FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Prémiové účty u českých bank

Offline - Diskutér Profil 
14. 3. 2017 18:34 Odeslat příspěvek
Mě karty včetně PP přišly normálně poštou. Jak vidno máš "profesionálního" bankéře. Já při potřebě něco řešit jsem dotáhnul i na jinou pobočku než mám, dostal jsem kafe a do 3 minut si pro mě doběhl bankéř a začal se mi i bez objednání věnovat :D
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
14. 3. 2017 18:56 Odeslat příspěvek
Na pobočce jsem byl jednou (přišel jsem naslepo, meli cas). Kartu poslali domu a zbytek jsem resil s bankerem mailem, odpovidal do par hodin.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 3. 2017 19:23 Odeslat příspěvek
Von je ripper6 trochu jinej, tak má asi i jinou péči...


Offline - Poslední varování Profil 
14. 3. 2017 20:11 Odeslat příspěvek
Je to pobocka V Celnici 5, tam to tak teda nefunguje. Jinak by mohli zavolat jinyho bankere, ale k tomu se nemeli.


Offline - Diskutér Profil 
14. 3. 2017 21:06 Odeslat příspěvek
Tak přeci prémiové bankovnictví funguje. Důležitý je výhradní individuální vztah se svým bankéřem. Telefonicky a mailem to jde o něco rychleji, osobní kontakt prostě trvá. V luxusní restauraci se také nenajíte stejně rychle jako v McDonaldu. Kdo chce rychlost a flexibilitu při správě účtu, měl by si zřídit úplně obyčejný účet a nekomplikovat si život exkuzivními produkty, které mají zákonitě svoje specifika. Nejsou to produkty pro každého. Jinak komunikace s bankéřem není jednostranná, není vždycky chyba na straně banky.


Offline - Diskutér Profil 
14. 3. 2017 22:19 Odeslat příspěvek
ripper6 píše
Je to pobocka V Celnici 5, tam to tak teda nefunguje. Jinak by mohli zavolat jinyho bankere, ale k tomu se nemeli.

Zrovna tam mě odbavili bez objednání a nemám tam bankéře :mrgreen:


Offline - Inventář Profil 
15. 3. 2017 06:37 Odeslat příspěvek
Ono, když nemluvíš česky, ani žádným kultivovaným cizím jazykem, ale jakousi údajnou žižkovštinou, tak tě ani při nejlepší vůli odbavit nemohou. :D


Offline - Poslední varování Profil 
15. 3. 2017 11:46 Odeslat příspěvek
drkarel: tak to spis nevim jak to chodi u tehlech uctu, pri trose drzosti asi vezmou.
Je zajmavy ze me napsal osobni banker, ze ma par otazek k uctu na me a rad by to resil se mnou a jestli muzu prijit teda dalsi den :)
Mozna se chce zeptat, zda to nemam jen na to abych to pouzil, ale zda budu tam taky jim neco prispivat :D


Offline - Poslední varování Profil 
15. 3. 2017 22:36 Odeslat příspěvek
taylor729 píše
Ja mam ucet od října, banker rikal ze do konce roku podminky plnit nemusim, tudiz ted koncim prvni ctvrtleti a obrat plnim jen vklady hotovosti. Tak snad mi tech 1000/mes nenauctuji ;)

Na to pozor, zalezi jakej je, me treba bylo receno ze o klienty ktery jsi tam preposlou / vlozi penize jen a tzv "protoci" nemaji zajem. Takovy lidi ani jim nedovoluje manager. Ty penize co tam das, mas utracet z toho uctu a ne aby tam byla transakce prijem a za par dnu odchod do dalsi jine banky. Me rekl ze priste by to mohlo byt za poplatek. Mam to ted nove informaci. Dle podminek to takto psano neni
https://www.erstepremier.cz/static_prem ... 1_2017.pdf

z tech lze chapat ze snad to mas splnit behem 3 mesicu a to klidne celkem... tj mesic treba 10tisic a pak treba 200 000czk. Tim byse nemelo nic stat. Jestli muzou poplatek pak jen tak napalit, to nevim, z toho uz se to presne nedoctu :( Pokud ma nekdo takovou zkusenost, ze mu to tak banker rek, at se pripadne podeli.
Jen to hned sledoval a resil ze jako takle ne a ukazal na monitoru :-!


Offline - Diskutér Profil 
16. 3. 2017 06:24 Odeslat příspěvek
Říkat mohou co chtějí, důležité jsou podmínky. Nicméně do budoucna to jistě osekají, současná podoba prémiových účtů pro socky přeposílače nemá logiku.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 3. 2017 07:54 Odeslat příspěvek
to vam jako fakt vola banker a říká, ze preposilani sledujou a ze vam muzou napalit poplatek?


Offline - Diskutér Profil 
16. 3. 2017 08:02 Odeslat příspěvek
Již jsem to tu psal a potvrzuji, že přeposílání peněz mezi vlastními účty v EP neberou. Je to na jejich vůli, jak se k tomu postaví.


Offline - Inventář Profil 
16. 3. 2017 08:22 Odeslat příspěvek
A jak jinak by si představovali plnění těch podmínek? Držet tam 1,5 melounu na superspořicím účtu za 0,2 %?

Kdyby neakceptovali pohyb mezi mými účty, klidně si to přepošlu i z cizího nebo firemního, není problém. Já bych s nima klidně i investoval, kdyby to mělo nějakou úroveň. Zatím to bylo jen tlačení do jakýchkoliv fondů, aby shrábli provizi, to je pro mě taky nezajímavé.


Offline - Diskutér Profil 
16. 3. 2017 09:13 Odeslat příspěvek
Záleží, jak člověk účet využívá a jak s bankou komunikuje. Myslím, že službu podstatně v dohledné době neomezí, ale přitvrdí vyžadování plnění podmínek. Na službu není právní nárok, mohou jí neposkytnout, i když formálně klient podmínky plní...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 3. 2017 09:15 Odeslat příspěvek
presne tak, banka muze vypovedet smlouvu bez udani duvodu.... uvidime jak dlouho je bude bavit nechat paberkovat prizivniky....
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 355  Další stránka
Stránka 77 z 355 [ Příspěvků: 5316 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies