FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Prémiové účty u českých bank

Offline - Nadšenec Profil 
16. 11. 2020 01:08 Odeslat příspěvek
_dank: Dik moc.
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 11. 2020 20:49 Odeslat příspěvek
Erste Premier - změny 2021
Doba se přiblížila a rád bych znovu rozproudil diskuzi ohledně nových podmínek.
- máte někdo aktuální info jak chce ČS postupovat pro ověření položky jako mzda ?
- to samé jak chtějí ověřovat "ostatní příjmy" ?
- také to na vás dělá dojem, že je to "jen hra nervů" - dáme 2500Kč poplatek - však oni se polekají a vypoví sami ?

Předem díky za názor

Offline - Diskutér Profil 
19. 11. 2020 00:29 Odeslat příspěvek
Co ti nabídnou lepšího než v ČSOB Premium? Mě by to za ty nervy nestálo :-)

19. 11. 2020 10:24 Odeslat příspěvek
S ČSOB premium jsem celkem spokojený, zatím mám ale RB jako hlavní banku + dalších XY bank, nechci vsázet vše na jednu kartu

19. 11. 2020 11:41 Odeslat příspěvek
Tom_i píše
Erste Premier - změny 2021
Doba se přiblížila a rád bych znovu rozproudil diskuzi ohledně nových podmínek.
- máte někdo aktuální info jak chce ČS postupovat pro ověření položky jako mzda ?
- to samé jak chtějí ověřovat "ostatní příjmy" ?
- také to na vás dělá dojem, že je to "jen hra nervů" - dáme 2500Kč poplatek - však oni se polekají a vypoví sami ?

Předem díky za názor

Je to hra nervu, mozne to je klidne risknout ale muzou

1. doloz prijem ne? Nechces?
2. blokace uctu a doloz ty penize v ramci zakona prani penez, financovani terrorismu atd

Ted teda spis otazka, maji na to ze zakona narok to pozadovat? Muze banka i kdyz u ni nemam uver ale pouze Premium konto s debetkou zadat dolozeni prijmu nebo ostatnich prostredku, ktere mi tam chodi? Ano - Ne? :)
Mam za to ze muze, a u te blokace bych se nedivil jelikoz uz se me to stalo.

Stacilo mit driv hodne deti - tocicich karet a prislo to casem, jinde ti to blokly treba jen z podezrenim na virus, zablokovali penize a neslo z uctu nic poslat.

19. 11. 2020 13:18 Odeslat příspěvek
Samosebou že může chtít doložit zdroj peněz každá banka, když jí peněžní tok na jakémkoliv typu účtu přijde podezřelý a nejasný.
Třeba Revolut to běžně dělá, u leckoho až moc důsledně :)

19. 11. 2020 17:10 Odeslat příspěvek
tak risknout 2500kc bud obhaji a nebo ne :)

19. 11. 2020 21:53 Odeslat příspěvek
Tahle diskuse začíná vypadat úplně bizarně.

Bankéřka si předvolává bohatší klienty pravidelně na kobereček, zatlouká jim šrouby do hlavy a vydírá, banka si stanoví naprosto nesmyslný měsíční poplatek, otravuje s nesmyslnými podmínkami a ještě chcete řešit dokládání příjmů a blokování účtu v rámci boje proti praní peněz?

A není lepší je poslat do (tam, kam patří) a zabývat se rozumnějšími věcmi?

Offline - Návštěvník Profil 
20. 11. 2020 12:02 Odeslat příspěvek
Erste a měsíční poplatek:
Tam bych se nebál, asi před rokem se mi omylem stalo, že jsem nesplnil přijmové kritérium. Bankéřka mi zavolala sama od sebe, s tím, že jsem nedosáhl přijmového kritéria, a poprosila mě, ať si na to přiště dám pozor, jinak by museli začít účtovat poplatek. (A za to nesplnění, mi už dodatečně nic neúčtovali)
Což mi přišlo jako docela férový přístup. Takže si nemyslím, že by začali teď hromadně účtovat 2500 Kč, ale samozřejmě ruku do ohně za to nedám. :)

dr._lukas píše
Co ti nabídnou lepšího než v ČSOB Premium? Mě by to za ty nervy nestálo :-)

Za mě je nejpodstatější rozdíly jsou ve vstupech do salónků. 6 vstupů vs 4 vstupy do salónků ročně na loungekey.
Další výhoda je, že v Praze na T2 se vstup do Erste lounge nepočítá do loungekey volných vstupů a je tam vlastní security check.

20. 11. 2020 13:13 Odeslat příspěvek
No teď se ty salónky moc nevyužijí ( stejně jako cestovní pojištění), ale snad bude brzy lépe

Offline - Návštěvník Profil 
20. 11. 2020 15:14 Odeslat příspěvek
Lépe už bylo.

20. 11. 2020 15:29 Odeslat příspěvek
no a zase právě bude

20. 11. 2020 16:31 Odeslat příspěvek
Ze salónků jsem letos s problémy využil polovinu. Zato při nákupu televize by stálo prodloužení záruky o rok přes 9 tisíc, s kartou od ČSOB automaticky.

20. 11. 2020 19:15 Odeslat příspěvek
xls píše
A není lepší je poslat do (tam, kam patří) a zabývat se rozumnějšími věcmi?

Ano mas pravdu, ale kdyz uz to tam clovek ma, chce to ponechat dokud to jde nebot i to ruseni je zase vopruz :(
Ja tam vidim vyhodu jen leda v pojisteni, ze alespon uvadi ze je pojisteni do zahranici do 5000m v pripade vysokohorske turistiky :) Jinak pro Erste ani moc vyuziti nemam, salonky ani nezvladam vyuzit, staci mi klidne max 4 vstupy rocne.

Realita: sice vezmu lidi ze je pozvu, ale letadlo prileti v 23h vecer, potom je vse zavreno, na gate nikdo, zrovna tam kam mam letet nebo se dostat neni zadnej salonek otevren. Pripadne let mi leti rano ale v 7h kdyz radsi resime odlet a na salonek neni uz ani nalada ho resit.

Salonek Praha: na nic, protoze casto jako low cost letim nekde z Bruselu, Madridu nebo Budapeste :D

Ja to mam vlastne tyhle premium jen na to pojisteni to je pro me hlavni priorita kdyby neco se stalo :)
Jenze kdyz ctu dnes ty podminky a vyluky typu kde ministerstvo nedoporucuje cestovat, tak uz moje jistota pada ze by me pojistovna neposlala do haje :(

Offline - Nadšenec Profil 
20. 11. 2020 20:17 Odeslat příspěvek
salonky vlastne vyuzivam jen pri prestupech, kdyz mam nekde par hodin, jinak na letiste se nechodim z domova najist a v cilove destinaci chci byt vetsinou co nejdrive na hotelu nebo na plazi :)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 293  Další stránka
Stránka 285 z 293 [ Příspěvků: 4389 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies