FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Prémiové účty u českých bank

Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 6. 2022 11:17 Odeslat příspěvek
ad EP - v měsíčním výpisu na konci máš počet vyčerpaných
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 6. 2022 12:00 Odeslat příspěvek
tak kauza lounge key a expirovana karta EP - vypada to, ze smudlove v lounge key nemaji korektne implementovane 3D secure. po pokudu o pridani karty v profilu se objevi v george klici autorizace na 1EUR, ale web vyhodi dialog bez textu s cervenym vykricnikem. Po kliknuti na zelene tlacitko bez textu se karta neprida.
jsem zvedavy, co bude s tema autorizacema.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 6. 2022 12:19 Odeslat příspěvek
Zdá se, že počty vstupů v LK nyní nefungují. Taky bych měl mít 1 vybraný (ČSOB Premium) a nyní to ukazuje samé nuly. Před pár dny to bylo OK.


Offline - Návštěvník Profil 
24. 6. 2022 12:25 Odeslat příspěvek
No jo, ale to teda znamená, že se ty vstupy budou platit 8-D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 6. 2022 12:52 Odeslat příspěvek
jumpmans píše
tak kauza lounge key a expirovana karta EP - vypada to, ze smudlove v lounge key nemaji korektne implementovane 3D secure. po pokudu o pridani karty v profilu se objevi v george klici autorizace na 1EUR, ale web vyhodi dialog bez textu s cervenym vykricnikem. Po kliknuti na zelene tlacitko bez textu se karta neprida.
jsem zvedavy, co bude s tema autorizacema.


úplně stejný stav s ČSOB kartou, po pár dnech autorizace zmizely


Offline - Přeborník Profil 
24. 6. 2022 14:25 Odeslat příspěvek
U Erste Premier jsou ke stažení nové podmínky pro cestovní pojištění – léčebné výlohy limit nově 50 mil. vč. COVID, pojištění „karanténa“ (jen na nečekaně nařízenou COVID karanténu) do 30 tis. V dokumentu je platnost od 23. 6., a na webu už ten 50 mil. limit je reflektovaný.

Podrobně jsem to zatím nesrovnával, a nevidím zatím žádné výslovné oznámení o platnosti pro stávající klienty.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 7. 2022 15:58 Odeslat příspěvek
Ahoj, měl bych dotaz na více zkusene. Velmi casto litam, ale jelikoz si letenky platim sam, tak nelitam stale se stejnou spolecnosti/alianci, ale vzdy volim nejlevnejsi moznost a tudiz nemam u zadna ze 3 leteckych alianci gold status, ktery by mi umoznoval vstup do salonku. Mam ucet u CSOB kde mam diky kk MC World elite vstupy do salonku ve Vidni a Praze na T1 a 4 vstupy na Lounge Key. Jelikoz mi to nestaci (potreboval bych cca 20 - 30 vstupu rocne) a uvital bych i moznost vstupu do salonku v Praze na T2 odkud letam nejcasteji uvazuji o uctu u EP.

1) Je mi nekdo schopny vysvetlit, jak funguje jejich bilancni kriterium v realu? Pokud budu mit kk s limitem 100k pocita se techto 100k do bilancniho kriteria a tudiz staci mít depozit 150k napr. na sporicim uctu ke splneni podminek?

2) Existuje nejaka levnejsi a lepsi moznost jak se dostat ke vstupum do salonku? Neco na styl AMEX platinum karty k niz je PP select?

Predem diky za tipy/rady/doporuceni.


Offline - Návštěvník Profil 
1. 7. 2022 16:07 Odeslat příspěvek
Při takovém objemu letů, nevyplatí se ti PP Prestige? Na internetu se dají najít kódy na 10 % snad po celý rok, sem tam je promo i na 25 %.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 7. 2022 16:20 Odeslat příspěvek
uvazuji o tom, nicmene jsem se chtel nejdriv zeptat zda nekdo neví o nějake lepší (např. hosti zdarma jako u PP select) a nebo levnejsi variante.


Offline - Nadšenec Profil 
6. 7. 2022 15:39 Odeslat příspěvek
marcurba píše
K ČSOB premium má každý zákazník standardně 4 LoungeKey vstup. Já letos zatím využil jeden, v aplikaci LoungeKey mi to ukazuje 0 volných vstupů a 0 využitých, na webu LK 1 využitý a nula volných. Máte to někdo podobně?

ČSOB nejprve poradili kontaktoval LoungeKey, což jsem odmítnul, jejich zákaznická podpora má 30 dnů na odpověď a ani tak neodpoví, takže reklamace/stížnost/podnět přes stránky ČSOB.

Erste Premier informaci o počtu zbývajících volných vstupů raději nikde ani neuvádí :)


Mám stejný problém. V neděli odlétám a chci využít salónek, tak pak dám vědět jestli projdu přes lounge key. Nebo to už snad někdo v mezičase zkoušel?


Offline - Nadšenec Profil 
6. 7. 2022 15:49 Odeslat příspěvek
Přišel mi email z ČSOB Premium

Citace
Vaše cestovní pojištění ke kartě je ještě lepší

Vážený pane xxx,

užívejte si své cesty a starosti nechte na nás, cestovní pojištění ke kartě, které u nás máte, je teď ještě lepší než dřív:


V rodinné variantě máte děti pojištěné až do 21 let (dřív 18) i když cestují bez vás

Zahrnuli jsme onemocnění Covid mezi akutní onemocnění – pokud na dovolené onemocnítě Covidem a budete muset zůstat v karanténě, zaplatíme vám nezbytně nutné výdaje na ubytování a stravu po dobu pobytu.

Součástí asistenčních služeb je i lékař na telefonu – lékař asistenční služby s Vámi zkonzultuje zdravotní stav a doporučí vám např. vhodné léky nebo v případě horších obtíží návštěvu lékařského zařízení. Asistenční služba Vám najde vhodné lékařské zařízení.

Proplatíme Vám nutné telefonáty na asistenční linku – už ani korunu za to, že se chcete dovolat pomoci – zaplatíme za vás hovory ze zahraničí s asistenční službou až do výše 5000 Kč

Cena se nemění, pojistné zůstává pořád stejné


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 7. 2022 18:24 Odeslat příspěvek
A kdo bude jak prokazovat, jestli to je covid nebo rýmička? Stačí antigenní test, nebo musí být PCR test? A kdo ho bude v zahraničí platit? Aby tam nestál víc jak 5000 Kč?


Offline - Návštěvník Profil 
6. 7. 2022 19:51 Odeslat příspěvek
Už někdo vyřešil ten problém s autorizací nové karty na webu loungekey? Nebo je tam někde nějaký jiný postup, jak autorizovat novou kartu pro existující LK účet? Dík!


Offline - Diskutér Profil 
7. 7. 2022 09:50 Odeslat příspěvek
Mně šla karta normálně registrovat.


Naposledy upravil PULPANM dne 7. 7. 2022 14:35, celkově upraveno 1


Offline - Diskutér Profil 
7. 7. 2022 13:33 Odeslat příspěvek
Nešla mi aktualizovat karta u EP ani přidat nová v ČSOB Premium
Podstatné je, že fungovala v salonku, vyzkoušeno 2x
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319 ... 355  Další stránka
Stránka 316 z 355 [ Příspěvků: 5316 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies