FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Prémiové účty u českých bank

Offline - Poslední varování Profil 
16. 7. 2021 09:48 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
frelichl píše
Po dobu covidu privatni security nefunguje (nebo minimalne nefungovala v lednu a v breznu).

Deska privátní security u Erste salonku fungovala. A nabídka Erste salonku celkem dobrá

Dotaz, mas i nejake jidlo v letadle? :) Me se to seslo pri jinem letu tj piti, jidlo v letadle + salonek a malem jsem se poblil a tak uz me potom ani dalsi salonek nezajmal :D
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 7. 2021 10:57 Odeslat příspěvek
Patriku připlácí se něco za privátní security u Erste Premier účtu? Pokud ano, kolik? Děkuji.

PatrikChrz píše
frelichl píše
Po dobu covidu privatni security nefunguje (nebo minimalne nefungovala v lednu a v breznu).

Deska privátní security u Erste salonku fungovala. A nabídka Erste salonku celkem dobrá


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 7. 2021 21:37 Odeslat příspěvek
Ne. Nepriplaci. Jen jdes z odbavovaci haly rovnou nahoru po schodisti k salonkum a obsluze u security ukazes EP platebni kartu


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 7. 2021 09:34 Odeslat příspěvek
kubago píše
Erste premier a změna podmínek od 1.9.2021:

Bankéř mi potvrdil, že kromě přijmových kritérií, by jednoduše stačilo navýšit úvěrový rámec na kreditce tak, aby spolu ze zůstatkem na účtě to dělalo těch 250 tisíc. A je jedno jak ho čerpáte/nečerpáte.
Tzn navýšit kreditku např. ze 50k na 200k a 50k mít jako hotovost na účtě. (Nebo rovnou 250k kreditku)

Vidíte v tom někdo potencionální problémy, na které si dát pozor? Teď myslím ohledně moji bonity a případně dalších rizik souvisejících s tak vysokým úvěrovým rámcem.
Doplním, že si aktuálně neplánuji brát jinou půjčku či hypotéku a neplánuji využívat celou částku úvěru. Jednoduše mi jde o to splnit podmínky.


Jak jsem chápal, mělo by to být Ok - bez ohledu na úroveň faktického čerpání.

Také bych chtěl využít limitu kreditní karty, ale navíc k tomu přidat protiinflační dluhopisy - to by mohlo fungovat, ne? Jen nevím, jak ty dluhopisy budou počítat - podle odeslaných částek na účet v ČNB?

Ovšem jestli budou pravidelně zvyšovat částky v bilanční sumě, tak mne to přestane bavit, zbytek peněz mám v ETF a radikální změny neplánuji…


Offline - Návštěvník Profil 
30. 7. 2021 19:51 Odeslat příspěvek
Měl bych prosím dotaz k salonku Erste na letišti v Praze. Pokud jsem to dobře pochopil, tak na rozdíl do salonku RB, se do Erste dá dostat až po odbavení zavazadel - tedy cca 2 hodiny před odletem. Máte někdo zkušenosti, že je to tak? Díky


Offline - Návštěvník Profil 
30. 7. 2021 20:30 Odeslat příspěvek
Salonek EP je az za security (at uz jdes pres normalni nebo jejich privatni), takze se zavazadly pro odbaveni se tam nedostanes (respektive mozna jo, ale nesmi v nich byt veci ktere nemuzou na palubu).


Offline - Návštěvník Profil 
4. 8. 2021 10:39 Odeslat příspěvek
Salonek Erste je hlavně na terminálu 2, takže evropské lety. Pokud cestuješ na lehko, tak tam můžeš klidně s příručním na 5 hodin před odletem. Občas tě upozorní, že doba v salonku je omezene ná x hodin, ale nikdo to nikdy nekontroloval...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 8. 2021 12:39 Odeslat příspěvek
Chlapi, muzu mit dotaz jak chapete bilancni kriterium u EP: V bilančním kritériu se uvažuje zůstatek úverů u České Spořitelny. Považuje se za zůstatek schválené částka úvěru, vyčerpaná částka, nebo nesplacená částka úvěru (tj. rozdíl mezi vvyčerpanou částkou a splacenou jistinou)? Diky.


Offline - Administrátor Profil 
6. 8. 2021 13:46 Odeslat příspěvek
mulisano píše
Měl bych prosím dotaz k salonku Erste na letišti v Praze. Pokud jsem to dobře pochopil, tak na rozdíl do salonku RB, se do Erste dá dostat až po odbavení zavazadel - tedy cca 2 hodiny před odletem. Máte někdo zkušenosti, že je to tak? Díky

Pokud máš elektronickou letenku a jen příručák, tak tě celníci pustí kdykoliv v daný den, třeba hned ráno. Ve většině salonků bývá doba pobytu 3 až 4 hodiny, ale u Erste jsem žádné podmínky nenalezl


Offline - Poslední varování Profil 
10. 8. 2021 08:50 Odeslat příspěvek
Me ted napadlo tema u ruznych Premium uctu, je nekde cestovni pojisteni alespon na 100 milionu? :)

Vim ze snad jedine pojisteni kdysi bez omezeni mela Axa, vsechny pojistovny napr pres Erste Kooperativa, UCB Premium - Allianz, Komercni Banka... vse to bylo snad nekde jako max 10 milionu, ale ctu ze je to dnes nic :(

viz napr
Kromě něj ale musíte před odletem mít také pojištění s krytím léčby covidu s výlohami na minimálně 100 tisíc amerických dolarů, doložit rezervaci hotelu s certifikací SHA+ a rezervaci letenky.
https://www.novinky.cz/cestovani/clanek ... o-40368527

pozn. navic pojistne plneni je na nic, nebude uznano
2) Podléhá cestování do zahraničí podmínce doporučení ze strany oficiálních institucí (např.
MZV ČR)? Co když je do některé země vydáno varování před cestami?
Ano, ČSOB Pojišťovna se řídí informacemi zveřejňovanými oficiálními institucemi, především MZV ČR. Pokud
bude vydáno výslovné varování nebo zákaz cestovat do dané země z důvodů spojených s Covidem-19 a pojištěný tam přesto vycestuje, pojistné plnění nebude poskytnuto. Tyto země jsou na tzv. semaforu označeny
černou barvou.


Offline - Diskutér Profil 
10. 8. 2021 10:26 Odeslat příspěvek
S extrémním rizikem nákazy COVID-19 (černá barva)
Botswana, Brazílie, Eswatini (Svazijsko), Indie, Jihoafrická republika, Kolumbie, Lesotho, Malawi, Mosambik, Namíbie, Nepál, Paraguay, Peru, Rusko, Tanzánie (včetně ostrovů Zanzibar a Pemba), Tunisko, Zambie a Zimbabwe

Thajsko je tmavě červené, stejně jako většina států světa.

Jinak ano, 100 milionů má třeba ČSOB premium.


Offline - Inventář Profil 
10. 8. 2021 12:41 Odeslat příspěvek
Zrovna dneska jsem si do Thajska vyřizoval papíry. Země je velká a je docela rozdíl, kam člověk jede.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 8. 2021 17:26 Odeslat příspěvek
Podařilo se již upřesnit nové podmínky pro službu EP platné od 1.9.2021? Zejména ot. započtení st. dluhopisů, rozhodné datum pro splnění podmínek apod. Dík za odpověď.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 8. 2021 08:58 Odeslat příspěvek
Vyjadřoval jste někdo nesouhlas s novými podmínkami Erste premier?
Já čekal, že mi to jednostranně vypoví, ale bankéř chce, abych přijel podepsat nějakou smluvní dokumentaci.
Ale už mi neodpověděl jakou...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 8. 2021 12:52 Odeslat příspěvek
suky: to bude zase nějaký pokus Tě dostat na pobočku, aby Ti mohli něco nabízet.
Souhlas s novými podmínkami přijímáš automaticky, pokud nevyjádříš nesouhlas a tím pádem banka Ti službu vypoví.
Btw u Erste, i pokud by náhodou bylo potřeba podepsat nějakou novou dokumentaci (např. založení dalšího účtu, karty, apod), tak se to dělá běžně dálkově v IB.
Kvůli podpisu nějakého papíru už se na pobočku dávno nechodí.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 ... 355  Další stránka
Stránka 306 z 355 [ Příspěvků: 5316 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies