FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Předplacené platební karty v ČR

Offline - Diskutér Profil 
29. 6. 2019 12:43 Odeslat příspěvek
Já posílal z RB KK Mall na Revolut přes Paysend a bonus v RB nepřipsali. Takže myslím, že MCC bude spíš 6012. Jinak ze strany Paysend obstrukce, týdenní blokace účtu, posílání fotek karet s mým obličejem, vysvětlování, řada plateb vůbec neproběhla bez vysvětlení supportu, který je spíš v ruštině. Takže za mě samé mínusy.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
29. 6. 2019 14:25 Odeslat příspěvek
Já našel toto info ohledně MCC https://forum.awd.ru/viewtopic.php?t=333227&start=80

MCC v Rusku VISA 6012, MasterCard 6538

A Revolut asi budeš mít Visa kartu.


Online - Inventář Profil 
29. 6. 2019 16:27 Odeslat příspěvek
Jak píšu ve vlákně Hello bank, tak ta bonus za Paysend platbu uznala (za platbu zkraje června na MasterCard debetku Air bank). Jak to bude u KK Mall se dozvím z výpisu až 16.7. :). Je možné, že RB to už z bonusů odfiltrovala, nebo skutečně může záležet i na cílové kartě, pokud se MCC liší. Já Paysend zatím využil jen 2x, oboje na karty MasterCard (tedy službou MasterCard Moneysend), jednou z HB a jednou z Mall kreditky. Na karty Visa aplikace Paysend psala, že to dočasně nejde.
A k tomu co píše čulibrk: přes Paysend se nedoporučuje naráz posílat platbu v ekvivalentu nad 1000 eur (AML zákony proti praní špinavých peněz). Kdo se tím řídí, měl by být v pohodě, kdo je chamtivý a chce naráz za jediný poplatek protlačit třeba 50kKč (nebo víc plateb pod 1000 eur brzy po sobě), nemůže se kvůli AML dotazům dle zákona z jejich strany divit (nebo klidně i ze strany banky přijímací karty, pokud takovou transakci cílová banka rovnou nezamítne).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 6. 2019 17:05 Odeslat příspěvek
No tak na ty dotazy zodpovi no. Stejne je to jen formalita, staci komunikovat a nevyhybat se tomu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 7. 2019 17:59 Odeslat příspěvek
PaySend 35k na debitku do Equa za 25 minut naprosto bez problému.


Online - Inventář Profil 
6. 7. 2019 00:34 Odeslat příspěvek
Doporučuji Paysend transakce zadávat v běžný pracovní den karetních center bank, tedy všední dny cca 8-20h, raději dříve - je větší jistota úspěchu i rychlejší transakce. Sice mohou platby projít i později/o víkendu, ale pokud má cílová banka nastavenou nutnost manuální kontroly příchozí platby nějakým pracovníkem (to je třeba příklad zmíněné Equa, dle zde dříve odkazovaného článku na Měšec to dělá více bank), může transakce při zadání třeba ve 22h večer selhat (a pokud Paysend neuspěje cca do hodiny, tak pak s určitým zpožděním transakci do druhého dne stornuje a na kartu plátce zaúčtuje vratku-pokud zjistí nemožnost odeslání už po pár minutách, tak jen zruší blokaci platby, poplatek 39 Kč je účtován samosebou jen u úspěšné platby). Přesně takto jsem to jednou ve 22h zkoušel do Equa a neprošlo to asi právě proto, že v Equa to neměl manuálně kdo prověřit/zadat :).


Offline - Diskutér Profil 
6. 7. 2019 07:28 Odeslat příspěvek
PaySend už má vlastní diskuzní téma: http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=12307768#p12307768


Offline - Diskutér Profil 
6. 7. 2019 22:28 Odeslat příspěvek
čulibrk píše
Takže myslím, že MCC bude spíš 6012.


Informace o MCC kodu Paysend (4829) je primo od Paysendu, zeptal jsem se a takhle odpovedeli.
Takze bych tomu spis veril.


Online - Inventář Profil 
7. 7. 2019 09:49 Odeslat příspěvek
K tématu Paysend prosím dále v jeho samostatném vlákně, i já tam hlavní myšlenky odsud už uvedl.

Zde vlákno asi pomalu utichne, když i ČSOB s projektem Cool karty pomalu končí (nové karty nevydává a vydávat nebude, staré zatím nechává doběhnout).


Offline - Diskutér Profil 
9. 7. 2019 16:15 Odeslat příspěvek
Ackoli vyhrozovali poplatkem za vybiti, dnes prisly penize za zrusend karty v celkove vysi.


Offline - Diskutér Profil 
10. 7. 2019 06:55 Odeslat příspěvek
bojlere, karty Ti zrušili, nebo jsi je vypověděl sám, bo jsi psal před nějakým měsícem, že na Tebe ještě nedošlo?


Offline - Diskutér Profil 
10. 7. 2019 08:14 Odeslat příspěvek
Využíváte je ještě k něčemu? Mně leží od změny v HB šuplíku a čekají na smrt.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 7. 2019 08:30 Odeslat příspěvek
Funguji jeste s kreditkou CS ne?


Online - Diskutér Profil 
10. 7. 2019 10:20 Odeslat příspěvek
Jojo, fungují. Na to jediné je taky používám.


Offline - Diskutér Profil 
10. 7. 2019 11:33 Odeslat příspěvek
To už mi nepřijde, že to stojí za to. Ale to je individuální, chápu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 201  Další stránka
Stránka 195 z 201 [ Příspěvků: 3013 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies