FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Prémiové účty u českých bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 12. 2020 05:30 Odeslat příspěvek
Nebo je taky mozny, ze sis nekde nastavil, aby ti nechodily nabidky, pripadne ze ti nemaj chodit personalizovany nabidky apod.
Poslední příspěvek

Offline - Návštěvník Profil 
1. 12. 2020 11:25 Odeslat příspěvek
Loni jsem dostal slevu na benzin. Letos sleva do Lidlu nepřisla. Nejspíš proto, že tam pravidelne nakupuji a platím ČSOB kreditkou. Naštvanej jsem maximálně.

2. 12. 2020 00:03 Odeslat příspěvek
Nezkoušel někdo žádat osobního bankéře o zaslání SMS Lidl? Jestli má smysl ho žádat, nebo to nemůže ovlivnit.

Offline - Diskutér Profil 
2. 12. 2020 22:17 Odeslat příspěvek
matlu píše
Loni jsem dostal slevu na benzin. Letos sleva do Lidlu nepřisla. Nejspíš proto, že tam pravidelne nakupuji a platím ČSOB kreditkou. Naštvanej jsem maximálně.

Těžko říct, jaký je klíč, platím snad všude kreditkou ČSOB, včetně nákupů v lidlu a SMSka přišla. Je teda fakt, že platím přes Google Pay.

3. 12. 2020 12:21 Odeslat příspěvek
Asi jsi dal souhlas s marketingovými nabídkami.

3. 12. 2020 22:04 Odeslat příspěvek
Propadly mi letenky z důvodu mojí nemoci. Vztahuje se na tuto situaci pojistka od EP? Z letáku jsem pochopil že ano, ale z VOP to přímo neplyne...

Offline - Návštěvník Profil 
4. 12. 2020 10:40 Odeslat příspěvek
hgfdsa píše

Nemyslim ze by to bylo tim. Od CSOB mi bezne chodi ruzne nabidky a informace (na email).

4. 12. 2020 12:53 Odeslat příspěvek
hgfdsa píše

To je vskutku možné. Konečně se mi souhlas jednou opravdu vyplatil :D

5. 12. 2020 11:00 Odeslat příspěvek
Existuje stále u ERSTE Premier nebo ČSOB Premium možnost založit podobný účet zdarma pro partnerku? Nějak to nemohu na webu dohledat...

Offline - Nadšenec Profil 
5. 12. 2020 11:52 Odeslat příspěvek
ČSOB Premium to nikdy nemělo a Erste to podle mě před nějakou dobou stáhlo. Takže už to veřejně není dostupné, musel by ses leda zeptat bankéře, zda by dokázal zařídit.

9. 12. 2020 15:56 Odeslat příspěvek
Vypadá to, že Erste Premier bude měnit poskytovatele concierge z Europ Assistance na Axa Assistance. Na webu už je dokument s novým číslem.

10. 12. 2020 11:35 Odeslat příspěvek
fc70: takze pak by vse bylo pojisteno u AXA? Ta asi neni moc dobre ne? Teda co vim tak vse bylo Kooperativa.

Online - Diskutér Profil 
10. 12. 2020 12:23 Odeslat příspěvek
u pojistení se nic nemění
jde o asistenci, tu zajistuje jen par spolecnosti, ta (asistence) od Axy má spíše horší pověst

10. 12. 2020 15:28 Odeslat příspěvek
Tak nějak rozumím tomu, že je to odbornost, které banka nerozumí, ale pokud to myslí vážně a není to jen lákadlo, které v praxi nikdo nevyužívá, čekal bych, že banka si kvalitu a schopnosti bude hlídat a školit sama jako konkurenční výhodu, ne outsourcovat kdovíkomu. Ale ve světě je outsourcing concierge ke kartám (kupodivu?) naprosto běžný.

Offline - Administrátor Profil 
10. 12. 2020 18:29 Odeslat příspěvek
Kdo dělá concierge pro ČSOB? Párkrát jse vyzkoušel ČS i ČSOB a ČSOB byla lepší (sehnali věci, které ČS ne). A mám dojem, že pro ČSOB to dělá právě Axa?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294  Další stránka
Stránka 291 z 294 [ Příspěvků: 4405 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies