepracuje.

25. 7. 2019 07:04 Odeslat příspěvek
To sa da zariadit. Napr.sa za nu zaruci otec alebo naviaze nejake peniaze voci kreditnemu limitu

25. 7. 2019 07:07 Odeslat příspěvek
Účet možná udělají, ale přijde mi to takové hodně oprsklé. Téměř jistě je jasné, že dcera nemůže splňovat podmínky příjmu. Pokud by se plnila jiná kritéria, tak ok. A jak už padlo kreditní kartu bez příjmu nedostane, takže většina výhod padá (cestovní pojištění, salonky, prodloužená záruka, storno pojištění) a zůstává jedno že tří pojištění (odpovědnost, internetové rizika, právní pojištění řidiče).

Offline - Administrátor Profil 
25. 7. 2019 07:40 Odeslat příspěvek
Co se týče ČSOB, tak je to hodně o bankéři. Já dostal kreditku jen na základě prohlášení o příjmech, nemusel jsem nic dokládat, kamarádovi na jiné pobočce (a o něco později) odmítli kreditku vydat bez potvrzení od zaměstnavatele.

Je to prémiový produkt, takže MOŽNÁ, že lze zařídit určitá nestandardní řešení "mimo systém", pokud bude klient vypadat pro banku zajímavě - řekněme, že otec bude kritéria splňovat s velkou rezervou a bude pro banku zajímavý klient a řekne, že si rád zřídí ještě nějaké produkty, ale že podmínkou je, že stejný účet zřídí i jeho dceři, která kritéria nesplňuje, tak je možné, že zde banka najde řešení.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 293  Další stránka
Stránka 222 z 293 [ Příspěvků: 4389 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies