FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Prémiové účty u českých bank

Offline - Diskutér Profil 
14. 7. 2020 19:17 Odeslat příspěvek
SEPA platby. Jinak to spíš bude za těch x% min. 150,- (spíš bych takhle z paměti tipoval, že min. 250,-).
Poslední příspěvek

14. 7. 2020 19:33 Odeslat příspěvek
Jo, SEPA je za 5, v jiné měně za 250.

14. 7. 2020 19:33 Odeslat příspěvek
Díky moc za ověření! Karta je pak na žádost a za nějakých těch cca 45/měs? To asi klidně oželím, jen by mě zajímalo, jestli vůbec jde vybrat eur nebo usd a za kolik.

15. 7. 2020 07:31 Odeslat příspěvek
I platba v EUR, ale neSEPA, bude za 250,-+. Výběr v měně účtu by měl být za 80,- a nejspíš neomezeně.

15. 7. 2020 09:43 Odeslat příspěvek
ČSOB není vhodná na operace v eur, v usd to mají banky víceméně stejné (spatné)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 7. 2020 11:10 Odeslat příspěvek
minuulý týden jsem si nechal poslat CZK z Mintosu (zahraničí) peníze na ČSOB premium a stálo mě to 150 takže jsem se poučil... :(

15. 7. 2020 12:53 Odeslat příspěvek
Je to tak. Já jsem si tam ten devizovej účet udělal jenom kvůli investicím v EUR. Lepší to má třeba moneta. K účtu je zdarma i debetka s výběrama zdarma v zahraničí a SEPA platby bez poplatku. To už použitelné je.

15. 7. 2020 14:22 Odeslat příspěvek
Pro mě to tedy poslouží jen jako odkladiště, abych neměl na Revolutu zbytečně vysokou částku. Pro konverzi/výběr/útratu to pak pošlu zpět na Revolut.

Offline - Návštěvník Profil 
24. 7. 2020 16:32 Odeslat příspěvek
Zavolala si mne bankerka CSOB Premium, do telefonu mi nic rict nechtela (pry nemohla) a bylo to jen kvuli aktualizaci osobnich udaje (pry narizeni CNB?)..

24. 7. 2020 23:27 Odeslat příspěvek
To by mě zajímalo, kam by mě pozval vzdálený bankéř. Teams, webex, zoom? :-D

28. 7. 2020 15:45 Odeslat příspěvek
Taky mi volala, nejspíš došlo k výměně bankéře na mé pobočce. Prý se mám někdy stavit. Hádám, že mě bude lámat na fondy. Ale asi tam někdy zajdu, abych se ujistil, že dostala info o mém zájmu o nabízené představení v Dejvickém.

14. 8. 2020 14:58 Odeslat příspěvek
Dnes také telefonát od bankéře z ČSOB. Neprobíhají také čistky jako v Erste Premium? :D

14. 8. 2020 15:30 Odeslat příspěvek
Hm, zrovna jsem premyslel jestli nevypovim EP a prejdu k CSOB, ale koukam bych si asi nepomohl.
Do Erste me dotahl banker uz 2x, nabizel, ale nic prilis vlezle nenutil, akorat chce abych tam prisel zas a uz me to nebavi ani na to nechci mrhat cas tam chodit.

14. 8. 2020 17:25 Odeslat příspěvek
Já tam teď šel taky, protože je tam nový bankéř pro prémiové klienty a všechno v pohodě. Do ničeho mě netlačil, ale já s nima investuju, takže na posouzení nejsem ten ideální. Nicméně zatím tady nepsal nikdo nic ve smyslu, že by se začali chovat jako EP, takže věřím, že jsou dal v pohodě.

14. 8. 2020 18:26 Odeslat příspěvek
Vtipný je, že to mám otevřené a spravované přes telefonního bankéře bez navázání na pobočku. Za téhle situace by mě táhli kam? Do nějaké telefonní budky?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277 ... 281  Další stránka
Stránka 274 z 281 [ Příspěvků: 4210 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies