FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Prémiové účty u českých bank

Offline - Diskutér Profil 
20. 3. 2017 08:16 Odeslat příspěvek
1. KK World dava bonusy jen ze standardnich plateb (a par desitek korun me opravdu nevytrhne),
2. bez KK Premium se ochudis o podstatnou cast vyhod nabizenych v ramci CSOB Premium.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 3. 2017 08:16 Odeslat příspěvek
ma někdo zkušenost s tim svetem odmen, když budu mit třeba 3000 bodu, jestli když budu chtit vzit poukazky rekneme u smarty.cz jestli pujdou pouzit na jeden nakup všechny, cili jestli jdou scitat? dik


Online - Inventář Profil 
20. 3. 2017 08:37 Odeslat příspěvek
To spíš záleží na podmínkách daného obchodníka, než na provozovateli programu, ale obecně nevidím problém, proč by to nemělo jít...

-- 20. 3. 2017 09:02 --

Jinak to je právě ta otázka, jaký bude ten měsíční strop - pokud to bude třeba těch 200 Kč, jak ČSOB uváděla na své platební bráně, tak bych si taky příliš nebrousil zuby na hromadné utrácení poukázek - body mají platnost jen 24 měsíců - samozřejmě je možnost si poukázky sice "kupovat" průběžně, ale ty budou mít taky nejspíš nějakou expiraci. Zatím se mi jevilo jako nejpříznivější si body nechat vyplácet jako hotovost na smlouvu stavebního spoření u ČMSS (ale to bude hlavně tím, že tam smlouvu mám), což lze od koruny, ale pokud by si někdo chtěl zakládat smlouvu jen kvůli tomu, tak je dost možné, že by to nakonec pokrylo jen poplatky (to ale může být pořád lepší, než drátem do oka)...


Offline - Návštěvník Profil 
20. 3. 2017 09:44 Odeslat příspěvek
Tak já právě poslal stížnost na ČS - bankéř si vykládá podmínky služby po svém a jak Vám tam nepřijde aspoň 70k, nemáte zájem o hypotéku do 3 dnů aspoň na 8 mega a cenné papíry jsou pro Vás sprosté slovo, tak nejste dostatečně připravení na jejich prémiové jednání - pobočka V Celnici

Jinak kamarád byl minulý týden v ČSOB a bankéřka mu sama nabídla Premium s tím, že rozdíl mezi příjmem a 50k si má přeposlat :D


Offline - Diskutér Profil 
20. 3. 2017 10:26 Odeslat příspěvek
Zajimave, ty stiznosti na pobocku v Celnici. Zakladal jsem tam a vse v pohode.


Offline - Inventář Profil 
20. 3. 2017 10:48 Odeslat příspěvek
fikyyCZ píše
ma někdo zkušenost s tim svetem odmen, když budu mit třeba 3000 bodu, jestli když budu chtit vzit poukazky rekneme u smarty.cz jestli pujdou pouzit na jeden nakup všechny, cili jestli jdou scitat? dik


Smarty mám odzkoušeno uplatnění 2 poukázek na jeden nákup. Předpokládám tedy, že počet není omezen.


Offline - Diskutér Profil 
20. 3. 2017 16:28 Odeslat příspěvek
taylor729 píše
Zajimave, ty stiznosti na pobocku v Celnici. Zakladal jsem tam a vse v pohode.


To bude asi jeden bankéř, kterej by si zasloužil absolvovat školení ještě jednou :mrgreen:


Offline - Návštěvník Profil 
20. 3. 2017 22:42 Odeslat příspěvek
Byl to Lukáš Maxa, řekl bych tak 26 let, čerstvě po škole, ambice velké, zkušenosti nula s hvězdičkou :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 3. 2017 00:05 Odeslat příspěvek
Netušíte, zda je nějaké omezení na typ karty vydané k účtu EP zařízenému pro partnera majitele základního účtu? (Tedy pro partnera, který podle nových podmínek nemusí plnit kritéria pro vedení účtu zdarma) Bankéřka mi dnes zdělila, že zařízení účtu nebude problém, ale bude to jen s MC. Hodila by se samořejmě víc Visa vzhledem k PP a 4 vstupům zdarma.

Nenalezl jsem nikde, zda je to nějaké pravidlo, že k těm přidruženým účtům vydávají jen MC? Máte kdyžtak někdo zkušenost?


Offline - Administrátor Profil 
21. 3. 2017 08:23 Odeslat příspěvek
Moje přítelkyně má normálně obě karty. Že by nějaká změna podmínek?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 3. 2017 09:26 Odeslat příspěvek
fanosch píše
Nenalezl jsem nikde, zda je to nějaké pravidlo, že k těm přidruženým účtům vydávají jen MC? Máte kdyžtak někdo zkušenost?

nebude to tim, ze kdyz si nechas vystavit MC debetku tak Visu daj jen jako kreditku? a vzhledem k tomu, ze je to samostatny ucet - t.j. samostatny uverovy produkt tak zadatelka musi projit scoringem na prideleni KK?

@patrikchrz - ma pritelkyne vlastni uverovy ucet pro tu visu?


Offline - Administrátor Profil 
21. 3. 2017 09:33 Odeslat příspěvek
Máme oba samostatné účty a liší se jen tím, že jsou propojené a tím pádem se podmínka pro bezplatné vedení vztahuje na oba dohromady - tedy stačí když na obou účtech dohromady je pohyb 50 tisíc a oba jsou vedeny zdarma - tak mi to alespoň řekla osobní bankéřka. Jiným lidem zde na fóru ale osobní bankéř řekl, že důležitý je pohyb u "hlavního" účtu, tedy že tam musí být obrat 50 tisíc. Já splňuji obě podmínky.

Obě (tedy vlastně všechny čtyři) karty máme vydané jako debetní, každý máme svoji Priority Pass kartu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 3. 2017 11:12 Odeslat příspěvek
jumpmans píše
nebude to tim, ze kdyz si nechas vystavit MC debetku tak Visu daj jen jako kreditku? a vzhledem k tomu, ze je to samostatny ucet - t.j. samostatny uverovy produkt tak zadatelka musi projit scoringem na prideleni KK


EP právě na rozdíl CSOB premium vydává obě karty jako debitní, takže není problém s schvalováním KK. Přišlo mi, že i tu Visu vydávají automaticky každému a o tu MC spíš pokud projeví zájem. (Je i v té smlouvě na prvním místě)

Spíš bych to tipoval na to, že vydání Visa s PP a pojištěním je sotjí zvlášť při využívání těch salonků víc a tak jsou s tím opatrnější, pokud na první pohled nevidí jednoznačný přínos od toho klienta..


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 3. 2017 12:46 Odeslat příspěvek
Zfarma ti daji debetni jen jednu. bud visa nebo mc. Kdyz chces obe tak musis mit visa jkao kk s mc jako debit. Pokud bys chtel dve debetky tak ano, visu muzes mit ale jen za poplatek.
Pokud chces jen jednu debetku muzes si vybrat visa nebo mc.
Mc se u EP jako kk nevydava


Offline - Návštěvník Profil 
21. 3. 2017 12:52 Odeslat příspěvek
Mám u EP dvě debetky zdarma - MC a VISA...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 355  Další stránka
Stránka 82 z 355 [ Příspěvků: 5316 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies