FinExpert.cz

Přihlásit se

Máte Clubcard kreditní kartu?
Ano. 23%  23%  [ 15 ]
Ne. 70%  70%  [ 45 ]
Ne, ale uvažuji o ní. 6%  6%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 64

Další stránka

Tesco Clubcard kreditní karta

Offline - Diskutér Profil 
4. 12. 2011 08:51 Odeslat příspěvek
Tak jsem si tu Clubcard kreditku přece jen zřídil, zatím na zkoušku na jeden rok, dokud je zdarma, pak ji buď zruším nebo si ji nechám a zruším ING kreditku.

1) Nevíte, jestli je možné u této kreditky nějaké on-line nahlížení přes internet na transakce? Ta ženská v Tescu totiž tvrdila, že jo a že přihlašovací údaje mi přijdou poštou.
2) Nastavení transakčních limitů je možné jen přes telefon?
3) Ta ženská, co jsem u ní podepsal v Tescu smlouvu, říkala také něco o tom, že je možné přes telefon odeslat z této kreditky celý úvěrový rámec na svůj bankovní účet, že je to teď nová služba, že ji ještě nemají oficiálně nabízet (asi že není v ceníku), ale že to už funguje. Máte s tím nějakou zkušenost? Jde mi hlavně o to, jestli se takový převod také počítá do těch transakcí ve výši 36000 Kč ročně, které jsou nutné pro bezplatné vedení této kreditní karty v dalších letech.
Poslední příspěvek

4. 12. 2011 10:53 Odeslat příspěvek
1) Kartu mám od února, žádné přihlašovací údaje mně nepřišly a ani jsem nikde nenašel zmínku o tom, že by pro tuto kartu byla nějaká možnost IB.
2) Co si takhle proštudovat příslušné stránky?
http://www.itesco.cz/financnisluzby/clu ... a-faq.html
3) JPP nebo zprávy rádia Jerevan? Takhovéhle neověřené skazky o tom, že něco má nějak fungovat, fakt miluju :twisted: .
BTW nevím jak teď, ale ještě v létě většina pokladních TESCO neměla ani páru o tom, že takhle kreditka funguje i jako Clubcard... Takže iluze o informovanosti a znalostech tohoto produktu bych rozhodně neměl.

EDIT: do té ankety přidej ještě odpověď "Mám, ale budu ji rušit" ;-] .

4. 12. 2011 11:40 Odeslat příspěvek
A ty máš tu novou verzi vydanou Home Creditem (respektive bankou PPF) nebo tu starou verzi vydanou GE Money? Na stránkách Home Creditu jsem našel možnost na vložení přihlašovacích údajů, ale je fakt možné, že ta ženská z Tesca lhala a že žádné přihlašovací údaje nepřijdou, uvidím.

https://mujuver.homecredit.cz/

4. 12. 2011 11:53 Odeslat příspěvek
Od Home Creditu. Ta webová stránka, pokud vím, pro tuhle kreditku není.

4. 12. 2011 16:54 Odeslat příspěvek
Kluci nezlobte se na mě :-) Když už kreditku fajn..ale založím v bance nebo na netu.. Ne s prodavačkou v Tescu :-D

4. 12. 2011 17:13 Odeslat příspěvek
To nebyla prodavačka, to byla finanční poradkyně. :pozor

http://www.itesco.cz/financnisluzby/financni-sluzby.html

Offline - Návštěvník Profil 
4. 12. 2011 17:26 Odeslat příspěvek
Na pohyby na TESCO kreditni karte (vydane homecreditem) se lze divat on-line pres web homecreditu. Ne vsichni zamestnanci o teto moznosti ale vedi, takze kdyz nekdo rika, ze to nejde, tak zkusit se zeptat nekoho dalsiho, az nekdo poradi. Jinak myslim, ze prihlasovaci udaje jsem ziskal tak, ze jsem na webu vyplnil cislo smlouvy a pak dorazily postou.

4. 12. 2011 17:27 Odeslat příspěvek
On je lukas chytrej jak ruský rádio... Já ji nezakládal vůbec, měl jsem od Home Creditu úvěr (bezúročný) na produkt z Tesca... A pak mně ji poslali sami, aniž bych žádal. Takže ji po bezplatném roce zruším, požadovaný obrat na ní nemám a tolik toho zase v Tescu nekupuju, aby se mně jejich body vyplatily.

To qwdan: On každej není lítej na to, aby viděl každý pohyb na kartě on-line... Normální člověk si to zapamatuje a doma napíše, případně přepíše do Excelu z lístečku, co mu dali u pokladny :twisted: .

4. 12. 2011 18:04 Odeslat příspěvek
qwdan: A je to ta stránka, jak jsem odkazoval?

https://mujuver.homecredit.cz/

Offline - Návštěvník Profil 
4. 12. 2011 18:37 Odeslat příspěvek
Je to už skoro rok, ale myslím, že jsem vyplňoval tu tabulku, co se na té stránce (mujuver.homecredit.cz) zobrazí po kliknutí na "zaslání bezpečnostních údajů".

4. 12. 2011 21:41 Odeslat příspěvek
Jo, tak to mě napsalo, že moje číslo smlouvy neexistuje, ale mám ji teprve tři dny, takže je to asi moc brzo.

Offline - všude byl, všechno zná Profil 
5. 12. 2011 17:12 Odeslat příspěvek
Ono to ma nejakou konkretni hmatatelnou vyhodu (vraceni nadprumernych castek z transakci)? Nebo jaky je vubec duvod si ji zakladat?

5. 12. 2011 17:46 Odeslat příspěvek
Defakto to vrací cca 2 % z každého nákupu v Tescu a 1 % z každého nákupu kdekoliv jinde. Vracet by to mělo formou poukázek na nákup zboží v Tescu. Vyplatí se to tedy asi jen tomu, kdo má blízko Tesco a chodí tam nakupovat.

http://www.itesco.cz/financnisluzby/clubcard-kreditni-karta-jak-funguje.html

Offline - všude byl, všechno zná Profil 
5. 12. 2011 18:13 Odeslat příspěvek
Tak to neni az tak marne, jen je nevyhoda, ze si clovek nesahne primo na penize, ale musi to vycerpat zase v Tesco. Osobne zustavam u RB Exclusive.

5. 12. 2011 18:27 Odeslat příspěvek
No tak pokud člověk v tom Tescu hodně nakupuje, tak mu může být celkem šumafuk, že je za to poukázka do Tesca, že...

Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další stránka
Stránka 1 z 12 [ Příspěvků: 173 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies