FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Předplacené platební karty v ČR

Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 12. 2017 17:55 Odeslat příspěvek
Říkám, jde to i jinak ale někomu to prostě vyhovovalo....kaertu jsem koupil v bance za 5 minut, ověřil taky a použil hned ten den...bez problémů, papírování....až te´dka se to tak mění..jako chápu to, budu bez toho, ale řešit a heldat alternativu se mi nechce...nerozumim tomu, proč bych z BU v ČSOB nemohl na několikraát nabít coolkartu a pak vybrat vše najednou a udělal to třeba i u víc kreditek, abych byl v napětí, zda se nedostanu do heldáčku a budu někde popotahován.... jako asi bych se domluvil, ale nebaví mě byť jeno tom veďet
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
4. 1. 2018 12:33 Odeslat příspěvek
Jak dlouho trvá plná identifikace CK? Nemělo by to být online? Byl jsem poprvé v životě v Poštovní spořitelně a musím říct, že dobrý retro, včetně osazenstva. Mají krásná velká razítka, taková rakouskouherská a výpověď účtu píšou na něco jako poštovní poukázku.
Po poradě s paní řídící jsme zvládli i tu plnou identifikaci CK, ale v rozhraní karty jsou staré staré limity.


Offline - Nadšenec Profil 
4. 1. 2018 12:37 Odeslat příspěvek
Mají na to 3 pracovní dny, ale dělají to obvykle do druhého dne.
Posílají totiž tu žádost někam na centrálu :)


Offline - Inventář Profil 
4. 1. 2018 16:32 Odeslat příspěvek
Korzaik: Po provedení dostaneš SMS.


Offline - Poslední varování Profil 
5. 1. 2018 20:42 Odeslat příspěvek
Je to tragedie, hold muzou zdejsi jeste uzit postu pokud to fakt nechtej vedet a maj spatnej pocit z vetsiho mnozstvi Cool karet :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 1. 2018 16:50 Odeslat příspěvek
Mám 11 Coolkaret a na dotaz, jaké mi budou fungovat po 1. únoru, mi ČSOB sdělila že ty s nejnovějším datem aktivace. A pokud to chci jinak, musím je v lednu kontaktovat telefonicky. A peníze za zablokované karty nevracejí, pokud jsem někdy v minulosti kartu použil.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 1. 2018 16:58 Odeslat příspěvek
No a co když na každé nadlimitní (6. a výše) CK bude po 1.2. kladný zůstatek? Předpokládám, že se v takovém případě bude muset žádat o vratku.


Offline - Návštěvník Profil 
9. 1. 2018 19:06 Odeslat příspěvek
Ja radeji nadbytecne sam zablokuji a zrusim jeste ted v lednu.


Offline - Poslední varování Profil 
9. 1. 2018 23:21 Odeslat příspěvek
Nevraceji penize?
takze budes mit na dalsich kartach treba na jedne 30 000kc a proste ti ze 6ti karet seberou penize? Neslo by to vymahat? :)
Vsude kdyz neco rusi, tak vim ze vypovedi a vraceji navic penize na ucet!
To me jako stopnou kartu miho ditete a treba 5000kc na karte jim propadne a nechaj si to? :D


Offline - Návštěvník Profil 
10. 1. 2018 04:13 Odeslat příspěvek
Kdyz je o to nepozadas, tak neprevedou. ;-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 1. 2018 06:11 Odeslat příspěvek
Ne ZE zrusene karty ale ZA zrusene karty. Tj pokud jsi kartu jednou pouzil nevrati ti tech 99 porizovaci cenu.
Lidi naucte se cist proboha nez zacnete sirit paniku


Offline - Nadšenec Profil 
11. 1. 2018 21:30 Odeslat příspěvek
Pokouším se "natankovat" CK a opakovaně dostávám chyba při zpracování transakce, evidentně se transakce nedokončí (protože limit se na kartě, kterou dobíjím neodečte), ale portál CK zahlásí chyba při zpracování, kontaktujte klientkou linku.

Chová se Vám to někomu stejně?

Díky


Offline - Inventář Profil 
11. 1. 2018 21:33 Odeslat příspěvek
Teď nedobíjím, ale občas to něco takového dělá.


Offline - Inventář Profil 
11. 1. 2018 22:04 Odeslat příspěvek
Dopoledne to fungovalo normálně...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 1. 2018 22:05 Odeslat příspěvek
Dneska cca v 16 hod jsem "natankoval" CK bez problémů
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 201  Další stránka
Stránka 117 z 201 [ Příspěvků: 3013 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies