FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Předplacené platební karty v ČR

Offline - Nadšenec Profil 
6. 2. 2018 06:54 Odeslat příspěvek
Lodgy píše
Da se Cool karta nabit jinou Cool kartou?

V lednu to šlo...potřeboval jsem jednu vyprázdnit před zrušením. U každé karty se dá nastavit:
Finanční operace - Zabezpečení internetových plateb....
Není tam problém ?
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
6. 2. 2018 07:37 Odeslat příspěvek
drkarel píše
Limit je zcela jednoznačně na 1 kartu. Tam hledají problémy jen notoričtí šťouralové.


A vo tom je internet, muzes se chovat jako prase, protoze za to nedostanes po cuni.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 2. 2018 07:44 Odeslat příspěvek
Bond2 píše
Lodgy píše
Da se Cool karta nabit jinou Cool kartou?

V lednu to šlo...potřeboval jsem jednu vyprázdnit před zrušením. U každé karty se dá nastavit:
Finanční operace - Zabezpečení internetových plateb....
Není tam problém ?

Diky za info, internetove platby mam povolene s max. limitem. Take potrebuji vyprazdnit jednu Cool kartu a nejde mi to. No jeste to zkusim pozdeji.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 2. 2018 10:20 Odeslat příspěvek
Ja som sa na to pýtal pred pár dňami cez mail a odpísali mi:

Dobrý den,
Cool kartu jinou Cool kartou není možné dobít. Pouze platební kartou k běžnému nebo úvěrovému účtu.


Offline - VIP uživatel Profil 
6. 2. 2018 10:24 Odeslat příspěvek
Lodgy píše
Take potrebuji vyprazdnit jednu Cool kartu a nejde mi to. No jeste to zkusim pozdeji.


Tak si tu Coolkartu naposledy dobij tak, abys tam mel presnou celou castku na vyber z bankomatu + 6Kc na poplatek, tedy dobit si napr. na zustatek 406 Kc a pak vybrat 400Kc, po vyberu tam zustane 0 Kc. Dobijet platebni kartou se da presna castka na halere.


Offline - Inventář Profil 
6. 2. 2018 10:36 Odeslat příspěvek
dejwe, nesmíš bejt tak vztahovačnej. Notorický šťoural je tu prakticky jen jeden. :) S tím netem máš sice pravdu, ale zrovna já v tom nedělám rozdíl. Chovám se jako prase všude. :-) (Pokud tedy někdo považuje výraz "notorický šťoural" za prasácký.) Navíc má zjevně net tu nevýhodu, že psaný text nemusí mít zrovna ten "meziřádkový" význam, který tam čtenář vidí.


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2018 12:16 Odeslat příspěvek
Peťo6 píše
Ja som sa na to pýtal pred pár dňami cez mail a odpísali mi:

Dobrý den,
Cool kartu jinou Cool kartou není možné dobít. Pouze platební kartou k běžnému nebo úvěrovému účtu.

Tak to je ale nějaká novinka, cool karty jsem čas od času jinými cool kartami dobíjel.


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2018 12:58 Odeslat příspěvek
Me to nikdy nešlo


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2018 13:02 Odeslat příspěvek
Mně ano.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 2. 2018 13:38 Odeslat příspěvek
Tak to je divne.


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2018 14:43 Odeslat příspěvek
Kde najdu PIN nové Cool karty? Jsem slepej? Nikde ho nevidím...


Offline - Návštěvník Profil 
6. 2. 2018 15:10 Odeslat příspěvek
Mně přišel sms zprávou pod hlavičkou CSOB, takže bych nejdříve hledal na mobilu. (Pokud jsi ji tedy už aktivoval)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 2. 2018 15:12 Odeslat příspěvek
Prijde SMSkou po aktivaci karty ...


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2018 15:16 Odeslat příspěvek
Máte pravdu, mám ho v telefonu v SMS. Nějak jsem si té zprávy nevšiml. Díky!


Offline - Přeborník Profil 
6. 2. 2018 18:22 Odeslat příspěvek
Pro info, kdyby někdo šel na pobočku pro Cool karty..aspoň u nás na dvou pobočkách nejsou vůbec..Objednají Vám je stejně, jako byste nakoupili z domu. Pro ověření bych tam musel zase znovu ;-). Jen mě napadá na poště nebudou?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 201  Další stránka
Stránka 124 z 201 [ Příspěvků: 3013 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies