FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

Prémiové účty u českých bank

Offline - Inventář Profil 
1. 2. 2021 13:35 Odeslat příspěvek
On je asi v něčem problém, že? Jinak asi není problém poslat začerněný výpis s onou transakcí.
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
1. 2. 2021 13:37 Odeslat příspěvek
filip893 píše
noi2 píše
Přesně to samé mi říkala i moje bankéřka, abych to neřešil. No a dnes koukám do Geroge a poplatek 1000 Kč za vedení služby EP. 8-D Takže to budu řešit. Příjmové kritérium jsem doposud plnil zasíláním mzdy přímo od zaměstnavatele, plus převod ze svého účtu v jiné bance, neboť 70k Kč čistého fakt neberu.

A to mohu být rád, že je to pouze za 1000 Kč a ne za 2500 Kč podle nového ceníku.

Tohle uz me nedelej, malem ke me jela sanitka nez jsem tam kouk 8-S :-l

Offline - Administrátor Profil 
1. 2. 2021 19:14 Odeslat příspěvek
Já naštěstí také bez poplatku.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 2. 2021 12:22 Odeslat příspěvek
To EP je fakt bordel.

Napred mi volal "premiovy banker" ze tam uz nepracuje a ze mi rad nabidne sluzby odjinud. "Jak asi vite z emailu" - zadny email o zmene bankere jsem samozrejme nedostal.

Koukam do vypisu, a ta tabulka jestli splnuju podminky zmizela. Misto toho jsem se docetl ze jsem udajne za rok 2020 vycerpal LoungeKey vstupy - coz je blbost, ty tri zahranicni cesty co jsem stihl pred COVIDem jsem letel na firmu a mel salonek v letence, takze jsem nepouzil LK ani jedno.

Bordel nad bordel.

Offline - Návštěvník Profil 
18. 2. 2021 13:42 Odeslat příspěvek
Někdo nějaké nové info ohledně EP výpalného 2,5k měsíčně? Mimochodem, není někde v těch materiálech, že to příjmové kritérium se musí plnit na čtvrtletní bázi?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 292, 293, 294, 295, 296
Stránka 296 z 296 [ Příspěvků: 4430 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies