FinExpert.cz

Přihlásit se

Žádost o vyplnění dotazníku

Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 2. 2021 09:31 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
jsem studentem 3. ročníku obchodní akademie a poprosil bych Vás o vyplnění dotazníku, který využiju v mé praktické části ročníkové práce. Jeho vyplnění by Vám mělo zabrat 5 - 10 minut. Dotazník je zcela anonymní.
Takovým cílem je zjistit celkovou obecnou zkušenost s bankovními službami a bankami.
Děkuji Vám,
přeji hezký den.

https://www.survio.com/survey/d/J6W8G5Q5S2I9G5U5V

P.S. Četl jsem podmínky diskutování, a doufám, že tohle není nepovolené. Nejde totiž o obchodní reklamu...?
Poslední příspěvek

Offline - Nadšenec Profil 
18. 2. 2021 10:00 Odeslat příspěvek
Dotazník, kde lze vybrat pouze tři banky, není pro zdejší fórum vhodný :D

Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 2. 2021 11:26 Odeslat příspěvek
Máš to tam.

Offline - Inventář Profil 
18. 2. 2021 13:06 Odeslat příspěvek
S tím počtem bank je to tady pravda, ale jinak na 3. ročník OA docela pěkný dotazník. :tleskani Zase zde asi dovedeme vybrat 3, které používáme nejvíc. Vyplňoval jsem podstatně horší, nesmyslnější od vysokoškoláků.

Offline - Diskutér Profil 
18. 2. 2021 14:46 Odeslat příspěvek
Vyplněno.

18. 2. 2021 19:04 Odeslat příspěvek
Odesláno.

Offline - Návštěvník Profil 
18. 2. 2021 20:17 Odeslat příspěvek
Vyplněno. Trochu opatrně s daty které zde získáš. Je to forum zaměřené na finance, takže z toho dotazníku vyplyne, že průměrný člověk má deset účtu, ve financích má přehled a zkušenosti prakticky se všemi produkty.

18. 2. 2021 21:14 Odeslat příspěvek
Máš to tam. Ale myslím, že dotazník bude zkreslen oproti průměrnému vzorku ... Je to zdejší skupinou lidí ...

18. 2. 2021 22:54 Odeslat příspěvek
jojo, zakliknout 3 banky a do kolonky jine dopsat dalsich 5 asi nebude uplne standard trhu

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies