FinExpert.cz

Přihlásit se




Bankovní aplikace na více zařízeních

Offline - Návštěvník Profil 
7. 7. 2023 20:09 Odeslat příspěvek
Ahoj, které banky umí fungovat souběžně s více zařízeními ? Já vím o Monetě. Umí to ještě někdo? Zrovna se mi podařilo rozbít mobil, což dost komplikuje přístup do banky, když není jak potvrdit oprávnění a nový ještě nemám ….
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
7. 7. 2023 21:57 Odeslat příspěvek
raifka mi myslim fungovala i csob ,sice menim mobil kazdej rok, naposled prosinec ale uz si nepamatuju presne . nejkrkolomejsi to mela mbanka,
mysim ze i nak kb fungovala uplne v pohode prekvapive na novym mobilu hned. ze v ib bankingu to slo nove nahodit


Offline - Inventář Profil 
7. 7. 2023 21:58 Odeslat příspěvek
Právě u naprosté většiny bank není problém provozovat smartbanking na více zařízeních, takže otázka by položena mohla být spíš naopak - u kterých bank nelze mít aktivních souběžně více aplikací - v podstatě vím jen o UniCredit (s určitými výhradami se lze bavit ještě o RB, kde lze mít aktivovaný smartbanking na více zařízeních, z toho ale pouze jeden pro aktivní operace), jinak třeba u ČS, ČSOB, KB, Air Bank, nebo třeba Creditas to problém není...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 7. 2023 20:28 Odeslat příspěvek
U Air Bank problém není, ale pouze pro prohlížení. Potvrzovat zadané příkazy lze pouze z jednoho mobilního zařízení.


Offline - Diskutér Profil 
10. 10. 2023 19:02 Odeslat příspěvek
U AirBanky se to musí dobře nastavit které zařízení slouží jen pro náhled a které i pro potvrzování ale není to omezené takže lze plnohodnotně používat na více zařízení současně.

V KB je potřeba být ověřen na pobočce a mít aktivní bankovní identitu. Pokud tohle člověk nemá a zakládal účet na dálku tak funguje pouze na jednom zařízení. Sám kvůli tomu budu muset na pobočku.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies