FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Předplacené platební karty v ČR

Offline - Diskutér Profil 
10. 7. 2019 12:27 Odeslat příspěvek
Priznam se, ze me uz obchuzky ani nebavily. Takze se za game over na Ahoj banku ani nezlobím. Zruseni je na jeden telefonat, visely me tam penize, tak jsem to v supleti nenechaval.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
10. 7. 2019 12:56 Odeslat příspěvek
wit.cz píše
To už mi nepřijde, že to stojí za to. Ale to je individuální, chápu.


328 Kč měsíčně za 5 minut jsou pořád pěkné peníze. :-D


Offline - Inventář Profil 
10. 7. 2019 13:38 Odeslat příspěvek
Nějak nevidím rozdíl v tom, jestli nabiju 2x25 dvěma kreditkama CS nebo jednou HB (tam mi to navíc bez ilegálního zvýšení limitů ani nešlo v jeden den). A CK ani nebudu muset válet v šuplíku, ČOBka mi je zjevně postupně všechny vypoví. :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 8. 2019 08:31 Odeslat příspěvek
Včera přišla z ČSOB výzva k doložení původu peněz na všechny zbylé CK, cca stejný email jako na jaře. Takže to opravdu vypadá, že se banka snaží CK zbavit.


Offline - Inventář Profil 
15. 8. 2019 08:58 Odeslat příspěvek
Jj, nám postupně zlikvidovala všechny, v tomto měsíci poslední 2. Nám včera přišly výzvy ke kartám, které už jsou dokonce zrušené (údajně omylem). :) Zase na druhou stranu to dělají tak blbě, že jsem z nich zatím vždy vytloukl i kupní cenu.


Offline - Diskutér Profil 
15. 8. 2019 10:21 Odeslat příspěvek
Jak se dá vytlouc kupní cena?


Offline - Inventář Profil 
15. 8. 2019 10:43 Odeslat příspěvek
Normálně se jim napíše, že mají vrátit kupní cenu na ten a ten účet, a trvá se na tom. Pravděpodobně jsou si vědomi (což jim vždy připomenu), že jednoměsíční výpovědi jsou protiprávní (pokud jim sám nedodáš důkazy, že zneužíváš KK) a v případě dvouměsíčních výpovědi není nevrácení kupní ceny (alespoň poměrné) taky úplně košer (to dodali do podmínek až po koupi poslední várky CK). Vlastně jsou si asi vědomi, že celé to jejich vyzvídání s důrazem na "výpisy z účtů KK se zobrazením čerpání bonusových programů" není úplně v pořádku. No, a taky je tu možnost, že se se mnou nechtějí otravovat. :) (To je nejpravděpodobnější.)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 8. 2019 11:02 Odeslat příspěvek
Me tedy nikdy zadnou CK nezrusili, vzdy je po dodani informaci odblokovali.


Offline - Inventář Profil 
15. 8. 2019 11:36 Odeslat příspěvek
Tak jsi asi dodal nějaké speciální informace. :) (Vlastně jsi s nimi i částečně nakupoval, což je možná důvod.)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 8. 2019 12:00 Odeslat příspěvek
Jo to take.


Offline - Inventář Profil 
15. 8. 2019 12:49 Odeslat příspěvek
Tak že projekt ČSOB hodlá zrušit je myslím evidentní, když už ani nové CK nelze objednat. Já jim posílal výpověď emailem cca 2 měsíce zpět (brzy poté co cestování s Hello bank bylo ukončeno) a jako důvod jsem uvedl právě mimo jiné, že oni sami s projektem evidentně končí, takže do budoucna s ním nemohu počítat. Ani ne za hodinu po tom emailu telefonovali a nepřímo toto přiznali (chystaný konec projektu), tedy že výpověď z mé strany je ok a jen jsem musel do telefonu zopakovat, že si skutečně přeji okamžitou trvalou blokaci CK a po měsíci úplné zrušení.
Projekt se jim nevyvedl dle jejich představ, takže ke zrušení se snaží zbylé přimět dřív, nechtějí čekat ne expirace karet, no :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 8. 2019 13:18 Odeslat příspěvek
Take kdyz si nekdo koupil vic nez sto CK, ...


Offline - Nadšenec Profil 
15. 8. 2019 14:53 Odeslat příspěvek
@minarjo: A vrátili ti poměrnou část ceny karet?


Offline - Inventář Profil 
15. 8. 2019 15:03 Odeslat příspěvek
Měl jsem jenom jednu CK, na ní přesně 0 Kč a platnost už jen asi rok. Tím že jsem ve výpovědi nic takového nežádal, logicky mě neměli co vracet, vždyť v podmínkách je snad přímo uvedeno, že při výpovědi klientem se vrací jen případný zůstatek karty, který jsem si ale vynuloval před výpovědí.


Offline - Nadšenec Profil 
15. 8. 2019 15:17 Odeslat příspěvek
A jaký teda měla ta výpověď smysl? Není lepší nechat kartu ležet v šuplíku a doufat, že ji vypoví sami a nějakou korunu vrátí?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 201  Další stránka
Stránka 196 z 201 [ Příspěvků: 3013 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies