FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Prémiové účty u českých bank

Offline - VIP uživatel Profil 
3. 11. 2020 13:27 Odeslat příspěvek
xls píše
S nějakým excelentním fungováním bych moc nepočítal. Dle mých zkušeností není problém si nechat nějaké drobné ošetření proplatit - ostatní si musí člověk na místě člověk sám zařídit.
Poučení z toho je, že je potřeba se spoléhat hlavně na sebe a známé.

ČSOB má/používá Axa Assistance.
Poslední příspěvek

Offline - Nadšenec Profil 
3. 11. 2020 17:32 Odeslat příspěvek
AXA Assistance využívá také Komerční banka. RB využívá Europ Assistance, ČS/EP Global Assistance. MMB Cardif Assistance.

Máte zkušenosti s cestovním pojištěním UCB, které zajišťuje Allianz?

Offline - Diskutér Profil 
4. 11. 2020 17:12 Odeslat příspěvek
dalich píše
xls píše
ČSOB má/používá Axa Assistance.
Už ne. Už voláš do ČSOB Pojišťovny. Využil jsem to v Rakousku a opravdu ta jejich pomoc fungovala.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 11. 2020 23:53 Odeslat příspěvek
Má smysl řešit pojištění na kreditce? Roční pojištění na úrazy včetně sportu po EU stojí někde 800-1000 Kč, když máte u pojišťovny už nějaký produkt. U bank mi přijde, že je to vždy nějak oseknuté, s nějakými kličkami.

Offline - Administrátor Profil 
7. 11. 2020 10:37 Odeslat příspěvek
Záleží na tom, jak které. Pojištění léčebných výloh je, zejména u prémiových účtů, dobré a často zdarma. Úrazové pojištění je na částky, které nic neřeší (obvykle statisíce).

Offline - Inventář Profil 
7. 11. 2020 15:10 Odeslat příspěvek
Muzes zkusit klickovat proti bance, treba odstoupit do 14 dnu, navic kdyz ti nic nebrani mit vice pojistek soucasne.

7. 11. 2020 16:49 Odeslat příspěvek
Přesně tak, já jich mám celkem pět (ČS, ČSOB, UCB, KB a SB) a už se mi to hodilo. Protože třeba zrušení letu není to samé, co zpoždění a ne všechny pojistky ho kryjí

7. 11. 2020 17:50 Odeslat příspěvek
Něco co by zaplatilo pobyt na nadstandardním pokoji by v nabídce bank nebylo?

8. 11. 2020 00:07 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Přesně tak, já jich mám celkem pět (ČS, ČSOB, UCB, KB a SB) a už se mi to hodilo. Protože třeba zrušení letu není to samé, co zpoždění a ne všechny pojistky ho kryjí

Mám to podobně a docela by mě zajímalo, jak to pak děláš. Nahlásíš na všech pojišťovnách pojistnou událost a pak následně zjišťuješ, co ony na to? Nebo si pak nastuduješ podmínky a vybereš jednu a tam pak jednáš?

8. 11. 2020 05:06 Odeslat příspěvek
Lafayette16 píše
PatrikChrz píše

Mám to podobně a docela by mě zajímalo, jak to pak děláš. Nahlásíš na všech pojišťovnách pojistnou událost a pak následně zjišťuješ, co ony na to? Nebo si pak nastuduješ podmínky a vybereš jednu a tam pak jednáš?

Napsal jsem dotazy svým bankéřům. Dva z nich odpověděli, že se to vztahuje, dva, že ne a jeden neodpověděl. Tak jsem si hodil korunou a nahlásil u Komerční banky.

Offline - Návštěvník Profil 
8. 11. 2020 11:35 Odeslat příspěvek
Ono nejde nahlasit stejnou pojistnou udalost u vice pojistoven pokud to mam sjednano? Mel jsem za to, ze ano.

8. 11. 2020 11:41 Odeslat příspěvek
https://www.mesec.cz/clanky/vicenasobne ... -vicekrat/

14. 11. 2020 14:19 Odeslat příspěvek
Pojisteni u cest do zahranici je asi v dnesni dobe jedno ne? :)
Ctu zde ze pojisteni je neplatne :(
a nemusim zrejme hadat ze tak to bude mit vetsina pojistoven at uz mam Premium konto vsude....

V případě vycestování do lokality, do které MZV ČR nebo jiné mezinárodní instituce vydaly doporučení tam necestovat čizakázaly tam vycestovat, nekryje pojištění léčebných výloh náklady na léčbu onemocnění v souvislosti s COVID-19.

https://travelmaps.state.gov/TSGMap/?ex ... .490597364

https://www.kb.cz/cs/obcane/pojisteni/c ... -ke-kartam

Pro upresneni hned moje oblibena lokalita tak treba z praxe...
nemyslim ted covid 19 ale vseobecne...

- s výjimkou velkých měst se nedoporučuje cesta do departamentů Putumayo, Arauca, Cauca, Caquetá, Guaviare, Guainía, Vichada a Norte de Santander,
- departament Meta (kromě hlavního města Villavicencio a turistického lákadla Caňo Cristales),
https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_ ... other.html
Argument: lze ale bezne nalezt ze napr do Cano Cristales se cestuje.
Pokud tam teda nekdo vstoupi, znamena to ze jeho top pojisteni je vlastne neplatne v dane lokalite. Plati ale vsak nadale mimo uvedene lokality.
Problem je ze Ministerstvo ma casto zavadejici udaje a do hromady zemi ale i lokalit pise aby lidi necestovali, jinde je to spis politicke.

V pripade covid 19, tak bude urcite problem v danem state s pojistenim? Pokud tam nekdo presto jede? :)

Offline - Nadšenec Profil 
15. 11. 2020 06:59 Odeslat příspěvek
Je nutne plnit obrat hned prvni mesic v kterem doslo k aktivaci CSOB Premium?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 11. 2020 08:26 Odeslat příspěvek
Poprvé musí být podmínky splněny 4. měsíc od založení -- první 3 měsíce nemusí být splněno nic.

Viz článek 6.2 v podmínkách služby: https://www.csob.cz/portal/documents/13 ... remium.pdf

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287 ... 293  Další stránka
Stránka 284 z 293 [ Příspěvků: 4389 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies